Illustration for article titled Accepting Death Is Not an Option

عکس: گتی

بدترین سناریو با کروناویروس است نه توده مرگ است. این است که مردم به قبول توده مرگ را بپذیرد که کسی را مرگ در ایالات متحده در هر 30 ثانیه به عنوان “چقدر است.” در عین حال که گزاره محوری بودن ما در حال حاضر.

تبلیغات

دیروز 2,746 نفر از covid-19 در ایالات متحده بالاترین روزانه مرگ و میر ثبت شده پس از اولین تایید مرگ بر آمریکا در ماه فوریه است. که در پایان به بیرون درز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بینی برای این دوره زمانی را نشان می دهد و این 3,000 روزانه مرگ و میر آمده ژوئن در این پیش بینی ممکن است افکار واهی و پوچ. این است که در یک کلمه وحشتناک. اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و حامیان آن از رسانه های محافظه کار به این کوچک اما آوازی “بازگشایی” جنبش در حال تلاش برای متقاعد کردن مردم آن را نه تنها طبیعی بلکه به ارزش آن است.

آنها را تبدیل به ایده ما باید به جلوگیری از بد ترین چیزی که—یعنی نیازی مرگ هزاران نفر از آمریکایی ها بر سر آن با این استدلال ما باید آن را در آغوش پر-و فقط شخم زدن به جلو با بازگشایی این کشور است. این یک هیولا ایده در اینجا و در حال حاضر, اما آن را نیز مجموعه خطرناک سابقه بتونه کاری مردم را به قبول سیاست شکست—یا بدتر رد مشروع سیاست راه حل—در آنچه باقی مانده بزرگترین مسئله رو به بشریت: تغییر آب و هوا. مگر اینکه ما تقاضا بیشتر از رهبران ما و هر یک از دیگر, ما خطر حتی بزرگتر فاجعه در طول عمر ما.

تبلیغات

وجود دارد هیچ چیز قابل قبول حدود 3000 نفر در حال مرگ در هر روز از coronavirus. چه طوری تهوع در مورد این است که ما می دانیم آنچه در آن مانند به نظر می رسد حاوی ویروس است. ما دیده ایم آن را در عمل. کشورهای مختلف به عنوان کره جنوبی و نیوزلند و ویتنام باید همه با موفقیت مسطح منحنی مرگ و رنج است. مراحل آنها به طور گسترده به دنبال آن هستند فعال مستندات و آهسته بازگشایی به عنوان منحنی از عفونت های پهن به دنبال تماس با ردیابی توده تست و حصول اطمینان از کارگران خط مقدم دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی.

ایالات متحده می تواند انجام این کار است. در عوض در کنار هیچ یک از آن اتفاق می افتد و مراحل است که گرفته شده و در حال اقدامات نصفه و نیمه در بهترین حالت برای یک کشور از این حجم جغرافیایی و محدوده. در بهترین حالت ما یک درهم آمیخته از دولت-سطح پاسخ و چند اگر هر گونه نامیده می شود کافی است. به عنوان دیوید والاس چاه می نویسد در نیویورک مجله “[t]در اینجا این است که هنوز هیچ برنامه ریزی برای پایان coronavirus بحران است.”

در واقع به جای در نظر گرفتن مراحل را به تلاش برای باد کردن این بیماری همه گیر در اینجا طرح این است که استفاده از آن به عنوان یک چماق زدن در فرهنگ جنگ. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی و بارها و بارها توضیح داده شده شهروندان به عنوان “رزمندگان.” بدون شک کلمه خود را انتخاب تحت تاثیر قرار بود توسط ندای وظیفه , فوتبال, رفتن بر روی پله های دولت کاپیتول ساختمان در سراسر کشور یک جنبش برای پایان دادن به زندگی-صرفه جویی در مستند اقدامات که تهمت انداخته است حمایت خود را پشت سر گذاشت. رئیس جمهور شعارهای تنها بیشتر تبدیل coronavirus به یک راه برای تقسیم کردن مردم و دعوت آنها را خودخواه اقدامات زیر پرچم یک لبخند مفهوم “آزادی.”

تبلیغات

در این دیدگاه محدود از “بازگشایی” معترضان و آزادی به معنای دولت هیچگونه نقش در حفاظت از خوب بیشتر که شما نمی مدیون انسان همکار خود هر چیزی که قادر به دریافت Chick-fil-A بدون پوشیدن یک ماسک ضروری بیان و آزادی و ارزش 3,000 مردم از دست دادن زندگی خود را. آن را نیز نشان می دهد نوعی از تفکر جادویی است که شما یا یک دوست را نمی توان در میان 3000 نفر است که مرگ در یک روز داده می شود در ماه آینده پس از تسلیم شدن به مایع پر کردن ریه های خود را و یا نارسایی قلبی است.

در برخی از راه های آن را گسترش منطقی از محافظه کار جنبش است که قرار دادن فردگرایی و شرکت بیش از عمومی خوب است. یک “بازگشایی” معترض خواهد استدلال می کنند که دولت باید از راه و اجازه می دهد تا هر کسی که می خواهد به بازگشت به کار و یا به فروشگاه و یا یک ساحل به انجام درست آن. هر کسی که ترس از گرفتن covid-19 خوش است در خانه بمانند. که استدلال این منجر خواهد شد به میزان بیشتری از عفونت به گفته کارشناسان بهداشت و درمانقرار می دهد که هر کس در افزایش خطر ابتلا صرف نظر از چگونگی احساس آنها در مورد مستند سفارش.

