خرید رپورتاژ

Amazon Kindle (2019)
جیمز Trew/Engadget

نیاز به یک e-reader را از طریق همه گیر مستندات? در حال حاضر زمان خوبی برای به دست آوردن یک. آمازون در حال اجرا است یک فروش استاندارد Kindle که قطره قیمت های ویژه ارائه می دهد نسخه به 60 دلار یا 30 دلار زیر قیمت معمول. که شبیه به پایین تاریخی و وجود نداشته است یک قطره از این شیب دار از ژانویه تاکنون است. شما می توانید آگهی رایگان مدل 80 دلار اگر شما می خواهم نه نه سالی صفحه قفل خود را.

خرید Kindle با پیشنهادات ویژه در آمازون – $60

خرید Kindle بدون پیشنهادات ویژه در آمازون – $80

این نسل فعلی روشن شدن یک معامله در این قیمت ها اگر شما فقط به دنبال اصول. شما می توانید یک چراغ روشن صفحه نمایش هفته از زمان خواندن و یک رابط لمسی برای یک قیمت بسیار پایین تر از آمازون دیگر e-خوانندگان. با که گفت, محدودیت وجود دارد که ممکن است دچار وسوسه کردن شما به صرف بیشتر برای Kindle Paperwhite.

این پایه روشن شدن نیست مقاوم در برابر آب پس از آن خود را انتخاب کنید اگر شما می خواهم به خواندن در حمام یا استخر (لطفا نه ساحل در حال حاضر). 4GB ذخیره سازی هنوز هم بسیاری از عناوین را bookworms ممکن است بخواهید 8GB یا بیشتر از پایان بالاتر Kindles. و در حالی که 167ppi تراکم روی صفحه نمایش است که قطعا به اندازه کافی برای خواندن گاه به گاه شما ممکن است درک بیشتر مانند چاپ 300ppi از Paperwhite و واحه. اگر شما به ویژه در مورد کسانی که جنبه هر چند پول شما صرفه جویی در به طور منظم و روشن شدن را به راحتی به شما کمک کند با پر کردن کتابخانه خود را.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: Amazon kindle e-reader, آیفون, تجارت, engadgetdeals, thebuyersguide, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de