Kilmer finds he’s no fan of Mars in Red Planet.

کیلمر می یابد او هیچ فن مریخ در سیاره سرخ.
تصویر: Warner Bros.

وال کیلمر ساخته شده است همه نوع از فیلم او در طول زندگی حرفه ای طولانی و بسیاری از بسیاری از مشخصات بالا در اجرای برنامه (فکر می کنم, Top Gun, درب, سنگ قبر, Kiss Kiss Bang Bangو خود را برروی اولین بار در Top Secret!) می توان در درام و فیلم های اکشن. اما زمانی که در جولیارد آموزش دیده بازیگر—که تا به حال برخی از مشکلات سلامتی از اواخر می رود نوع او باعث می شود برخی از جذاب انتخاب کند. در اینجا ما 14 مورد علاقه کیلمر علمی تخیلی و فانتزی پروژه ها.

تبلیغات


Kilmer as Bluntman.

کیلمر به عنوان Bluntman.
تصویر: سابان فیلم

تبلیغات

14) Jay and Silent Bob راه اندازی مجدد

سابق بتمن نقش سکوت stoner ابرقهرمان Bluntman در Bluntman V مزمنرا راه اندازی مجدد-در-یک-راه اندازی مجدد است که درایوهای طرح 2019 Kevin Smith meta-کمدی. در یک فیلم پر با cameos کیلمر را یکی از جالب ترین, فقط به خاطر اینکه این یکی از غیر منتظره ترین.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Kilmer’s version of KITT enjoys a day at the beach.

کیلمر نسخه کیت یک روز در ساحل.
تصویر: NBC

13) Knight Rider

ما عمدتا تمرکز بر کیلمر را نقش فیلم در اینجا, اما چگونه می تواند ما را ترک کنند این واقعا مطلب تصادفی کردن لیست ؟ یاد سال 1980 مجموعه تلویزیونی در مورد صحبت کردن, ماشین, آورده شده است و چند باراز جمله NBC راه اندازی مجدد زد که برای یک فصل با شروع در سال 2008. کیلمر عرضه, صدای کیت احتمالا قابل توجه تنها چیزی که در مورد این عمر کوتاه سری.

تبلیغات

12) هواپیما

دیزنی spin-off از پیکسار محبوب اتومبیل های حق رای دادن است که عمدتا در مورد یک محصول گردگیر ابراز شده توسط unfunny کمدین Dane Cook, اما کیلمر و Top Gun شرکت ستاره آنتونی ادواردز انجام پاپ به صدای یک جفت از ایالات متحده, نیروی دریایی جنگنده. شکی نیست که کمی در-شوخی برای بزرگسالان بینندگان از هواپیماهای‘ مخاطبان به احتمال زیاد نه مرجع.

تبلیغات

“I like you, Clarence. Always have, always will.”

“من مانند شما کلارنس. همیشه همیشه خواهد شد.”
تصویر: Warner Bros.

11) عاشقانه واقعی

True Romanceکارگردان Top Gun‘s تونی اسکات و نوشته شده توسط کوئنتین تارانتینو است نه یک نوع فیلم; شما پیدا کردن آن را در طبقه بندی “جرم” یا “درام” یا “افراطی 1990s kitsch بیش از حد.” اما آن را یکی از فانتزی عنصر علاوه بر Patricia Arquette را improbably hot n’ درس خوان تماس با قلبی از طلا و آن را کیلمر را به سختی دیدم و در عین حال هنوز هم کاملا به یاد ماندنی ظاهر به عنوان “مربی” به کلارنس (Christian Slater)—یک مرد است که نیاز به هدایت و تقویت اعتماد به نفس را از زمان به زمان و به راحتی آن را دریافت در قالب یک فرشته نگهبان است که به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل خیلی افتضاح مانند الویس.

10) Twixt

هر چند او بیشتر یا کمتر عقب نشینی از هالیوود در اواخر 1990s افسانه ای نویسنده-کارگردان فرانسیس فورد کاپولا ساخته نادر صفحه نمایش بزرگ بازگشت در سال 2011 با این شبح مانند داستان بازیگران کیلمر به عنوان یک بار موفق وحشت نویسنده هال بالتیمور. آخرین کتاب او, تور او به یک شهر کوچک با یک قاتل زنجیره ای مشکل بخش زیادی از فیلم می گیرد در یک تک رنگ, رویای جهان پر از شاید-خون آشام ها (ال فانینگ Alden Ehrenreich), Edgar Allan Poe (بن چاپلین) و دیگر گوتیک انواع. سرانجام مرگبار در آرزوی تبدیل شدن به گرفتار با او زندگی بیداری بسیار در راه است که حوادث این فیلم تبدیل به گرفتار با باز گشت رمان بالتیمور را در روند گر چه هنر. Twixt است که متاسفانه به هیچ وجه نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان مراسم آشتی ترتیب دادند مشابه در دهان جنوناما کیلمر عملکرد به عنوان یک نویسنده کشتی با واقعیت است که در میان خود ضعیف تر امتیاز.

