خرید رپورتاژ

Young Asian mother and cute little daughter using smartphone in hotel room while on vacation
d3sign via Getty Images

امروز گوگل آوردن آن دیدار با خدمات مکالمه تصویری به برنامه Gmail در اندروید و iOS. در هفته های آینده, تلفن همراه, جیمیل کاربران متوجه خواهد شد جدید دیدار با tab در نرم افزار. وجود دارد کاربران را پیدا خواهد کرد یک برنامه از جلسات آینده و قادر به شروع و یا پیوستن به تماس با یک ضربه بزنید.

این بخش از گوگل اخیر دیدار گسترش است. ماه گذشته گوگل پلی پاسخگویی رایگان به هر کسی با یک حساب Gmail و از آن ساخته شده آن را آسان به راه اندازی گوگل ملاقات از طریق Gmail یا Google Calendar در وب است. به روز رسانی امروز باید آن را فقط به عنوان آسان برای شروع و یا پیوستن به یک جلسه از تلفن خود را. گوگل نیز به تازگی نورد گالری-مانند کاشی طرح است که باعث می شود گوگل پاسخگویی بهتر مناسب برای ویدئو کنفرانس.

Google Meet Gmail app

گوگل

اگر شما یک G Suite مشتری (است که اگر شما با استفاده از گوگل ملاقات به صورت رایگان) تماس خواهد بود محدود به 60 دقیقه اما گوگل می گوید آن را نمی خواهد اجرای این تا بعد از سپتامبر 30th. و اگر شما می خواهم نه دیدار tab در نرم افزار Gmail شما, شما می توانید تنظیم تنظیمات خود را به آن را حذف کنید.

مانند همه خدمات تماس تصویری, دیدار, دیده است یک چشم انداز مثبت در کاربران پس از همه گیر آغاز شد. در اواخر ماه آوریل گوگل گفت: آن را با اضافه کردن حدود سه میلیون کاربر جدید در هر روز و روزانه آن شرکت کنندگان در جلسه پیشی 100 میلیون. همچنین در مارس زوم استفاده به اوج خود رسید و در بیش از 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان و سیستم عامل از واتساپ به تلگرام و Facebook محل کار در حال مسابقه به اضافه کردن و بهبود مکالمه تصویری گزینه های.

در این مقاله: google, گوگل, دیدار, دیدار با, جیمیل, در ios, آندروید, موبایل, نرم افزار تماس تصویری رایگان, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im