خرید رپورتاژ

BERLIN, GERMANY - OCTOBER 11: In this photo illustration the logo of live streaming video platform Twitch is displayed on a smartphone on October 11, 2019 in Berlin, Germany. (Photo Illustration by Thomas Trutschel/Photothek via Getty Images)
توماس Trutschel via Getty Images

طی چند روز گذشته چند زنان باید رو به جلو آمده از متهم به حرکت یا کشش ناگهانی streamers SayNoToRage, ProSyndicate و HenryG سوء استفاده جنسی و سوء رفتار. آنها می گویند که این پارسه تحت فشار آنها برای رابطه جنسی ساخته شده و ناخواسته پیشرفت فیزیکی با توجه به Dexerto. به عنوان ادعا نصب شده Twitch انتشار بیانیه ای از طریق توییتر می گوید که این شرکت به دنبال به حساب متهم streamers و شامل اجرای قانون که در آن قابل اجرا است.

متعدد زنان را متهم به سرنوشت بازیکن SayNoToRage از پیچ آنها را در زنده رویدادهای بازی. با توجه به Dexertoاو نوشته شده عذرخواهی در یوتیوب و ادعا کرد که اقدامات او بودند در نتیجه یک مشکل گذشته اما او پس از حذف این ویدئو.

یک music streamer به نام YoungStarling ادعایی در توییتر که بیش از یک سال پیش, حرکت یا کشش ناگهانی مدیر عامل شرکت خواسته شد در ثبت همه دست نشست در مورد اینکه چگونه این شرکت می تواند در آدرس سوء استفاده که فعال توسط پلت فرم. با توجه به YoungStarling او شانه ای بالا انداخت و گفت: “عجب چیزهایی است که بر روی پلت فرم ما. [I] واقعا نمی تواند نظر.”

این اتهامات و انتقادات بیا یک ماه پس از کشش راه اندازی آن هشت عضو ایمنی شورای مشورتی که قرار است به توصیه این شرکت در مورد مسائل مختلف از جمله آزار و اذیت. با این حال مشخص نیست اگر دامنه این طرح شامل تنظیم زندگی واقعی تعاملات بین کشش همکاران و بینندگان خود را. امیدوارم این شرکت به سرعت می توانید پیدا کردن برخی از راه برای پاسخگو کسانی که در بر داشت یک سطح معینی از معروفیت از طریق Twitch.

در این مقاله: حرکت یا کشش ناگهانی, جریان, حرکت یا کشش ناگهانی همکاران سوء رفتار جنسی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im