Sonos ساخته شده کاملا یک چلپ چلوپ در ژانویه هنگامی که آن شکایت گوگل به اتهام سرقت مالکیت معنوی آن. در حال حاضر گوگل در حال بازگشت به نفع.

غول فن آوری است countersued Sonos ادعا که تمام خانه های صوتی شرکت نقض در پنج مختلف گوگل اختراع ثبت شده است. این اختراعات شامل مش, شبکه, echo cancellation, DRM, مطالب, اطلاعیه ها و شخصی جستجو.

در اولیه آن طرح دعوی در دادگاه Sonos ادعا کرد که در طول زمان آن را به حال شده است با همکاری گوگل به Google Play Music Google Assistant برای پلت فرم گوگل گفته دانش جمع آوری شده در مورد Sonos’ بی سیم سیستم صوتی و سپس آن را مورد استفاده برای ایجاد خط خود را از multiroom بلندگو.

گوگل فروش چندین هوشمند بلندگوهای بی سیم از جمله گوگل لانه مینی گوگل و Google Home Max اما گوگل در مورد اختلاف و ادعا و گفت: روندهای دیجیتال است که آن را “دفاع خواهد کرد آنها را با شور و نشاط.”

وارد گوگل countersuit. در بیانیه ای به روند دیجیتال, گوگل, سخنگوی خوزه کاستاندا گفت که این شرکت “نا امید که Sonos ساخته شده است که ادعاهای دروغین در مورد ما با هم کار و فن آوری است.”

“ما با اکراه دفاع از خودمان را با این ادعا ما ثبت اختراع و حقوق” کاستاندا گفت. “در حالی که ما نگاه به حل و فصل ما اختلاف ما ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود ما به اشتراک گذاشته مشتریان داشتن بهترین تجربه استفاده از محصولات ما است.”

گوگل به طور سنتی به خودداری از تشکیل پرونده دعاوی در گذشته است. آن را به این نوع از اقدام قانونی به خصوص در برابر یک شریک مانند Sonos تا حدودی بی سابقه است. اما با توجه به بخشهایی از شکایت مشترک با Digital Trends گوگل معتقد است وجود شایستگی در نظر گرفتن این مراحل.

“گوگل با افتخار از آن بیش از پنج سال همکاری با Sonos کار کرده است و سازنده با Sonos به شرکت های محصولات کار یکپارچه با ساختمان ویژه و یکپارچگی برای Sonos. برای مثال وقتی گوگل نورد توانایی برای تنظیم یک Sonos بلندگو به عنوان گزینه پیش فرض برای گوگل, دستیار, این اولین بار گوگل انجام داده بود که برای هر شریک شرکت است. Sonos ساخته شده است که ادعاهای دروغین در مورد شرکت های به اشتراک گذاشته شده کار و تکنولوژی گوگل در دعاوی که Sonos در برابر گوگل در اوایل این سال است. در حالی که گوگل به ندرت شکایت شرکت های دیگر برای نقض قوانین حق ثبت اختراع آن باید دفاع از حقوق مالکیت معنوی آن در اینجا.

“Sonos به طور فعال متخلف گوگل مالکیت معنوی. Sonos هیچ مجوز استفاده از گوگل اختراع ثبت شده است. چون Sonos حاضر به توقف آن تخلف است و تمایلی به رسمیت شناختن ارزش تکنولوژی گوگل از طریق یک مجوز گوگل ثبت شده است این کت و شلوار برای محافظت از مالکیت معنوی آن.”

Sonos صادر شده این پاسخ از مدیر عامل شرکت Sonos پاتریک اسپنس به روند دیجیتال:

“به جای به سادگی پرداختن به محاسن ما مورد پرداخت ما چه ما بدهکار گوگل انتخاب کرده است خود را به استفاده از اندازه و وسعت را امتحان کنید و پیدا کردن مناطق که در آن آنها می تواند مقابله به مثل است. ما مشتاقانه منتظر برنده اصلی ما مورد و این تازه در زمینه مورد به عنوان به خوبی.

“همانطور که ما در گذشته با Eero دیده اند اخیرا با زوم به نظر می رسد گوگل به هیچ شرم در کپی کردن نوآوری های کوچکتر شرکت های آمریکایی در تلاش خود را برای گسترش جستجوی خود را و تبلیغات انحصارات به دسته بندی جدید.

“ما بیشتر غمگین به دیدن یک بار نوآورانه شرکت با ماموریت “آیا از هیچ شیطانی” اجتناب از پرداختن به واقعیت آنها نقض ما اختراعات و تبدیل به قوی بازو تاکتیک دزد بارون از را تحسین.”

آن را به نظر نمی رسد این اختلاف را حل و فصل سریع اما نتیجه می تواند کثیف. اگر Sonos و گوگل شکستن همکاری خود را به دلیل این لباس Google voice و music خدمات در واقع می تواند ترک Sonos پلت فرم.

Sonos هنوز جامد فروشگاه از دیگر جریان موسیقی خدمات بدون موسیقی Google Play و Amazon الکسا صدای حمایت باقی خواهد ماند در غیاب گوگل دستیار. آن را بسیار محتمل است که Sonos خواهد زنده ماندن بدون گوگل به عنوان یک شریک اما خدمات آن خواهد بود بسیار کمتر در دسترس برای کسانی که سرمایه گذاری در گوگل اکوسیستم که بدون شک خواهد بود یک ضربه مخرب به همه طرف های درگیر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im