به گزارش دیجیتال ریدر خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی، اخیراً یک متخصص لهستانی در صنعت چاپ گزارشی منتشر کرده است که نشان می دهد مردم این کشور از کتاب های الکترونیکی استفاده می کنند و خرید خود را بدون نیاز به سایت های فروش آنلاین کتاب انجام می دهند.

کتاب زبان اصلی دانلود

Piotr Kubiszewski از سال 2005 خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی در صنعت چاپ و چاپ مشغول  کتاب زبان اصلی دانلود نوشتن است. به گفته وی ، لهستان در حال حاضر سالانه 40،000 کتاب الکترونیکی تولید می کند ، که 80٪ از کل تولید کتاب کشور است.

طبق آمار منتشر شده از کتاب زبان اصلی دانلود صنعت چاپ لهستان خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی، تا سال 2018 این کشور 48 میلیون دلار از فروش کتاب های الکترونیکی درآمد کسب خواهد کرد که کتاب زبان اصلی دانلود نشان می دهد مردم در این کشور علاقه زیادی به کتاب های الکترونیکی دارند.

خرید کتاب خارجی

خرید کتاب خارجی این آمار در حالی است که آمازون خرید کتاب خارجی و سایر خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی غول های کتاب الکترونیکی به طور رسمی در لهستان فعالیت نمی کنند.

به گفته کارشناسان ، یکی از مهمترین خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی دلایل علاقه زیاد مردم به خرید کتاب خارجی کتابهای دیجیتال ، تهیه مجموعه ای از قوانین مربوط به حق چاپ و تولید کتاب های الکترونیکی است که نویسندگان نیز تمرکز خود را بر تولید این کتاب ها گذاشته اند.

خرید کتاب لاتین + افست

خرید کتاب لاتین + افست از طرف دیگر صنعت نشر دیجیتال در خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی لهستان طی 5 سال اخیر تحت مالکیت چندین شرکت داخلی بوده و با رشد صنعت نشر دیجیتال بازار را خرید کتاب لاتین + افست فتح کرده است و شما ردپای قوی بازیگران بزرگ دیجیتال را در این کشور خرید کتاب لاتین + افست نمی بینید. محصولات آن ها. .

در لهستان ، خرید کتاب لاتین + افست چندین شرکت معروف کتاب الکترونیکی بیشتر بازار این کتاب ها خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی را کنترل می کنند که مهمترین آنها Weblink ، Nexto و eBookPoint هستند.

لینک

سایت ترجمه مقاله