How do you do, fellow X-Kids.

چگونه شما انجام همکار X-کودکان و نوجوانان.
تصویر: برادران وارنر/Marvel Studios

من آن را دریافت کنید. همه ما رفت و بر روی دیزنی+ دقیقه ما می تواند و خرد جمعی در رادیکال ترین های مد روز در حال بارگذاری X-Men: The Animated Series و گوش دادن به یک واقعا قاتل ویتنی هوستون ریف. ما همه فرزندان اتم و کودکان از ’90sدر قلب است. اما ما می تواند انجام داده ایم چیزی بیشترمن X-Men. ما می تواند داشته باشد—باید have—been, مشاهده کردن X-Men: Evolution.

تبلیغات

دلتنگ glitz و زرق و برق از دسترسی به سری متحرک تحت الشعاع این واقعیت است که دیزنی+ همچنین با راه اندازی (در کنار حدود یک میلیارد چیزهای دیگر) X-Men: Evolutionیک ادامه داد: تحت الشعاع قرار داده دومی را تحمل کرده است خیلی از آن برای اولین بار پخش شد در اوایل aughts. اما شانس دوباره به تکامل به ما اجازه می دهد به یاد داشته باشید که در رد دلتنگ glee که باعث می شود TAS این افسونگر از آن است—تمام آن clunkiness در زمان آن باقی مانده است یک full-بویژه جشن ’90s X-کتاب های خود را در بهترین و عجیب ترین—خود را راه اندازی مجدد خواهر و برادر انجام برخی از چیزهایی که واقعا جالب با X-فرمول.

هنگامی که آن را می تواند به راحتی است که یک راه را امتحان کنید و راه اندازی نشان می دهد برگردان های ترسناک کردن تازه یافت سینمایی موفقیت های X-Men و در زمان تکامل—که پخش “Kids’ WB” از 200-2003—چیزی که احساس بی سابقه ای به جای. این اجازه را قهرمانان خود را به خوبی…تکامل است. آن را پس از قضا توسط نوظهور چند تا از آنها را. خوب د-پیری آنها.

تبلیغات

یکی از تکامل‘s بزرگترین خطرات برای X-فرمول بود به ما نشان می دهد که واقعا در آغوش که خاویر را منزلگاه بود که یک مدرسه برای جهش آموزش و پرورش نه تنها سرد پایه برای X-Men به اویختن در بین ماموریت. اکثریت قریب به اتفاق بازیگران در تکامل ارائه شده است به عنوان نوجوانان تنها به تازگی بیدار شده و به خود جهش قدرت به جای X-قهرمانان در نخست خود را. در حالی که چند آشنا لاکپشت مورد علاقه های شما مانند غول یا پهلوان یک چشم و ژان خاکستری اندکی بزرگتر از اصلی خدمه (در ابتدا از جمله Kitty Pryde, Nightcrawler سرکش و تازه وارد بشه) تنها طوفان, استاد X و انواع پستانداران گوشتخوار دله باقی مانده یک سن مشابه که چگونه آنها ارائه شد در کمیک. اگر چه همه آنها در X-Men و آنها دیگر فقط هم تیمی و همکاران اما معلم و مربی به این نسل بعدی از جهش.

آن را به بهترین از هر دو جهان—در جوانتر بازیگران تکامل متعادل داستان در مورد پذیرش و احساس وحشت و نگرانی با این بچه ها فقط حلق آویز کردن و بودن با دوستان با یکدیگر به آرامی اما مطمئنا در آینده به توانایی های خود را به عنوان آنها بیشتر شد مطمئن به خود و روابط خود را با بچه ها در اطراف آنها. در مسن خدمه وجود دارد در حال حاضر جدید پویا نه فقط رهبران در میدان جنگ اما افرادی که تا به حال برای آموزش بچه ها در اطراف آنها درس آنها می خواهم آموخته است که از مدتها پیش به عنوان چاشنی ابرقهرمانان.

Splitting the cast into distinct age groups was an inspired choice.

تقسیم بازیگران به متمایز گروه های سنی بود و الهام گرفته از انتخاب.
تصویر: برادران وارنر/Marvel Studios

تبلیغات

X-Men و داستان سرایی همواره مورد آینده—مبارزه نه فقط برای پذیرش در حال حاضر, اما برای تضمین ایمنی و رفاه جدید جهش برای نسل فراتر از خود را برای جلوگیری از مبارزات X-Men و mutantkind در مدت طولانی تحمل کرده است. تکامل گرفت که پویا و ساخته شده از آن کمتر در مورد نسل قصه گویی در یک سطح اجتماعی و بیشتر در یک شخصی. شخصیت ها و روابط آنها با یکدیگر سوار تکامل‘s قلب بیش از اکشن این هفته, حتی اگر که قانع کننده با تماشای این دقت bratty اموزش کار با یکدیگر و بزرگان خود را به خدا نسبت داده شود به موثر تیم ابرقهرمان.

