پس از ریاضی: فضای توالت و مسافت های طولانی ترکیبی وانت

آن را هرگز شکست مواجه شد. شما فقط چند قیمتی مایل از خانه هنگامی که ترافیک سنگین و آن سه فنجان قهوه آمار در

توسط DOSTEMANSALAM در 8 تیر 1399

آن را هرگز شکست مواجه شد. شما فقط چند قیمتی مایل از خانه هنگامی که ترافیک سنگین و آن سه فنجان قهوه آمار در همان لحظه. وجود ندارد یک بطری دهان به اندازه کافی بزرگ برای رسیدگی به دم سرد تو gurgling در روده خود را. در حالی که همه ما گرفتار شده است مثل این در برخی از نقطه در اینجا بر روی زمین این هفته ما یک نگاه اجمالی در ناسا ارائه خواهد شد امکانات حمام در ماه.

tesla
Engadget

تسلا مسیرهای بسته در JD قدرت, ماشین, کیفیت مطالعه

تسلا ممکن است مرزهای فن آوری خودرو اما فرایند تولید آن یک بیت از یک ظرف غذا. در اخیر اولیه با کیفیت نظرسنجی از JD قدرت و همکاران تسلا مشتریان گزارش 250 ایجاد نقص (misaligned پانل های بدن جنس بنجل پوشش (رنگ) چیزهایی که از طبیعت) در هر 100 خودرو. ملی به طور متوسط در حدود 166 نقص در هر 100 خودرو. اما حداقل شما می توانید صرف $3,000 بر روی خلبان اتوماتیک از ویژگی های است که احتمالا نمی خواهد سقوط شما بی پروا به یک بزرگراه ميانه تقسیم. احتمالا.

ford
Engadget

فورد F-150 است که اول آن با یک موتور V6 هیبریدی

وانت شده اند به هیولا نسبت در سال های اخیر به طور موثر تبدیل شدن به gussied تا Suv ها با هوا باز تنه — اغلب در هزینه های مستقیم خود را مسافت پیموده شده گاز. اما فورد است که به دنبال به حرکت آن وانت صف به مراتع سبزتر با آن 2021 F-150 ترکیبی. آن 3.5 L twin-turbocharged V6 جفت با یک 35kWh موتور الکتریکی برای تحویل عظیم 700 مایل از محدوده پر کردن یو پی اس. آن را هنوز هم بیشتر سازگار با محیط زیست حمل و نقل گزینه های خارج وجود دارد, اما آن را نگه دارید ما بیش تا زمانی که فورد انتشار تمام برقی نسخه از آن در حال توسعه شده است.

safg
Engadget

برق امریکا, اولین کراس کشور EV شارژ مسیر کامل است

و هنگامی که فورد می کند و انتشار آن به طور کامل الکتریک F-150 pickup, شما قادر خواهید بود به درایو که سوار شیرین پاک در سراسر کشور با تشکر از Electrify آمریکا در تلاش است. این شرکت به تازگی یک ملت گسترده EV شارژ شبکه است که اجازه می دهد تا رانندگان به اجرا از لا از طریق به واشنگتن دی سی. سال آینده Gumball Rally رفتن به وحشی.

asdf
Engadget

آمازون بدست خود رانندگی, راه اندازی, Zoox

زمانی که gobbling پایین نامگذاری حقوق به عنوان-از-هنوز unbuilt هاکی عرصه های آمازون است که صرف دیگران بزرگ در ماشین خود رانندگی فن آوری است. هفته گذشته خرده فروشی اینترنتی کرگدن جامعی Zoox یک خودمختار خودرو, راه اندازی, به لحن $1.2 میلیارد دلار است.

space dump
Engadget

ناسا می خواهد به کمک شما طراحی آینده moon توالت

هنگامی که شما باید بروید و شما باید بروید — حتی زمانی که شما در خارج از مرزهای گرانش زمین. اما به جای مبارزه با جریان evacuatory سیستم ناسا استخدام (کسانی که شیلنگ بروید که در آن?), آژانس فضایی است که با دعوت از عموم مردم برای ایده های بهتر تسکین خود را در حالی که در مدار. برنده ارسال خواهد شد درآمد $35,000 هر چند هیچ کلمه ای وجود دارد اگر شما می توانید تجارت است که پول جایزه برای معادل ارزش در TP.

در این مقاله: پس از, ریاضی, NASA, poop, آمازون, Zoox, برق امریکا, فورد F-150, Tesla, ویژگی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب