بوستون دینامیک ربات شناخته شده به عنوان نقطه اعزام شده است به یک پارک را در سنگاپور به مردم یادآوری آنها باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل های در گیر با توجه به یک گزارش جدید از سنگاپور دولت بالا فناوری سازمان. و آن را تقریبا احساس می کند مانند روبات ها وجود دارد به طعنه ما را به این نقطه چون بر خلاف روبات های انسان ها می میرند از بیماری است.

تبلیغات

جدید چهار پا ربات بود که مجموعه ای سست امروز در Bishan-Ang Mo Kio, پارک, پخش یک پیام یادآوری بازدید کنندگان آنها نیاز به دور ماندن از دیگر انسان به عنوان covid-19 شمار یک تهدید بسیار جدی برای سلامت ما است. نقطه ساخته شده بود و برای خرید در دسترس کسب و کار و دولت ها در سال گذشته و به خصوص طراحی شده است دوربین را به مطمئن شوید که آن را اجرا نمی کند به همه چیز.

“این دوربین قادر خواهد بود برای پیگیری و/یا تشخیص افراد خاص و هیچ اطلاعات شخصی جمع آوری خواهد شد” با توجه به آزادی مطبوعات از سنگاپور GovTech آژانس.

تبلیغات

نقطه مدل بودن trialed امروز شده است و مجهز به نرم افزار های سفارشی طراحی و توسعه توسط GovTech به برآورد که چگونه بسیاری از مردم در پارک در هر زمان داده شده. محاکمه نقطه گذشته از طریق مارس 22 و کارمند سنگاپور پارک های ملی هیئت مدیره (NParks) را نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی این ربات در طول این دوره آزمایشی است.

تصویری از نقطه ربات های موجود در یوتیوب از تنگه بارنشان می دهد که پسر کوچک sauntering از طریق پارک امروز.

از لحاظ فنی نقطه می تواند بالا رفتن از پله و حمل بار با ظرفیت 30 پوند, اما آن را به نظر نمی آید مانند ربات کوچک است برای انجام هر گونه بلند کردن اجسام سنگین در پارک. حداقل تا زمانی که کسی تصمیم می گیرد نقطه باید شروع به اجرای اجتماعی فاصله به جای فقط یادآوری به مردم است که آن را یک ایده خوب است.

نقطه ای است که حداکثر عمر باتری در حدود 90 دقیقه در حال حاضر مجهز به ویژه سلاح در ایالات متحده به طوری که آن می تواند باز کردن درب برای پلیسچیزی که ACLU نیست بیش از حد خوشحال به حداقل می گویند. پلیس در سراسر جهان به نظر می رسد بسیار هیجان زده در مورد امکانات از نقطه هر چند که این محاکمه جدید در سنگاپور روشن می سازد.

این پارک در سنگاپور نیز ارسال علائم مورد محاکمه جدید تشویق مردم به “اخلال” ربات هر چند روشن نیست آنچه که شما می توانید انجام دهید که واقعا مختل چیزی که کمی. شاید سعی کنید به سوار شدن آن ؟ نقطه شناخته شده است به جلو و یک کامیون بزرگ در گذشته است.

تبلیغات

مردم دیگر جوک های ساخته شده در توییتر در مورد “طبیعت درمانی” در حال حاضر که روبات ساخته شده راه خود را به سنگاپور پارک. نقطه ای است که اغلب به عنوان یک سگ روباتیک.

تبلیغات

سنگاپور شد به طور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفته برای توانایی خود را برای کنترل گسترش covid-19 در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. اما این تغییر به طور چشمگیری بیش از چند هفته گذشته است. موارد صعودی در سنگاپور با حدود 90 درصد از جدید کروناویروس عفونت رخ داده در تنگ مسکن برای کارگران خارجی.

تبلیغات

سنگاپور در حال حاضر شناسایی 21,707 موارد و 20 مرگ و میر ناشی از covid-19 بر اساس آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاباز جمله 768 موارد جدید فقط در گذشته 24 ساعت. شهر-دولت بدیهی است که امیدوار است که تکنولوژی می تواند کمک به نوبه خود جزر و مد به عنوان همه چیز بدتر است.

تبلیغات

اما آن را نه فقط در زمین-بر اساس روبات است که به شما کمک سنگاپور مقامات طول coronavirus بحران است. آنها همچنین با استفاده از ده ها تن از هواپیماهای بدون سرنشین به نگه داشتن چشم در همه چیز بسیار شبیه به برخی از ادارات پلیس آمریکا انجام داده اند در ماه های اخیر.

“در مجموع 30 هواپیماهای بدون سرنشین نیز در حال مستقر در انتخاب پارک ها و طبیعت مناطق به ارائه افسران با یک دیدگاه برای به دست آوردن visitorship به روز رسانی به سرعت تکمیل زمین مشاهدات و همچنین به عنوان آنها را بهتر حس تراکم از بازدید کنندگان در یک منطقه خاص” با توجه به آزادی مطبوعات از سنگاپور GovTech.

تبلیغات

و این اولین بار نیست که یک پارک در سنگاپور دیده می شود یک ربات کوچک مستقر به یاد انسان آنها باید اجتماعی فاصله. ماه گذشته یک کنترل از راه دور ربات با نام O-R3 اول برای پخش پیام های صوتی تشویق مردم به پرسه زدن در پارک ها و باغ ها.

هر مرجع به نقطه به ناچار تساوی مقایسه به سال 2017 Black Mirror قسمت با عنوان “Metalhead.” و با همین دلیل خوب.

تبلیغات

سیاه و سفید آینه قسمت حول محور انسان که در یک ماموریت برای به دست آوردن چیزی از یک انبار, اما آنها شکار چهار پا روبات که نگاه بسیاری مانند زندگی واقعی نقطه از بوستون دینامیک است.

داستانی نسخه از نقطه مجهز به سلاح چیزی که بوستون دینامیک داده نشده است, و آن روبات. در عین حال.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im