ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken شده اند در انظار پس از سفر خود را به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در اوایل این ماه در چه بود اولین استفاده از SpaceX خدمه کپسول اژدها, اما آیا شما می دانید وجود دارد یکی دیگر از آمریکا در حال حاضر ساکن در مدار پاسگاه?

نام او کریس کسیدی (در زیر) و او وارد ایستگاه فضایی در یک فضاپیمای سایوز پرواز در مارس سال 2020 با دو فضانورد روسی ایوان Vagner و آناتولی Ivanishin.

NASA astronaut Chris Cassidy
ناسا

که کریس کسیدی?

ناسا تصویری زیر کسیدی, 50, می گوید او برای اولین بار ایده تبدیل شدن به یک فضانورد پس از جلسه لایحه چوپان یک فضانورد ناسا که در خدمت به عنوان فرمانده اعزامی 1 — اولین-همیشه crewed ISS ماموریت در 2000/2001. کسیدی گفت که او متوجه او تا به حال یک پس زمینه مشابه به چوپان و مجموعه ای در مورد کار به سمت هدف خود.

سابق نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم شده بود این آژانس فضایی در سال 2004 و خود را به اتمام فضانورد نامزد آموزشی در سال 2006.

از 2006 تا 2008 کسیدی که بزرگ شدم در ایالت مین به عنوان کپسول ارتباط برقرار ناسا در ماموریت مرکز کنترل در هوستون تگزاس.

پس از آن بین سال های 2009 و 2011 او با توجه به نقش حمایت از فضانوردان در شاتل فضایی Closeout خدمه با وظایف از جمله خوش بنیه در خدمه و بسته شدن و آب بندی دسترسی تخم برای پرواز.

کسیدی بعد به عنوان Extravehicular Activity رئیس شعبه قبل از اینکه به عنوان معاون رئیس در این فضانورد در 2015. پس از چهار ماه به عنوان معاون او شد ناسا 14th رئیس فضانورد در ماه جولای 2015 جایی که او مسئول پرواز تکالیف و ماموریت و تهیه و بر مدار حمایت از ایالات متحده خدمه و همچنین سازماندهی فضانورد دفتر پشتیبانی برای آینده راه اندازی وسایل نقلیه.

امروز کسیدی است که در خدمت به عنوان فرمانده روی ISS به عنوان بخشی از سفر 63 ماموریت با Hurley, Behnken و دو روس ها. شما خواهید بود با شنیدن بیشتر در مورد او این هفته زمانی که او عازم یک راهپیمایی فضایی با Behnken.

او در حال حاضر شده است در دو ماموریت های فضایی — 2009 STS-127 ماموریت شاتل فضایی به ایستگاه فضایی و سفر 35 به ISS در سال 2013.

شما می توانید به دنبال کسیدی در توییتر برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در ایستگاه فضایی است. فضانورد در انتظار بازگشت به زمین در ماه اکتبر سال 2020 پس از شش ماه اقامت در مدار پاسگاه.

در سال 2013 او به یک تور کوتاه از ISS. شما می توانید آن را در زیر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de