اما این تمرکز بر بررسی, جدید, جوان تکرارها از X-Men نیز مشغول به کار در پشت سر هم با یکی دیگر از چیزی ساخته شده است که تکامل بنابراین فوتی و فوری: بر خلاف TAS قبل از آن که کبوتر سر به فانی از X-Men , کمیک, حماسه بگویید خود را قطعی نسخه از محبوب قصه تکامل در ابتدا بسیار دست با مقابله بزرگتر X-Mythos در حالی که راه اندازی این جدید را در آن آشنا بازیگران. اگر چه اخوان از شر جهش اولیه دشمن از چند فصل اول (اعضای آن د سالخورده به بازی X-Men و ایجاد یک جذب می کند, استخدام, اسلحه-مسابقه بین قهرمانان و خائنانی) برجسته خائنانی مانند رمز و راز و مغناطیس باقی مانده بودند به معطل شدن در پس زمینه.

تبلیغات

رمز و راز در نهایت عمده فویل برای سرکش قوس به ویژه در فصل بعد به چالش کشیدن او نامشخص مسیر به سمت قهرمانی در ابتدا پس از پیوستن به اخوان المسلمین. مغناطیس تنها واقعا نشان می دهد تا در راه عمده در اوج فصل دوم, ساخت وضعیت خود را به عنوان یک تهدید عمده احساس می کنید که بیشتر ملموس بلکه یکی احساس می کند که بسیار مناسب برای بازیگران جوان X-Men است که تا به حال در این زمان به خود آمده. این بدان معنی است که به جای تکیه بر آشنا داستان تکامل رو برای مقابله با آن ایده های خود را فراتر از بررسی درون فردی درام از قهرمانان خود را: آن را چرا ما باید بعد از همه ایجاد X-23 قبل از او یک جنبه اساسی از X-Men کتاب طنز تاریخ است.

تبلیغات

آن را می سازد دو فصل مربوطه به اهنگ صدا تغییر به دور از مدرسه درام و به سنتی X-Men و داستان سرایی راه—پس از مغناطیس را در معرض حمله mutantkind در یک سطح اجتماعی, احساس می کنم که خیلی بیشتر به دست آورده چرا که شما در واقع سرمایه گذاری در سهام این شخصیت که در آن نقطه. آنها بیش از X-Men آنها شخصیت شما را تماشا کرده ام توسعه و شکوفایی به عنوان آنها چه کسانی هستند, بنابراین هنگامی که زمان آمد برای نشان دادن به مقابله با آخرالزمان را تجدید حیات در صحنه نهایی آن کوتاه فصل مقیاس و دامنه داستان حال اضافه وزن—اگر بیش از این بود فقط X-Men ما می دانست و دوست داشت و آخرالزمان تهدید پایان همه چیز بود فقط یک هفته دیگر از کارتون.

Mystique’s relationship with Rogue comes to a head in the third season in a really killer arc for both of them.

رمز و راز ارتباط با سرکش می آید به سر در فصل سوم در یک واقعا قاتل قوس برای هر دو آنها را.
تصویر: برادران وارنر/Marvel Studios

تبلیغات

نه همه از این تغییرات جسورانه بودند برای بهتر مسلما. اول چند فصل که در آن وجود دارد بیشتر از تمرکز بر مستقل hijinks با دانش آموزان به عنوان بزرگتر جهش worldbuilding توسعه در زمينه بدان معنی است که در حال گسترش فهرستی از X-بچه ها سمت چپ برخی از شخصیت های گرفتن کوتاهی. بشه به طور خاص نیز اغلب ضعیف ترین ذینفع است. اگر چه جالب بردار برای بسیاری از تکامل‘s core ایده ها—نه فقط به عنوان چهره جوان بازیگران اصلی اما نقش خود را به عنوان یک شخصیت کاملا جدید اجازه می دهد برای یک لنز جدید را برای بررسی هر دو تاسیس قهرمانان و اوراق قرضه بین هر دو مسن و جوان X-قهرمانان به طور یکسان—به عنوان نشان می دهد پیشرفت که همان تازگی نیز در سمت چپ او توسعه نیافته است. تحت فشار قرار دادند به حاشیه حتی زمانی که او ظاهرا تمرکز ما هرگز واقعا به حفر کردن به آنچه که او را ایستاده بر روی دو پا خود را خارج بودن “شخصیت جدید” تا زمانی که تکامل مسلما خیلی بیشتر علاقه مند در آن گسترده تر روایات.

اما X-Men: Evolutionبرای تمام آن تغییرات جسورانه به آنچه که ما می دانست و دوست داشت در مورد انیمیشن تفسیر آمد که قبل از آن هنوز هم درک چه چیزی باعث X-Men و به عنوان یک مفهوم بسیار جذاب—و که باعث می شود آن را به ارزش بازبینی در حال حاضر بیشتر از همیشه.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im