10 Nerdcore Nerd-عامیانه و دیگر نخبه هنرمندان برای اضافه کردن به لیست پخش خود را

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ Doubleclicks لکس هنگامه هنرمند SΔMMUS و ریچی برانسون.عکس: این Doubleclicks, جث

توسط DOSTEMANSALAM در 7 خرداد 1399
Clockwise from left, the Doubleclicks, LEX the Lexicon Artist, SΔMMUS, and Richie Branson.
در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ Doubleclicks لکس هنگامه هنرمند SΔMMUS و ریچی برانسون.
عکس: این Doubleclicks, جثه Ginarte, تصویر: لکس هنگامه هنرمند (یوتیوب), ریچی برانسون (یوتیوب)

الکس Trebek ممکن است درک نیست که چه nerdcore استاما که نمی شود آن را کمتر جذاب است. موسیقی سبک فرعی اختصاص داده شده به همه چیز نخبه است تنها یکی از بسیاری از عرصه موسیقی تجلیل پیشرفته. ما با هم یک لیست از برخی از مورد علاقه ما nerdcore, nerd-عامیانهو در غیر این صورت نوع محبت هنرمندان است که شما قطعا باید در رادار خود.

تبلیغات

همه ما می دانیم Janelle MonáeLil Nas X و Weird Al Yankovicاما وجود دارد بسیاری از دیگر درس خوان هنرمندان موسیقی در خارج وجود دارد ایجاد موسیقی شگفت انگیز همه چیز در مورد ماهواره, فرهنگ, فیلم, بازی, و شگفتی های اینتروورت. اینها فقط تعداد کمی از ما بر میدارد. حتما به ما اطلاع دهید در نظرات که nerdcore هنرمندان شما بوده ام به متراکم کردن به در طول این زمان دشوار است.

تبلیغات


SΔMMUS

SΔMMUS نیویورک-بر اساس هنرمند رپ با مدرک دکترا در علوم و تکنولوژی مطالعات. او موسیقی را پوشش می دهد موضوعاتی مانند فرهنگ بازی و Afrofuturism—او حتی منتشر مفهوم کل آلبوم های Wii. او نمی شناسایی به عنوان یک nerdcore هنرمند اما در مصاحبه ای گفت که او قدردانی چگونه این سبک به ارمغان آورده است طرفداران به موسیقی خود را.

Mc کریس

Mc کریس یکی از کالاهای اساسی در nerdcore نوع. شما احتمالا شنیده ام یکی از معروف ترین آهنگ ها, "fett را vette"—و اگر شما آنچه شما انجام می دهند من به معنای واقعی کلمه مرتبط با آن, حق بالاتر از این.

لکس هنگامه هنرمند

شهر نیویورک-بر اساس هنرمند رپ LEX هنگامه هنرمند است که ترکیب کاملی از بینش و هتک حرمت. موسیقی سرگرم کننده است و relatable—مثل واقعا, واقعا, relatable. بنابراین relatable شما ممکن است شروع به گریه. او فقط با یک آلبوم جدید "همزاد" اما من برجسته آهنگ های مورد علاقه من از او "هنرمند سرود" به دلیل آن است که فقط بیش از حد واقعی.

مگا زد

مگا زد است یکی از پیشرو صدای در nerdcore رپ و دلیل خوب است. در حال حاضر بر اساس ققنوس مگا زد که این هنرمند به همکاری با این صنعت است. چرا که او می تواند درخشان مسیر از هر چیزی. غریبه همه چیز. کسلوانیا. حتی الکس Trebek (hmm). او به تازگی منتشر شده یک رپ ریمیکس "بازی شیر یا خط یک سکه به شما همه چیز" از Netflix بکشد همه چیز. حتی اگر شما بیمار هستید از این آهنگ (که هیچ), آن را به ارزش یک گوش.

استاد عنصری

استاد عنصری است "chap هاپ", هنرمند, یک subgenre از بریتانیا که شامل steampunk و انگلیسی استعارههای مانند دوست داشتن چای scones و کلی تعارفات. او یک آهنگ به نام "Housebound Hedonist" در مورد لذت بردن از خودتان در حالی که ماندن در داخل خانه—عجیب prescient با توجه به آن در سال 2018 است. اما من در پروفایل خود بزرگترین ضربه "جام قهوه ای شادی" از آنجا که آن را لذت مطلق.

این Doubleclicks

این Doubleclicks یک خواهر و برادر اواز یا موسیقی دو نفری که تمرکز در درس خوان عامیانه-pop. آهنگ های خود را پوشش چیزهایی مانند چرا کتاب همیشه بهتر از خود فیلم سازگاری و چه سرد dimetrodons هستند. یکی از آنها بیشتر-تشخیص آهنگ برای گربه ها و Netflix" به تازگی یک به روز رسانی برای سال 2020 است. شما می توانید حدس می زنم آنچه در آن است در مورد.

ریچی برانسون

ریچی برانسون, همچنین شناخته شده به عنوان "Otaku پادشاه" سان فرانسیسکو-بر اساس nerdcore هنرمند رپ که تمرکز بر فرهنگ ژاپنی و بازی. شما احتمالا شنیده ام کار خود را در Rooster Teeth را genLOCK. من به اشتراک گذاشته شده یکی از جدیدتر منتشر شده "کارتون لامبورگینی" از آنجا که آن را لعنت خنده دار.

MC لارس

MC لارس یک خود اعلام کرد "روشن هاپ" هنرمند که کار شیرجه زده همه چیز را از ادگار آلن پو به بازی تاج و تخت. آهنگ های خود را در حال یک بازی سرگرم کننده ترکیبی از nerdcore پانک و اوایل 2000s emo—مانند "گیتار قهرمان قهرمان" که احساس می کند مانند آن را مستقیما از دبیرستان مدل.

Allie Goertz

Allie Goertz یک قوم هنرمند است که دارای تخصص در "درس خوان, آهنگ عشق." در 2015, او تجربه کمی با مصنوعی مبتنی بر مفهوم آلبوم Rick and Mortyو به ویژه آهنگ "رقص سگ ماده" اما نشده منتشر زیادی از آن. اما او به تازگی remerged با یک آهنگ در مورد اجتماعی فاصله و شروع به انتشار مطالب جدید در یوتیوب.

دکتر بی دست و پا

دکتر بی دست و پا است, یک سان دیگو-بر اساس هنرمند رپ که انجام می شود آهنگ ها در موضوعاتی مانند Jonah Hex, Final Fantasy VII, و The Last of Us. او همچنین برخی از همکاری های مثل این یکی برای "استخدام در حال حاضر" یک آهنگ در مورد یک تبه کار به دنبال یک قهرمان با Schaffer این Darklord (یکی دیگر از بزرگ nerdcore هنرمند).

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن