خرید رپورتاژ

Waymo

Waymo

ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت (زیادی از NHTSA) راه اندازی کرده است یک ابتکار جدید است که به شما دسترسی به اطلاعات بیشتر در خودرو خودرو تست های انجام شده توسط شرکت های مختلف. آن را داوطلبانه تلاش به نام خودکار وسیله نقلیه شفافیت و تعامل برای امن تست (c) طرح که با هدف افزایش شفافیت در این صنعت است. این برنامه همچنین قادر فدرال و ایالتی و دولت محلی “به منظور هماهنگی و به اشتراک گذاری اطلاعات در یک روش استاندارد.”

در حال حاضر این پروژه شمارش نه شرکت و هشت متحده به عنوان شرکت کنندگان است. بوق, کروز, Fiat Chrysler Automobiles, Local Motors, Navya, Nuro تویوتا بارگذاری و Waymo امضا کرده اند به بخشی از برنامه است. در همین حال کشورهای شرکت کننده هستند کالیفرنیا و فلوریدا, مریلند, میشیگان و اوهایو, پنسیلوانیا, تگزاس و یوتا.

به گزارش رویترز این امید است که برای افزایش آگاهی عمومی در مورد self-driving technologies, از آنجا که اکثر مردم هنوز هم شک و تردید در مورد خودکار وسایل نقلیه. معاون NHTSA مدیر جیمز اوانز گفت: این سازمان در مصاحبه ای که بیشتر transparent “همه را تشویق می کند تا بازی خود را برای کمک به بهتر اطمینان حاصل شود که این تست انجام می شود در یک شیوه ای به طور کامل سازگار با ایمنی است.”

این NHTSA برگزار خواهد شد یک سری از بحث های عمومی در سراسر کشور برای رسیدن به این هدف شامل رهبران از صنعت و مقامات از دولت است. AV TEST نیز منجر به عمومی آنلاین رو پلت فرم که در آن شرکت کنندگان به اشتراک گذاری خود را در جاده تست فعالیت ها و اطلاعات دیگر. در نهایت تنظیم کننده رول آنلاین ابزار نقشه برداری نشان می دهد که تست مکان در سراسر ایالات متحده همراه با تست فعالیت داده مانند انواع خودرو و با استفاده از تاریخ, فرکانس خودرو به حساب میآیند و مسیرهای.

در این مقاله: NHTSA AV تست خود رانندگی, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im