اپل به تازگی اعلام کرد iOS 14, macOS, iPadOS 14 و tvOS وعده چندین پیشرفت های عمده ای است که می تواند بازی در آنها را احساس بیشتر شبیه به بازی بر روی یک کنسول و یا PC.

اپل منتشر شد جزئیات جدید در مورد آینده سیستم عامل های این هفته از جمله راش از بازی های جدید-کنترل پشتیبانی از توابع مانند دکمه remapping سر و صدا و کنترل حرکت. تا زمانی که توسعه دهندگان کد ویژگی های آن را در بازی های, بازیکنان, با بازی های سنتی کنترل کننده قادر خواهد بود برای تعویض دکمه های خود احساس ارتعاشات در طول گیم پلی و بیشتر.

در بازی هایی که از سونی DualShock 4 کنترل توسعه دهندگان می توانید Lightbar در بالای صفحه برای تغییر رنگ بر اساس یک شخصیت سلامت. آنها همچنین می توانید اجازه دهید بازیکنان با استفاده از DualShock 4 پد لمسی برای ردیابی انگشت.

که ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار به بازیکنان کنسول که تا به حال ویژگی های آن برای سال, اما تا به حال ویژگی های اکثر بازیکنان را برای اعطا در کنسول بازی نشده است در دسترس برای iOS tvOS یا macOS بازیکنان.

به روز رسانی بخشی از یک مجموعه گسترده تر از بازی پیشرفت های اپل پرده برداری کرد در این سال به روز رسانی نرم افزار. یک بازی جدید مرکز باعث می شود آن را آسان تر برای پیدا کردن دوستان به بازی با و دسترسی مدیران و دستاوردها. اپل همچنین گفته است که آن را در نهایت اجازه می دهد مایکروسافت ایکس باکس Elite کنترل کننده بی سیم سری 2 برای کار با iOS مبتنی بر بازی. شرکت نمی گویند اما آیا سونی و مایکروسافت کنترل برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X نیز کار با سیستم عامل های جدید.

در علاوه بر این به کنسول کنترلر پشتیبانی کامپیوتر, بازیکنان خواهد پیدا کردن یک خانه بر روی iPad اپل با به طور چشمگیری بهبود یافته صفحه کلید و ماوس قابلیت. اپل iPadOS در حال حاضر با این نسخهها کار با صفحه کلید و موش اما تجربه شده است و کمتر از ستارگان. بازیکنان نمی تواند آمار چند کلید بر روی صفحه کلید به عنوان مثال. و کلیک کردن با ماوس گرایش به مشکل بیشتر از آن را به ارزش. اپل به روز رسانی با هدف پرداختن به آن است.

اپل پرده برداری جدید خود را با سیستم عامل های اول آن مجازی در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان (WWDC) در روز دوشنبه. همه به روز رسانی در دسترس خواهد بود بعد از این سال به عنوان دریافت رایگان اما توسعه دهندگان می توانید شروع به ساخت توابع جدید به بازی های خود را در حال حاضر. بررسی کامل مختصر و مفید در همه اپل و اطلاعیه ها در این رویداد است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de