Illustration for article titled Senators Demand FTC, DOJ Scrutinize Potential Merger of Uber and Grubhub

عکس: فابریس Coffrini (خبرگزاری گتی ایماژ)

چهار سناتور ایالات متحده آمریکا در حال اعمال فشار و کمیسیون تجارت فدرال و وزارت دادگستری به “نزدیک به نظارت بر مذاکرات” بین بارگذاری و تحویل مواد غذایی لوله Grubhub بدون درز ادغام خود انگلی خدمات به یک بازار مسلط است.

تبلیغات

در نامه ای به آژانس به تاریخ پنج شنبه, سناتور ایالات متحده آمریکا ctq, Patrick Leahy, Richard Blumenthal و Cory Booker هشدار داد DOJ ضد تراست رئیس ماکان Delrahim و FTC رئیس جوزف سیمونز که “ادغام بارگذاری می خورد و Grubhub خواهد ترکیب دو تا از بزرگترین تحویل مواد غذایی نرم افزار ارائه دهندگان خدمات و افزایش رقابت جدی مسائل در بسیاری از بازارهای سراسر کشور است.” سناتور اشاره کرد که بارگذاری می خورد برآورد شده است برای کنترل 20 درصد از ایالات متحده مبتنی بر برنامه تحویل مواد غذایی در بازار, در حالی که Grubhub کنترل 28 درصد و DoorDash 42 درصد است.

اگر بارگذاری با موفقیت اقدام به خرید تا Grubhub که ترک بارگذاری و DoorDash تقسیم حدود 90 درصد از بازار ملی و بارگذاری نفوذ خواهد بود و حتی بیشتر در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور.

تبلیغات

در آتلانتا بوستون شیکاگو میامی و نیویورک به تنهایی آمار ذکر شده توسط سناتور نشان داد بارگذاری خواهد ضربه دور گذشته 50 درصد سهم بازار که FTC وب سایت متحده دادگاه را به طور کلی تایید به عنوان آستانه حداقل برای تعریف یک انحصار است. (در نیویورک که درصد خواهد بود و فک انداختن 79 درصد). در این نامه اشاره کرد که در رستوران های مطرح شده زنگ هشدار بیش از هزینه های گزاف که در برخی موارد بیش از 30 درصد از قیمت واقعی از غذا و همچنین به عنوان به نام Uber برای فشار دادن به جلو برای یک معامله تحت پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

“این امر به ویژه نگران است که این ادغام است که فکر در طول یک بیماری همه گیر که تقاضای مصرف کننده افزایش یافته است و when رستوران ها بیشتر از جان گذشته برای درآمد از همیشه” سناتور نوشت. “حتی پس از COVID-19 پشت سر ما ترکیب بارگذاری می خورد و Grubhub خواهد ایجاد موثر duopoly که به احتمال زیاد تهدید رقابت و مصرف کننده بوده است.”

در حال بارگذاری-Grubhub معامله گزارش شده است که هنوز در مراحل مذاکرهبا بارگذاری رد counter-ارائه از شرکت اخیر این تلقی بیش از حد بالا و در حال حاضر در تلاش برای تعیین قیمت پایین تر. وجود ندارد و به یقین این اتفاق خواهد افتاد هر چند گزارش در اوایل سال جاری نشان داد که Grubhub شد بررسی پتانسیل فروش در میان افزایش رقابت و ياوه ارزش سهام.

خرید Grubhub می تواند خبر خوبی برای بارگذاری. قبل از همه گیر Grubhub منحصر به فرد در میان چهار شرکت (در کنار Uber DoorDash و Postmates) که در حال حاضر کنترل حدود 95 درصد از برنامه های مبتنی بر مواد غذایی و تحویل است که در آن ساخته شده سود. ترکیب سهم بازار این دو شرکت خواهد انبوه bulk تا بارگذاری می خورد یک عملیات که شاهد رشد عظیم اما در تلاش برای ایجاد پول.

تبلیغات

بارگذاری می خورد که تبدیل شده است به طور فزاینده مهم برای پدر و مادر خود شرکت جاه طلبی های آن را به عنوان ضربه دیوار در هسته آن مالیات کسب و کار hemorrhaged $461 میلیون قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک در Q4 2019. با وجود قوی Q1 سال 2020 طول همه گیر که دیدم بیش از 50 درصد افزایش رزرو بارگذاری می خورد هنوز هم تا به حال خالص $313 میلیون ضرر در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است. این وضعیت همچنان ادامه دارد با وجود این برنامه شرکت با تکیه بر شیوه های درنده مانند ثبت نام رستوران بدون رضایت آنها بذر اینترنت با شماره تلفن رستوران ها که تغییر مسیر به برنامه خطوطو افتضاح درمان کار خود را با نیروهای ضعیف جبران قرارداد تحویل رانندگان.

با این حال معامله است به احتمال زیاد به دعوت بیشتر موشکافی از تنظیم کننده. تحویل مواد غذایی برنامه های در حال حاضر رو پوش بک در دیگر مناطق مانند یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در کالیفرنیا خواستار اجرای قانون طراحی شده برای بارگذاری طبقه بندی رانندگان به عنوان کارکنان و کلاه در مواد غذایی-هزینه تحویل در نیویورک و لس آنجلس و به طور بالقوه مناطق دیگر است که می تواند عمر این بیماری همه گیر.

تبلیغات

“حال بارگذاری است معروف درنده شرکت که به مدت طولانی آن را انکار کرد رانندگان دستمزد زندگی می کنند,” نماینده دیوید Cicilline که صندلی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی, NPR گفت در بیانیه ای در اوایل این ماه. “تلاش خود را برای به دست آوردن Grubhub — که دارای سابقه بهره برداری از رستوران های محلی از طریق تاکتیک های فریبنده و هزینه های گزاف — علائم کم جدید در همه گیر احتکار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im