خرید رپورتاژ

Dreadbox Typhon portable analog synth

Dreadbox

آن را سخت برای پیدا کردن قابل حمل synths, اما آنها به طور معمول یک یا دو اثر در بسیاری — حتی مدل های بزرگتر (با چند استثنا) تمایل به تنها چند. شما نمی خواهد که موضوع را با Dreadbox تنها-معرفی Typhon اما. به عنوان مصنوعی آناتومی یادداشت های USB-طراحی آنالوگ مصنوعی تک شامل 12 DSP استریو اثرات مانند یک سنگ شکن کمی اعوجاج, flanger و ی reverb. شما نمی ممکن است بسیار مشکل تولید صدا های مورد علاقه در هر کجا که شما در حال بازی است.

نیز وجود دارد یک 32-توجه داشته باشید گام ترتیب سنج است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای زمین و مدولاسیون نه فقط برای یادداشت. این کاملا ضروری است که دستگاه های دیگر اغلب می تواند به طور خودکار پارامترهای بدون استفاده از یک ترتیب سنج, اما آن را قطعا ضرری ندارد به این گزینه در این کلاس. طراحی نیز نسبتا تازه وارد پسند با یک طرح روشن.

این Typhon قیمت ممکن است قانع کننده باشد. Dreadbox خواهد شد کشتی مصنوعی در ماه جولای برای €349 (حدود 392). هر چند که طعم هزینه آن را به اندازه کافی ارزان است که شما ممکن است آن را توجیه اگر شما یا فقط گرفتن آغاز شده یا می خواهید برای پر کردن سوراخ در خود موسیقی الکترونیک راه اندازی.

در این مقاله: Dreadbox, Typhon, سینت سایزر, موسیقی, آنالوگ, مصنوعی, وسایل کوچک مکانیکی و Sinevibes, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.