اپل برای نگه داشتن دستگاه های خود را نازک و سبک است که به خوبی شناخته شده در سراسر صنعت است. با توجه به تازگی منتشر شده و ثبت اختراع آن را به نظر می رسد اپل در حال کار بر روی یک فرمت صفحه کلید مک بوک به طور بالقوه اجازه می دهد این شرکت لپ تاپ به بیشتر svelte از همیشه قبل از.

ثبت اختراع توضیح می دهد که کاربران ترجیح می دهند “دکمه یا کلید های که ارائه سمعی و بازخورد لمسی هنگامی که تحت فشار است.” مشکل است که به گفته اپل این است که صفحه کلید رو تا فضای بیشتری نسبت به اغلب لازم — مانند زمانی که از لپ تاپ استفاده نمی شود — به جای کلید مورد نظر سفر و بازخورد. کسانی که اضافه میلی متر می باشد با کمی خلاقیت و مهندسی است.

Apple MacBook retractable keyboard patent
ثبت اختراع توضیح می دهد که صفحه کلید بالا می برد هنگامی که شما بلند کردن مک بوک را درب

چگونه انجام شما ترکیب عمق و tactility که می خواهید کاربران از یک صفحه کلید با یک دستگاه که نمی کشد تا فضای بیش از حد? ساده است: با ساخت این صفحه کلید در برابر به سمت بالا هنگامی که شما جمع آوری مک بوک را درب. زمانی که در حال استفاده از صفحه کلید موقعیت خواهد بود که در هر لپ تاپ است. هنگامی که درب پایین است اما صفحه کلید را غرق پایه دستگاه با استفاده از مجموعه ای از “متحرک مغناطیسی یا مکانیکی پیوندی عناصر است.”

این ثبت اختراع ممکن است انتخاب کنید تا جایی که پروانه صفحه کلید به سمت چپ خاموش. قبل از آن جایگزین شد به طور کامل توسط تازگی به روز رسانی سحر و جادو صفحه کلید پروانه صفحه کلید اپل تلاش برای آوردن یک slimline فوق العاده صفحه کلید به لپ تاپ. متاسفانه برای تیم کوک و شرکت آن را یک موفقیت با صفحه کلید به دست آوردن شهرت برای کلیدهای چسبناک و ناراحت کننده تایپ کنید.

Apple MacBook retractable keyboard patent
زمانی که مک بوک بسته است صفحه کلید را غرق دستگاه بدن

در مصاحبه با CNET در نوامبر سال 2019 اپل, بازاریابی, رئیس فیل شیلر گفت که این شرکت ادامه خواهد داد به کار در پروانه صفحه کلید و این اختراع می تواند منعکس کننده آن تلاش. پس از همه, ثبت اختراع توضیح می دهد که تثبیت کننده زیر هر کلید می تواند “قیچی ساز پروانه مکانیزم و دستگاه های مشابه.” اگر شما فکر butterfly keyboard برای همیشه رفته بود آن ممکن است کمی بیش از حد زود به نفس آه امداد.

با توجه اختراع ثبت شده اپل بسیاری از چیزهایی که هرگز نور روز را مشاهده کنید, این جمع شدن صفحه کلید ممکن است در واقع هرگز آن را به یک محصول است. آن واصل شد در ماه اوت سال 2019 پس از آن ممکن است چند سال بیشتر از توسعه قبل از آن آماده است — اگر آن را همیشه آماده است در همه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im