9) سنت

کیلمر دون یک سری از سوال برانگیز کلاه گیس و آرایه ای از لهجه های بازی شخصیت نمادین Simon Templarهای خیرخواه اما لغزنده master thief چه کسی می تواند ادعا می کنند هر جایزه برای قیمت مناسب. واقعا از دیدن کیلمر اتخاذ تمام کسانی که متفاوت شاخی هویت (شرجی اسپانیولی! چرم شلوار چادری آفریقای جنوبی! آلمان با pouffy کفال! این dowdy روس خانه دار! این فاستونی, spectacled با Doc Holliday صدای تودماغی!) جاذبه اصلی در اینجا. حتی با شخصیت شجره نامه رانندگی, داستان بدون پنهان و کیلمر را جاذبه سنت خواهد بود فقط وسط اواسط-90s, هیجان انگیز با کفش کتانی دالالن در موسیقی متن فیلم مربوط به یک فرمول برای همجوشی سرد که سیمون گمراه کردن ساده لوح دانشمند (Elisabeth Shue) به نمایندگی از برخی سیاسی بلندپروازانه روسیه تبادل نظر پرنیان.

تبلیغات

Special Agent Kilmer of the FBI’s time-travel unit.

نماینده ویژه کیلمر از اف بی آی در زمان سفر واحد.
تصویر: سنگ محک تصاویر

تبلیغات

8) Déjà Vu

کیلمر دارای یک نقش کوچک در این سال 2006 هیجان انگیز که بار دیگر پیوست او با مدیر تونی اسکات. Déjà Vu است که بیشتر از همه در مورد دنزل واشنگتن‘s شخصیت ATF عامل داگ کارلین که در میان برای اولین بار در صحنه پس از یک بمب گذاری تروریستی در پست کاترینا نیواورلئان. کیلمر نقش خوش برخورد مامور اف بی آی که دعوت او را به بخشی از یک برش لبه جدید نیروی کار است که با استفاده از برخی بسیار timey-wimey با تکنولوژی بالا برای حل این مورد. هر چند کیلمر—که یک نوع بسیار متفاوت از نیواورلئان اجرای قانون نوع مخالف نیکلاس کیج در ورنر هرتزوگ است Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans,غیر-نوع فیلم که هنوز مالامال از عالی غرابت—نمی توانید به انجام بسیاری او می افزاید: حضور چشمگیر بلند به حمایت از بازیگران. همچنین شخصیت او است که این نوع از خنک رئیس که به نظر می رسد راه دیگری که کارلین تصمیم می گیرد که تنها راه برای صرفه جویی در روز است به خطر زندگی خود را با آزمایش انسان محدودیت سفر در زمان.

7) سیاره سرخ

من نمی تواند تنها کسی که به طور مداوم دچار سردرگمی سیاره سرخ با ماموریت به مریخکه هر دو در سال 2000 اما برای رکورد: ماموریت به مریخ است به کارگردانی برایان دی پالما که در آن Gary Sinise می شود به اویختن با بیگانگان و سیاره سرخ است که در آن کیلمر و Carrie-Anne Moss بدون توضیح را به یک ربات با به راحتی باعث “کشتن حالت” در اولین سفر سرنشین دار به مریخ است. سیاره سرخ است و نه یک فیلم خوب اما کیلمر می شود برای بازی wild-man نبوغ مهندسی (برای برخی از مد استعداد در سفر طولانی او دون چه بسیار ممکن است به خوبی خود را عاشقانه واقعی الویس عینک آفتابی) یک شخصیت است که دقیقا نقش به نقاط قوت خود — او تقریبا مانند نسخه های قدیمی تر از کریس شوالیه از نابغه واقعی.

6) شاهزاده مصر

کیلمر نقش موسی و خدا در دریم’ 1998 انیمیشن موسیقی بازگویی کتاب خروجآوردن سطح مناسب از تعجب gravitas و غم و اندوه به عملکرد خود. شاهزاده از مصر موفق به دم واقعی درام به داستان آشنا—با آن سوزش خار “اجازه دهید من رفتن مردم” آفت فراق از دریای سرخ, ده فرمان, و غیره.—با تاکید بر موسی برخورد با برادر خوانده Rameses دوم (رالف فینس) و حتی اگر آن را شما می دانید که کتاب مقدس چیزهای شاهزاده از مصر هرگز بیش از حد موعظه. این فیلم همچنین نشان می دهد که حتی بزرگ کیلمر دارای محدودیت; مانند بسیاری از ستارگان سینما در, بازیگران (و با وجود او کاملا سرویس crooning در بالا سری!), او انجام نمی دهد خود را به آواز خواندن.

