بیش از 1600 کارگران در گوگل قرار داده اند نام خود را به نامه ای به مدیر عامل شرکت سوندار پیچای خواستار آن است که این شرکت جلوگیری از فروش آن محصولات و تکنولوژی به ادارات پلیس.

این حرکت در حال رشد در میان تماس های پلیس اصلاحات به عنوان بخشی از تلاش برای مقابله با نژادپرستی نظاممند.

با اشاره به جنبش اعتراضی آغاز شد که با جورج فلوید قتل و است که پس از گسترش در سطح جهان “را به شورش علیه نژادپرستی پلیس و ترور” در این نامه خواسته است که گوگل به پایان می رسد روابط خود با ادارات پلیس و توقف فروش همه چیز از آن نسبتا بی ضرر G Suite نرم افزار (Google Docs, Gmail, و غیره.) به ستیز نرم افزار تشخیص چهره.

نامه امضا شده توسط “گوگل در برابر نژادپرستی” برجسته چندین موارد از جمله شیب سرمایه گذاری سرمایه گذاری سرمایه بازوی گوگل است که با تمرکز بر حمایت از هوش مصنوعی مربوط به شرکت ها کمک کرده است که پلیس برای ردیابی افراد عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک.

همچنین اشاره گوگل در حال انجام قرارداد با Clarkstown پلیس در نیویورک که کارکنان اشاره شده است شکایت چندین بار به صورت غیر قانونی نظارت از زندگی ماده دهندگان.” در یک “مشتری داستان” در Google Cloud, سایت اداره پلیس می گوید که چگونه آن را قادر به ذخیره تا 30.000 دلار در یک سال در آن صدور مجوز هزینه ها با استفاده از محصولات Google.

“ما در حال نا امید می دانیم که گوگل هنوز فروش به نیروهای پلیس و تبلیغ آن در ارتباط با نیروهای پلیس به عنوان نوعی مترقی و به دنبال گسترده تر فروش به جای قطع روابط با پلیس و پیوستن به میلیون ها نفر که می خواهند به defang و پال خواستار قطع بودجه دولت از این موسسات” در این نامه می گوید و اضافه کرد: “چرا کمک به نهادهای مسئول زانو در جورج فلوید را گردن می شود بیشتر موثر سازمانی?”

کارکنان پیچای گفت: “ما می خواهیم به افتخار شرکت ما کار می کنند. ما می خواهیم شرکت ما ساخت به صحبت می کنند به ارزش های ما و چگونه ما می خواهیم به نشان می دهد تا در جهان است.”

این نامه به شرح زیر در یک پیام به کارکنان ارسال شده یک هفته پیش توسط پیچای که او در آن گذاشته تعهدات جدید به نژادی و حقوق صاحبان سهام در شرکت که شامل افزايش سیاه کارکنان در ارشد و جاه طلبی به گسترش رهبری نمایندگی از گروه کمتر 30 درصد در پنج سال آینده. وب سایت غول همچنین وعده داده شده به سرمایه گذاری 175 میلیون دلار در حمایت از سیاه و صاحبان کسب و کار راه اندازی, بنیان گذاران و جویندگان کار.

در یک ارزیابی مجدد از چه تکنولوژی آن استفاده آمازون در اوایل این ماه اعمال یک سال مهلت قانونی پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی به نام Rekognition. آن را وارد در این تصمیم پس از فعالان تحت فشار اعضای کنگره برای تنظیم و یا ممنوعیت استفاده از تکنولوژی برای پلیس فعالیت و گفت که می خواهد کنگره را در نظر اعمال مقررات سخت تر در تکنولوژی قبل از مهلت قانونی به پایان می رسد.

در یک شبیه حرکت IBM به تازگی اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد به توسعه نرم افزار تشخیص چهره گفت: این امر “نه چشم پوشی از استفاده از هر تکنولوژی از جمله تشخیص چهره تکنولوژی ارائه شده توسط فروشندگان دیگر برای توده نظارت پروفایل نژادی و نقض حقوق اساسی بشر و آزادی” و یا برای هر هدف این است که مطابق با آن ارزش ها و اصول است.

روندهای دیجیتال رسیده به گوگل برای پیدا کردن در مورد پاسخ به نامه و این که آیا آن را در نظر دارد به ادامه همکاری با نیروهای پلیس و ما به روز رسانی خواهد شد این قطعه زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net