One of the companies recently added to the U.S. Commerce Department’s “entity list” is CloudMinds, the SoftBank-backed start-up behind the smiling, humanoid robot Pepper.

یکی از شرکت های به تازگی اضافه شده به وزارت تجارت ایالات متحده را “نهاد فهرست” است CloudMinds های سافت-حمایت start-up در پشت لبخند به لب های انسان نما ربات فلفل.
عکس: گابریل Bouys (گتی ایماژ)

وزارت تجارت ایالات متحده قرار داده است یکی دیگر از 33 کسب و کار چینی—که بسیاری از توسعه هوش مصنوعی و تشخیص چهره تکنولوژی در آن , اقتصادی, لیست سیاه به عنوان تنبیهی برای اندازه گیری ظاهرا توطئه با پکن و دولت را وحشیانه سرکوب مسلمان در اقلیت.

تبلیغات

گروه به اصطلاح “نهاد” فهرست ممنوعیت لیست سیاه شرکت های با استفاده از ایالات متحده ساخته شده با تکنولوژی در دستگاه های خود را. تاسیس از طریق فرمان اجرایی در ماه مه گذشته آن را شامل Huawei بزرگترین تجهیزات مخابراتی تولید کننده همراه با 68 وابستگان متهم از اقدام به عنوان پروکسی برای سازمان های جاسوسی چینی.

تبلیغات

در گزارش رویترز روز شنبه هفت شرکت و دو نهاد بودند ذکر شده به عنوان “همدستی در نقض حقوق بشر و نقض متعهد در چین کمپین سرکوب توده بازداشت خودسرانه بیگاری و بالا و فن آوری نظارت در برابر Uighurs” در بیانیه ای از وزارت بازرگانی. این سازمان گفت: دو نفر دیگر از ده ها سازمان ها ذکر شده بود برای تامین تجهیزات برای نیروهای نظامی چینی.

یکی از شرکت های به نام است CloudMinds یک start-up متخصص در ابر مبتنی بر سیستم های روبات و مردمی در پشت لبخند به لب های انسان نما ربات فلفل. در سال گذشته رویترز گزارش داد که سافت-حمایت شرکت منع شد از انتقال فن آوری و ویژگی های اطلاعات بین آمریکا و پکن دفاتر تا زمانی که آن را امن مجوز های لازم.

همچنین ذکر شده بود NetPosa یکی از چین بزرگترین نامها در AI. تابعه آن SenseNet کشف شد به انجام گسترده و تهاجمی نظارت اقدامات سال گذشته احتمالا به دستور دولت چین در سین کیانگ یک منطقه از راه دور که در آن بسیاری از جمعیت مسلمان است.

روز جمعه تصمیم به شرح زیر تمدید تلاش های چین برای تشدید آن را نگه دارید در هنگ کنگ با یک دسته جدید از امنیت ملی و ضد فتنه ، در اوایل این ماه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش تنبیهی تحریم های تجاری علیه Huawei زور زدن آمریکا و چین روابط میان مداوم دشمنی بیش چینی غول تکنولوژی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de