بایدن طول می کشد هدف در Facebook به اعتدال سیاست

جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است که با هدف قرار دادن Facebook در این هفته بیش از آن اعتدال, سیاست, گزارش خ

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399

جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است که با هدف قرار دادن Facebook در این هفته بیش از آن اعتدال, سیاست, گزارش خواستار آن است که سایت های رسانه های اجتماعی برگزار می شود مسئول اطلاعات غلط و آزار و اذیت به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم.

با توجه به گزارش در نیویورک تایمز بایدن کمپ قصد دارد به انتشار یک دادخواست امروز در رسانه های اجتماعی از جمله Facebook و همچنین از طریق ایمیل و متن پیام. آن را نیز گزارش انتشار یک ویدئو جزئیات سابق معاون رئیس جمهور خواست برای Facebook برای معکوس تصمیم خود را به "دست" وقتی که می آید به مسائل مربوط به سیاست است.

روندهای دیجیتال رسیده به بایدن کمپین در مورد فشار علیه Facebook. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان را به عنوان به زودی به عنوان ما می شنویم بازگشت.

مدت کوتاهی پس از, گزارش تایمز منتشر شد Facebook برخورد با آن بیانیه خود گفت: آن را به همراه قوانین سیاستمداران را, نه راه دیگری در اطراف.

"دو هفته پیش رئیس جمهور ایالات متحده با صدور یک فرمان اجرایی هدایت سازمان های فدرال برای جلوگیری از سایت های رسانه های اجتماعی از درگیر شدن در فعالیت هایی مانند واقعیت-بررسی اظهارات سیاسی" شرکت گفت: در آزادی مطبوعات. "این هفته نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری آغاز شده طومار دعوت از ما برای انجام دقیق مخالف است."

این بیانیه ادامه داده است: "انتخابات آینده در ماه نوامبر و ما را محافظت می کند, سیاسی, سخنرانی, حتی زمانی که ما به شدت با آن مخالفت."

Facebook بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از روندهای دیجیتال.

Facebook آمده است در زیر آتش از آن به کاربران — و همچنین کارکنان خود را — برای آن تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بدنام "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" پس در حالی که توییتر و برچسب آن را به عنوان ستایش خشونت است. صدها نفر از کارکنان راه می رفت خاموش در اعتراض با برخی از ترک بر تصمیم گیری.

Facebook موسس و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ خطاب او تصمیم به ترک این پست در یک پست خود را هفته گذشته در حالی که همچنین تعهد به بازبینی پلت فرم خود را تصمیم گیری سیاست های اطراف آن رای دهندگان سرکوب و "تهدید دولت با استفاده از زور است."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن