این تحریک حادثه جنگ ستارگان " بالا جمهوری هولناک فاجعه فن آوری

جدی جمهوری مرزی نامیده می شود به یک نوع بسیار متفاوتی از عمل است.تصویر: یوسف Meehan (دلم رعی)جنگ جدید همان قدی

توسط DOSTEMANSALAM در 3 تیر 1399
The Jedi of the Republic frontier are called into a very different kind of action.
جدی جمهوری مرزی نامیده می شود به یک نوع بسیار متفاوتی از عمل است.
تصویر: یوسف Meehan (دلم رعی)

جنگ جدید همان قدیمی جنگ. ما استفاده می شود به جنگ ستارگان' ادواری حماسه در این مرحله, ما فقط در حال انتظار برای بالا جمهوری به فاش کردن برخی از شیطانی باستانی و یا طولانی راز شاهنشاهی نیروی است که می تواند قرار داده و آن نسل جدی در اوج خود به آزمون. معلوم خوشبختانه این مورد نیست: چه جدی هستند تا در برابر خیلی بیشتر جذاب است.

تبلیغات

پس از بالا جمهوری—در ابتدا مجموعه ای به پا زدن کردن در ماه آینده با انتشار چارلز Soule را نور جدیشد به تعویق افتاد به ژانویه 2021ما نمی انتظار می رود به شنیدن بیشتر در مورد Burryaga Agaburry و دوستان خود را برای در حالی که کمی. اما IGN منتشر کرده است فصل اول Soule رمان آشکار آنچه در آن در واقع این است که مجموعه را به حرکت مخمصه frontiersman جدی شوالیه 200 سال قبل از جنگ ستارگان لذت ببر.

آن را برخی شوم شیطانی در نیروی. آن را حتی lawless دزدان دریایی در حاشیه جمهوری برسد. این...این Holdo مانوربه قدر ساخته شده بی نهایت هولناک تر?

تبلیغات

شما باید به سر در را به IGN برای خواندن کامل اما اساسا نور جدی باز می شود با یک فاجعه بی سابقه ای جمهوری به طور ناگهانی می یابد و گسترش برنامه های برخورد با: مسافر/باری کشتی باری به نام میراث اجرا, تلاش برای جلوگیری از باقی مانده در hyperspace خط شکسته در حالی که هنوز در lightspeed. نه تنها این است که هر کس در هیئت مدیره بیشتر مهاجران جسارت به frontier برای شروع زندگی جدید—به ظاهر کشته شکسته به بالا خرابه از میراث اجرا شروع به شنت از lightspeed و به حالت عادی فضا تبدیل شدن به جیغ پرتابه های کشتار جمعی است که می تواند ضربه در هر نقطه از هسته ای جهان را به لبه بیرونی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

"تخریب میراث اجرا است کاتالیزور برای یک کهکشان گسترده فاجعه" Soule گفته IGN. "در این لحظه از بحران, جمهوری تبدیل به نگهبان صلح و عدالت—جدی."

جدی مجهز برای مقابله با میراث اجرا حادثه و نه فقط به دلیل آنها روانی شوالیه که احتمالا می تواند با استفاده از یک بیت از آن فضا سحر و جادو برای متوقف کردن قاتل باقی مانده-پرتابه از کنده کاری راه خود را از طریق سیارات. این جدی بر خلاف آنهایی که ما در دیدار با لذت ببرنیست متمرکز در یک محل واحد. جدی از جمهوری تاسیس توسعه پست در سراسر حاشیه لبه بیرونی کمک استعمارگران و حفاظت از آنها را به عنوان آنها در تلاش برای شروع زندگی جدید به معنی همه آنها گسترش یافته و به خوبی به عنوان فاجعه-متخصصان امداد و هر زمان که یکی از بقایای این حملات در واقع اتفاق می افتد.

تبلیغات

و آن را بسیار سرد چون ما را به دیدن آنچه که جدی هستند مانند فراتر از جادوگران با خطرناک مقادیر weaponized glowsticks. آنها درمانگر کمک های اولیه-امداد کارگران گیاه شناسان و کشاورزان در لبه تمدن خود—نگهبان در یک جامعه شناختی و زیست محیطی از نقطه نظر به جای لزوما یک نظامی یکی است. این امر بوده است بنابراین آسان برای بالا جمهوری به آنها را عارف کابوی ها در مبارزه با دزدان دریایی در همه زمان ها و یا بدتر از همان نوع سرکش, holier-than-thou راهبان جنگجو مبارزه باستان شر است که ما دیده ایم در طول فیلم است. جدی مبارزه با Sith Lord است و اجباری در این نقطه است. جدی داشتن برای مبارزه باقی مانده است که می تواند نشان از یک شکاف در hyperspace و باران را تخریب ؟ که بسیار جالب تر "نبرد" را به تامل.

تبلیغات

بالا جمهوری: نور جدی است به انتشار ژانویه 5, 2021.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن