new crowdfunding projects

پیشرفت در فن آوری تلفن همراه اجازه داده اند برای ایجاد تمام انواع فوق العاده مفید, اسباب بازی, از smartwatches و تناسب اندام, انتقالها برای درست بی سیم از earbuds. در عین حال یک نرم افزار است که رفته تا حدودی خسته شده اید این است که زبان ترجمه است. وارد منحصر به فرد WT2 به علاوه از earbuds از Timekettle که قادر به ترجمه زبان به زبان مادری خود را در زمان واقعی — و آنها در فروش در حال حاضر بسیار خوب 100 دلار تخفیف. خوانده شده در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این منحصر به فرد از earbuds و چگونه شما می توانید ذخیره کنید.

در یک نگاه Timekettle WT2 به علاوه از earbuds نگاه خواهم کمی بیشتر از حد نرمال (البته کمی بیش از اندازه) در گوش هدفون. اما زیر هود نهفته است برخی موثر و فن آوری های نوآورانه. این earbuds ساخته نیست برای گوش دادن به موسیقی و یا پادکست ها; به جای آن ساخته شده است در میکروفون در هر گوش قطعه میدارد ارتباط صوتی در صحبت کردن از راه دور و ترجمه صوتی به زبان مادری خود را.

این آثار در یکی از سه روش: در “Simul” حالت در هنگام صحبت کردن با فرد دیگری چهره به چهره, شما می توانید محل یک earbud در گوش شما را در حالی که به دوم جوانه به فرد دیگر. این WT2 به علاوه از earbuds را ترجمه زبان گفتاری در زمان واقعی (توجه داشته باشید وجود دارد به طور طبیعی چند ثانیه از زمان تاخیر به عنوان شما می خواهم انتظار می رود با این نوع از چیزی) و نقش تبدیل های صوتی به طور مستقیم به هر یک از پوشنده لباس را گوش.

اگر شما در یک شلوغ تر و پر سر و صدا محیط شما می توانید با استفاده از حالت لمسی. این شبیه به Simul حالت است که در آن طراحی شده با دو چهره-به-چهره سخنرانان در ذهن اما هر فرد به سادگی لمس خود را earbud در هنگام صحبت کردن به منظور فعال WT2 Plus voice انتخاب و ترجمه. در نهایت بلندگو حالت اجازه می دهد تا گفتار ترجمه تنها با یک فرد با استفاده از یک earbud. هنگامی که فعال, این حالت را ترجمه یک بلندگو صدا و فورا بازی ترجمه صوتی از طریق دستگاه تلفن همراه خود را از طریق نرم افزار همراه. این اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از گفتگو با چند نفر در حالی که تنها نیاز به یک earbud.

این WT2 به علاوه پشتیبانی از تنها یک و نیم دوجین زبان هنگامی که برای اولین بار منتشر شد اما در حال حاضر ارائه می دهد زمان واقعی ترجمه برای 40 زبان زنده دنیا از جمله اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، چینی و عربی به نام تنها تعداد انگشت شماری. این WT2 به همراه مترجم earbuds به طور معمول برای $240 اما از طریق پایان این هفته شما می توانید آنها را نمره 200 دلار از آمازون پس از مرتب 100 دلار تخفیف.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im