Adobe شیپور خاموشی سابق پیکسل exec برای ساخت یک جهانی نرم افزار دوربین

Marc Levoy

Engadget

پس از ترک گوگل در مارس Marc Levoy تصویربرداری متخصص است که کمک به ایجاد برخی از پیکسل صف مهم ترین محاسباتی عکاسی, ویژگی های فرود آمده در نرم افزار Adobe. در یک ایمیل فتوشاپ-ساز گفت: Levoy را “رهبری شرکت گسترده فن آوری طرح های متمرکز محاسباتی عکاسی و ظهور محصولات متمرکز بر مفهوم جهانی برنامه دوربین.”

دقیقا آنچه را که به جهانی برنامه دوربین را مستلزم Adobe نشده است گفت: در عین حال. این شرکت اشاره می کند Levoy خواهد کار با فتوشاپ, دوربین, Adobe تحقیقات سنسی و تصویربرداری دیجیتال تیم است. به عنوان آستانه یادداشت های ادوبی فتوشاپ و لایت روم نرم افزار در حال حاضر شامل دوربین قابلیت. آن را ممکن است یک جهانی نرم افزار دوربین می تواند چیزی است که در دسترس در هر دو آندروید و دستگاه های iOS.

Levoy رهبری تیم توسعه یافته است که صفحه زمین را شب بینایی, پرتره و حالت HDR+ قابلیت. او همچنین بد نامی در صفحه 4 راه اندازی رویداد در سال 2019 زمانی که او در زمان یک شات در اپل فیل شیلر. صحبت کردن با این دوربین قابلیت های گوگل آخرین تلفن, او گفت:, “این نیست ‘mad علم است.’ آن را فقط ساده فیزیک است.” این بیانیه یک مرجع برای ارائه شیلر داد در در اپل عمیق فیوژن تکنولوژی. اجرایی توصیف سیستم به عنوان “عکاسی محاسباتی mad علم است.”

آن را سخت به غلو اثر Levoy تا به حال در صنعت گوشی های هوشمند در حالی که در گوگل. در زمانی که تولید کنندگان شد و قراردادن در عنوان بسیاری از لنز و سنسور به عنوان آنها می تواند به تلفن های خود را در این صفحه 2 صفحه 3 زمان بهترین عکس ها با استفاده از تنها یک دوربین اصلی. گوگل صف تلفن بود تا حد بسیار کمی است که تولید کنندگان دیگر تا به حال به خود را توسعه محاسباتی, عکاسی, ویژگی های. کار بر روی یک برنامه در دسترس است که در هر دو آندروید و iOS Levoy ممکن است تغییر گوشی های هوشمند عکاسی هنوز دوباره.

در این مقاله: Adobe, گوگل, دوربین, موبایل, پیکسل, فتوشاپ, marc levoy, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>