5) بتمن برای همیشه لطفا برای

کیلمر نقش اول پست-مایکل کیتون بتمن در مقابل خائنانی دو چهره (تامی لی جونز) و لغز (جیم کری) و همچنین نیکول کیدمن به عنوان بروس وین عشق و علاقه Chris o’donnell به عنوان بتمن جدید sidekick, رابین. بتمن برای همیشه لطفا برایمنتشر شده در سال 1995 و کارگردان بزرگ جوئل شوماخراست یک نوع از وسط بتمن تلنگر با فراموش شدنی جزئیات (به یاد داشته باشید درو بریمور در بتمن برای همیشه? نه ؟ نه ما تا اخیر re-watch) است که تحت فشار قرار دادند به پشت تمام بتمن محور بحث. اما شما می دانید که… کیلمر را علاقه برای آوردن کمی گریز از مرکز به عملکرد او ساخته شده او را به نوعی کامل به بازی درجا میلیاردر جرم جنگنده با یک خفاش ، (او نیز تا به حال بهترین بتمن لب.) بیش از حد بد او را تنها در راهب و سپس Batman & Robin اتفاق افتاده است.

تبلیغات

4) جزیره دکتر مورو

John Frankenheimer را معروف مشکل 1996 H. G. Wells انطباق دارای مقدار زیادی در رفتن—وحشی که شامل بازیگران مارلون براندو به عنوان ولز ” دانشمند دیوانه و Ronald بلک, Ron Perlmanو Temuera Morrison, در میان دیگران به عنوان انسان و حیوانات هیبرید خلاقیت—اما به نوعی کیلمر هنوز هم باعث می شود تصور به عنوان Montgomery مورو را در دست راست. او با لحن نرم و فقط به طور مبهم شوم اما مانند هر کس در او رشد می کند راه بیشتر unhinged به عنوان طرح پیشرفت می کند. پس از مورو می میرد, Montgomery, تلاش برای صعود به سابق خود ارباب سفید-wardrobed محل تسلط اما حتی سابق “درخشان جراح مغز و اعصاب” نمی تواند زنده ماندن در جزیره سریع مارپیچ به خزدار, toothy, پنجه کردن lawless ضرب وشتم.

تبلیغات

3) بعد چهارم

این سه بخش فیلم گلچین که شما می توانید در تمامیت خود را به بالا باز می شود با لوتوس جامعه کارگاه آموزشییک بخش کارگردانی شده توسط Harmony Korine شامل کیلمر به عنوان “وال کیلمر”—جایگزین-reality نسخه از بازیگر معروف که تبدیل به عصر جدید, انگیزشی, صحبت کردن. شما نمی توانید نه این کارایی که می بیند کیلمر عاری از هر گونه غرور ندارند (فقط ببین کمد لباس خود را انتخاب: beret, تی شرت یقه دار با اندازه بلو کراوات, پیر مرد, کوتاه و فانی بسته) پرسه زدن یک غلتک پیست شده است که تبدیل به یک اتاق جلسه bellowing به یک هدست میکروفون در مورد “عالی اسرار” او را به رفتن برای به اشتراک گذاشتن با کسانی که در مونتاژ. او wackadoo مونولوگ سرگرم کننده بزرگ است اما برای من پول جایزه واقعی است دیدن کیلمر پدال همراه بر روی یک دوچرخه BMX سرشار نوع شادی یکی تنها می تواند به کشف احتمالا ظرف تخیلی بعد چهارم مکانی “وال کیلمر” خود را به عنوان توصیف “یک نوع از جهان مانند آب نبات پنبه تقریبا.”

تبلیغات

2) نابغه واقعی

این 1985, کمدی, کیلمر دوم صفحه نمایش بزرگ تفرج ساخته شده آن را بسیار روشن است که راز بالا! هیچ اتفاق است. او نقش کریس شوالیه ارشد کالج که علم فراست گرفته اند صندلی عقب به تعقیب دختران و دیگر دانشگاه shenanigans—حداقل تا زمانی که او در دیدار خود بی دست و پا جدید هم اتاقی میچ (گابریل Jarret). میچ به شدت نیاز به یک خنک مربی برای کمک به او را به خارج از پوسته خود را در حالی که کریس نیاز به یک متحد برای کمک به او را پایین تشنجی استاد که بهره برداری از دانش آموزان برای ایجاد آنچه که بچه ها درک نمی کنند خطرناک است, مربوط به اینده, نظامی tech. کریس نهایی ترکیب پارتی-پسر ادم و دختر supergenius اما کیلمر به ارمغان می آورد ابعاد واقعی به یک شخصیت است که به راحتی می تواند به تازگی شده است وجود دارد برای تسکین خنده دار.

1) بید

بدیهی است که کیلمر را به نوبه خود به عنوان جذاب rogue Madmartigan که آشنایی دست (و شمشیر خود را) به وارویک دیویس’ بعید است قهرمان بیدتا به حال به بالای این لیست. Ron Howard 1988, فانتزی, کمدی کلاسیک تبدیل شده است و حتی اگر Madmartigan نیست بخشی از بحث طولانی در آینده دیزنی+ TV seriesاو همیشه یکی از شخصیت های مورد علاقه ما در یک فیلم پر شده با کیک های شکلاتی, دیوهای, جن, ساحران و شر ملکه است. به علاوه اضافه وجود دارد جایزه گرفتن برای دیدن کیلمر و همسر آینده Joanne Whalley سقوط برای هر یک از دیگر در زندگی واقعی به عنوان شخصیت خود را در حال سقوط در عشق روی صفحه.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de