6 بازیکن می تواند از مزایای منحصر به فرد NBA پیش نویس

این هفته باید پایان کالج بسکتبال و آغاز NBA پیش نویس فرایند برای بازیکنان به دنبال اعلام حق دور و یا حداقل تست

توسط DOSTEMANSALAM در 25 فروردین 1399

این هفته باید پایان کالج بسکتبال و آغاز NBA پیش نویس فرایند برای بازیکنان به دنبال اعلام حق دور و یا حداقل تست آب و حضور در NBA پیش نویس در ترکیب ممکن است. در سال گذشته ما را دیده اند یک زن و شوهر از NCAA tournament قهرمانان ظهور وادار تیم NBA به نگاهی به نزدیک در کسانی که در حال ظهور ستاره. به جای آن تیم فقط باید بازی فیلم و intel از فصل به طور منظم برای ارزیابی بازیکنان است.

"در راه, آن را به خوبی نمی باید به دوم-حدس می زنم آنچه شما را دیده ام تمام فصل و پیشاهنگی ما با اعتماد به نفس بیشتری در که متناسب با تیم ما و آنچه که ما باید انجام دهید هنگامی که پیش نویس در سراسر رول" یکی NBA اجرایی گفت Yahoo Sports.

با هیچ postseason مسابقات و هیچ کلمه ای در مورد نحوه NBA به جلو حرکت خواهد کرد, بازیکنان, می تواند بسیار بزرگتر پیش نویس محدوده. بازیکن می تواند از Nos. 5-17 یا از Nos. 15-45. آن را واقعا باز است. ناگتس برداشت Bol Bol گذشته سال اواخر در دور دوم که بیشتر نمی بینم 7-پا-2 مرکز ترک از دور اول.

"من فکر می کنم ما می خواهیم تیم را امن تر انتخاب کنید در این سال و نه لزوما یک بازیکن با سقف یا بالقوه" NBA دیده بانی گفت Yahoo Sports.

در اینجا شش بازیکن که در دو بازی کالج فصول و می تواند بشنود NBA کمیسر آدم نقره ای تماس نام خود را هر چه زودتر در این سال به دلیل تیم های بزرگتر حجم نمونه از کار خود را و چه نوع از پخش آنها در حال گرفتن به جای امید بستن برای flashier یک-و-انجام می شود چشم انداز.

Obi Toppin goes up for a dunk against Davidson in February. (Photo by Michael Hickey/Getty Images)
اوبی Toppin می رود تا برای غوطه دادن در برابر دیویدسون در ماه فوریه است. (عکس از مایکل Hickey/گتی ایماژ)

F اوبی Toppin

Ht./Wt.: 6-9, 220

کلاس: دوم

دیتون: 20 ppg و 7.5 rpg 2.2 apg

Toppin بزرگترین ستاره بسکتبال کالج فصل برنده مشاهیر جایزه به عنوان کالج بسکتبال برجسته ترین بازیکن. بسیاری از بازیکنان می تواند انجام آنچه او در برابر جورج واشنگتن در این سال به ثمر رساندن 27 امتیاز 11-از-15, تیراندازی از جمله شاید سه تا از بهترین dunks از سال است. Toppin می تواند در نهایت بهترین بازیکن برای بیرون آمدن از این پیش نویس است.

Ht./Wt.: 6-5, 175

کلاس: دوم

Iowa State: 15.2 ppg, 5.9 rpg 6.9 apg

Haliburton خود را شکست مچ دست چپ در برابر ایالت کانزاس در اوایل فوریه. او تا به حال یک سه گانه-دو در اوایل ژانویه در یک پیروزی بیش از TCU با 22 امتیاز 12 ریباند و 10 پاس گل. Haliburton می توانید نمره در هر سه سطح و 50 درصد از زمینه و 41 درصد از سه. Haliburton بیشتر شده نسبت به ساق پوش, جوراب توپ با اندازه و متمایز تیراندازی فرم. او به تازگی گفته جاش هارت در LightHarted پادکست که ورود به این پیش نویس در این سال اجتناب ناپذیر بود. "راه NBA است همسر شما, آن لطمه می زند و خود را از پیش نویس سهام. من صدمه دیده بود در حال حاضر, بنابراین من نمی خواهم به خطر بازگشت و دوباره صدمه دیده است گرفتن و یا صدمه زدن به من پیش نویس سهام دیگر. این نوع یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای قرار دادن خانواده من در بهترین وضعیت است."

