Climate change is set to displace more people—including children.

تغییر آب و هوا است به جابجایی بیشتر مردم از جمله کودکان.
عکس: آدم بری (گتی)

برای اولین بار کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان است شامل تغییر آب و هوا در گزارش سالانه خود تخمگذاری چه حوادث باعث پناهندگان به فرار. این سیگنال یک اجماع رو به رشد در اطراف خطرات آب و هوا به شمار حتی اگر آن تغییر نمی کند چقدر برای مردم در واقع مجبور به فرار از خانه خود را پس از یک طوفان یا طوفان بازدید.

تبلیغات

کمیساریا روند جهانی گزارش منتشر شده در هفته گذشتهنشان داد که یک نفر از هر 97 نفر در جهان در مواجهه جابجایی اجباری در سال گذشته است. برای بسیاری از مردم جنگ و درگیری همچنان به فشار آنها را از خانه های خود. اما بحران آب و هوا یک تهدید در حال ظهور. شدید آب و هوا می تواند در جابجایی مردم و در دراز مدت تغییرات زیست محیطی مانند افزایش سطح آب و خشکسالی در حال تشدید تهدیدات است که در حال حاضر وجود دارد. این گزارش به طور خلاصه به ذکر نمونه هایی از هر دو اشاره کرد که “فعل و انفعال بین آب و هوای جنگ و گرسنگی و فقر و آزار و اذیت ایجاد می کند به طور فزاینده پیچیده شرایط اضطراری است.”

کاترین Mahoney جهانی سخنگوی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل گفت: Earther که آژانس “به خصوص در مورد خطر مربوط به آب و هوا جابه جایی مردم است.”

تبلیغات

“اثرات تغییر آب و هوا به طور نامنظم وزن در برابر جهان آسیب پذیر ترین مردم: کسانی که فقیرترین, بیشتر در معرض, و حداقل منابع برای مقاومت در برابر آب و شوک و تنش” او نوشت: در یک ایمیل. “واقعیت این است که تغییر آب و هوا است که وادار کردن مردم در سراسر جهان به ترک خانه های خود و حتی کشور خود. ما در حال کار بر روی جابجایی مسائل مربوط به تغییر آب و هوا و بلایای طبیعی برای بسیاری از سال و ما به مدت طولانی دیده می شود نزدیک تاثیر مخربی بر افراد بی خانمان از خانه های خود.”

این یک معامله بسیار بزرگ برای کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل برای جلب چنین روشن ارتباط بین تغییرات آب و هوا و شرایط اجتماعی که در حال حاضر مردم را مجبور به ترک خانه های خود. سازمان ملل متحد به عنوان یک کل است گفت که بحران آب و هوا بدتر خواهد شد مهاجرت اما از جمله تهدید در این گزارش باعث می شود بیشتر اتصال مستقیم به پناهندگان که یک نوع خاص از مهاجر. در حالی که این گزارش را تغییر نمی کند حقوقی تعریف پناهنده—”کسی است که قادر و یا تمایلی به بازگشت به کشور خود را از مبدا به علت ترس موجه از آزار و اذیت قرار به دلایل نژاد و مذهب و ملیت ، عضویت در یک گروه خاص اجتماعی و یا سیاسی نظر”—آن را نشانی از به رسمیت شناختن بیشتر به مفهوم “آب و هوا پناهندگان” Idean Salehyan, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه تگزاس گفت: Earther.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“با توجه به جریان سیاسی در آمریکا و اروپا فکر نمی کنم وجود دارد هر اتاق به تغییر این تعریف به طور رسمی” او گفت:. “اما من فکر می کنم این یک واقعیت به رسمیت شناختن توسط کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل است که این شرایط است که مردم در حال فرار و که [جهان دولت ها] به پاسخ حداقل در عمل.”

این گزارش به طور خاص اشاره به طوفان که زده موزامبیک در سال گذشته است. از آن زمان به بعد ده ها هزار نفر از مردم در کشورهای جنوب صحرای آفریقا زندگی می کنند هنوز در خانه های آسیب دیده و یا پناهگاه های موقت. در موزامبیک به تنهایی بیش از 18000 نفر آواره شدند. کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل را فشرده جهانی پناهندگان است که سازمان ملل متحد تأیید و در سال 2018 ایجاد حمایت بیشتر برای کمک به سازمان ملل انطباق با نیازهای رو به رشد از پناهندگان تحت تاثیر تغییر آب و هوا. فشرده بیانیه ای از ارزش ها و اصول است که به معنای راهنمای رهبران جهان. اما نه از نظر قانونی الزام آور به طوری که سازمان ملل متحد نمی تواند واقعا زور دولت به رعایت آن حتی اگر آنها متعهد به انجام آن است.

تبلیغات

“کشورهای در حال شناخت که یک رویکرد هماهنگ است و حداقل فصاحت آنها موافقت شده به این اصول” Salehyan گفت. “اما این یک پیمان در حس که آن را در حال تصویب و وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از اجرای و یا قضاوت و یا مکانیزمی که در راه است.”

کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا در حال حاضر شاهد بیشتر مردم می رسند در مرزهای خود را به دلیل مسائل زیست محیطی آنها صورت در خانه. خشکسالی در آمریکای مرکزی است که در بخش, چرا بسیاری از مردم فرار کرده اند کشورهایی مانند السالوادور و هندوراس در سال های اخیر است. اگر کشاورزان نمی توانند رشد کنند محصولات خود را, آنها اغلب احساس می کنند که هیچ گزینه ای دیگر است. که فقط یک نگاه اجمالی از آنچه آمده به عنوان جهان گرم. دولت دفتر پاسخگویی هشدار داد وزارت امور خارجه در سال گذشته است که در آن نیاز به شروع به در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی.

تبلیغات

برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معناست که ساختمان مخرب مرز دیواراما این روش نمی خواهد مانع از مهاجرت. آن را تنها بادها تا با قرار دادن بیشتر مردم در خطر است. در سراسر جهان, ما باید قوی تر از سیاست های است که کمک به ایجاد خانه های امن و قابل زندگی برای مردم و ارائه جایگزین برای ترک آن در دسترس نباشد. رهبران جهان باید برای شروع به کار در ایجاد مشاغل و اطمینان افراد را امن دسترسی به فرصت در همه جا و جوامع در حال انعطاف پذیر برای آب و هوا شوک. در غیر این صورت بیشتر مردم خواهد فرار از خانه خود را قریب به اتفاق کشورهایی که به طور مستمر شکست به استقبال آنها.

به گزارش کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل خیلی روشن است: پناهندگان بحران وخیم تر شده است. که دلیل است که مردم می خواهید به ترک ، این دلیل است که جهان دولت در حال شکست به نگه داشتن مردم بی خطر است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de