تبلیغات

در همان زمان به عنوان اقتصاد چاله چون مردم نمی توانند کار کنند و بدون خطر مرگوجود دارد شده است ارزش کمی برای حمایت از کارگران در مقایسه با دیگر کشورهای توسعه یافته (چیزی که دوباره دولت فدرال می تواند آدرس اگر می خواست آن را به). که منجر به خشم است که در بخش ریخته و سوخت در فرهنگ جنگ بر روی زمین است که تا حد زیادی به هدف فرمانداران تلاش برای محافظت از سلامت. ایده این است که یک فردی راه حل برای این بیماری همه گیر است که خنده دار و در عین حال که هر چه تهمت و دولت و رتبه و فایل محافظه کاران را تنظیم مناظر خود را در. دلیل این که این جنبش به “بازگشایی” نقش پایین مرگ و میر و پخش تا درک بی عدالتی از اقدامات به گسترش یک ویروس مرگبار است. در اصل آن را رد جامعه خود را.

“گاهی اوقات هنگامی که مردم احساس آسیب پذیر و یا قهر خود پرخاشگری می تواند به شکل مایل دیگران به رنج می برند مانند حس انتقام یا مقابله به مثل در برابر درک بی عدالتی” وندی Greenspun یک روانشناس بالینی تمرین در نیویورک است که با تمرکز بر بحران آب و هوا در سال های اخیر می گوید Earther. “این سمت تیره تر از انسانیت ما و نه آسان به نگاه. و گاهی اوقات که نوع تهاجمی مایل است تقویت شده توسط دیگران که گروه با هم متحد علیه یک درک دشمن.”

تبلیغات

آن افسرده در هر نور اما به خصوص به عنوان یک فرد آب و هوا. برای چند دهه, آب و هوا عمل شده و به گروگان گرفته شده توسط یک اقلیت کوچک از دروغگو و سیاستمداران جمهوری خواه به سود چند ثروتمند افسانه ای شرکت. امروز بیش از سه چهارم از آمریکایی ها نگران هستند در مورد تغییر آب و هوا و می خواهید عمل است. اکثریت پشتیبانی از انواع سیاست های زیر سبز جدید مقابله و سبز محرک از جمله محافظه کاران است. در عین حال دولت فدرال نشان داده که هیچ اشتها به واقع انجام این کار باقی مانده اسیر توسط سوخت های فسیلی منافع وضع موجود و ترس از astroturf مخالف است.

شده است وجود دارد این احساس آزار دهنده من از آنجا شروع مستند تظاهرات و صفر همدلی نشان داده شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن. این خو من خوش بینی است که در حال حاضر زمان برای ایجاد چیزی جدید. در حالی که آن را هنوز هم بسیار ممکن است برای استفاده از این لحظه به ساخت بهتر فقط آینده آن را روشن است که وجود دارد یک گروه از افرادی که با خشونت مبارزه با دندان و ناخن در برابر آن حتی اگر آن را به معنی مرگ مردم بی ارزش. و برخی از رهبران در حال حاضر به غار و خطر بیشتر خوب است.

تبلیغات

این بازگشایی جنبش فراهم می کند پوشش سیاسی برای سیاستمداران به چشم پوشی از علم و محبوب را به تصویب سیاست های کوته و پرتاب کردن دست خود را هنگامی که بیشتر مردم بیمار می شوند و می میرند. آن را نیز به ما می دهد یک پیش نمایش از چگونه برخی از مردم و رهبران را در پاسخ به اقدامات لازم برای رسیدگی به تغییرات آب و هوایی که نیاز به شبیه پررنگ اقدامات است که upend وضع موجود.

این بهترین در دسترس علم به ما می گوید نقاشی کردن تولید گازهای گلخانه ای به سرعت در این دهه است که ما بهترین های ما به ضرب گلوله در حفاظت از آب و هوا و بشریت است. حتی پس از آن مردم هنوز هم می میرند و ما باید کاملا سوگواری این واقعیت است. اما بیش از آن که ما باید به عنوان جهنم دیوانه که سوخت های فسیلی, شرکت ها و نرم سیاستمداران را ساخته اند که بهترین سناریو در حالی که همچنین خود را انجام می دهند damnedest برای اطمینان از ما حتی نمی که.

تبلیغات

این ایده که ما می توانیم بازگشایی ایالات متحده در مواجهه با coronavirus خطرات است که به عنوان توخالی به عنوان تفکر ما می توانیم چیزی در مورد کربن تولید گازهای گلخانه ای. هر دو به پایان خواهد رسید و در همان محل: نیازی مرگ در خدمت خودخواهی. در مورد بحران آب و هوا که مرگ خواهد شد بسیار گسترده تر شامل تمامی کره زمین است که اجازه بشریت به رشد است.

من آن را دریافت کنید. Coronavirus همه گیر است که یک کابوس و بنابراین پیامدهای مستندات. با هیچ واکسن فوری افق یک cratering اقتصاد و rudderless دولت به صورت اتفاقی و به طور آهسته از لاشی بودجه امداد این وحشتناک بار. بحران آب و هوا است که به طور مشابه وحشتناک نیاز ما را به فکر می کنم کاملا متفاوت در مورد راه جهان ساخته شده است و ساخت چیزی جدید چیزی است که وجود ندارد و در عین حال.

تبلیغات

هر کسی که به شما می گوید ما یک انتخاب نیست در حل هر دو مشکل است که ما باید به سادگی ما را قبول بسیاری به عنوان سربازان در خدمت اقتصاد و بخش تنها راه رو به جلو دروغ است. ما یک انتخاب و توده مرگ است و نه قابل قبول و نه اجتناب ناپذیر است. اما بیش از هر چیز تنها راه از طریق هر دو این بحران است که با هم متحد شدند و پیدا کردن آنچه Greenspun به نام “نقطه شیرین بین احساس فوریت و سپس آنقدر ضعف و نا امید کننده است که شما را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im