F هارون Nesmith

Ht./Wt.: 6-6, 213

کلاس: دوم

Vanderbilt: 23 ppg, 4.9 rpg

Nesmith فقط بازی های نیم فصل پس از درد و رنج و استرس شکستگی در پای خود را در برابر تگزاس A&M در ژانویه. قبل از آن آسیب Nesmith بهترین تیرانداز در کالج بسکتبال تیراندازی 51 درصد از زمینه و 52 درصد از سه. NBA ارزش بورس وجود ندارد و بهتر تیرانداز در این کلاس. Nesmith ساخته شده 4.3 threes در هر بازی تعداد باور نکردنی برای یک بازیکن است که می شده اند و دوم در NBA در این فصل پشت سر جیمز هاردن.

F Saddiq Bey

Ht./Wt.: 6-9, 216

کلاس: دوم

ویلانووا: 16.1 ppg, 4.7, rpg, 2.4 apg

بیع تیراندازی و اندازه خود او را جذاب به تیم NBA. او به پایان رسید فصل تیراندازی 47.7 درصد از زمینه و 45 درصد از سه در یک رقابت بزرگ شرق این سال است. بیع عبور تست چشم و تمام ابزار برای دیدن در اوایل زمان بازی به عنوان یک NBA بال. او تا به حال چهار یا بیشتر threes در 10 بازی این فصل از جمله هشت در پیروزی جورج تاون در اوایل ژانویه.

G تره جونز

Ht./Wt.: 6-3, 185

کلاس: دوم

دوک: 16.2 ppg, 4.2, rpg 6.4 apg

وجود دارد یک تن از نگهبانان نقطه در این پیش نویس کلاس اما جونز است که به احتمال زیاد شرط امن. تیم در حال حاضر می دانید که چه نوع از پخش آنها در حال گرفتن چون برادر بزرگتر Tyus جونز نقش در حال حاضر برای ممفیس گریزلیز. Tyus همچنین برای مایک شیشفسکی برنده مسابقات قهرمانی ملی در دانشگاه دوک در سال 2015. تره یکی از بهترین مدافعان در کالج بسکتبال در این فصل و درست کردن یک طبقه به طور کلی. او در 3 نقطه تیراندازی بهبود یافته و به 36 درصد بعد از عکسبرداری 26 درصد به عنوان دانشجوی سال اول.

G امانوئل Quickley

Ht./Wt.: 6-3, 188

کلاس: دوم

کنتاکی: 16.1 ppg, 4.2 rpg

Quickley یکی از مهمترین و بهبود بازیکنان در این کشور تبدیل شد و "مرد" در کنتاکی در اواخر فصل بازیهای تیراندازی, 41.6 درصد از زمینه و 42.8 درصد از 3 نقطه محدوده. Quickley به طور متوسط 5.2 امتیاز به عنوان دانشجوی سال اول اما او را دیدم دقیقه تقریبا دو برابر در این فصل از 18.5 به 33 دقیقه در هر بازی. پس از هارون Nesmith فصل به پایان رسید با توجه به پا آسیب Quickley شد بهترین تیرانداز در ثانیه به طور متوسط 16.1 امتیاز در هر بازی. او نگهبان یک نقطه در دبیرستان و بیشتر از یک دسته کوچک موسیقی جاز گارد در کنتاکی که باعث می شود او یک دارایی با ارزش در NBA.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن