A woman walks by a night club in the Itaewon district in Seoul. The city closed all nightclubs and bars following a spike in new coronavirus infections linked to them.

یک زن پیاده توسط یک باشگاه شبانه در Itaewon منطقه در سئول. شهر بسته تمام کاباره ها و کافه ها زیر سنبله در کروناویروس جدید عفونت به آنها مرتبط است.
عکس: Jung Yeon-je (خبرگزاری گتی ایماژ)

روز پس از کره جنوبی آرام اجتماعی آن فاصله اقدامات سئول پایتخت آن شهر را سخت تر کرده و آنها را یک بار دیگر پس از ده ها تن از جدید کروناویروس موارد مرتبط با کافه ها و کاباره ها.

تبلیغات

روز شنبه, شهردار سئول پارک برنده-به زودی تعطیل این شهر کافه ها و باشگاه ها و ادعا کرد که در لوast 40 عفونت متصل شدند به سالن. در نیویورک تایمزپارک بدحجابی افرادی که رفت و به باشگاه ها و دنبال انجام اقدامات ایمنی مناسب مانند پوشیدن ماسک و متهم آنها را از قرار دادن این کشور در سلامت در خطر است.

تبلیغات

“فقط به خاطر چند نفر بی دقتی تمام تلاش های ما تا کنون می توانید به زباله” پارک گفت.

در مقایسه با ایالات در ایالات متحده و دیگر کشورهای کره جنوبی را اجرا کرده است یک مستند برای کنترل گسترش coronavirus. به جای آن متکی است تهاجمی تست, تماس, ردیابی و تمایل مردم به ماندن در داخل خانه با توجه به وال استریت ژورنال.

رسیدگی به موارد ممکن است در باشگاه ها و میله های زندان آغاز شد و پس از 29 سال آزمایش مثبت برای این ویروس در روز چهارشنبه. قبل از او آزمایش مثبت مقامات بهداشت و درمان متوجه شدند که او در دیدار سه کاباره ها در Itaewonیک محبوب منطقه زندگی شبانه در سئول.

با توجه به بار مقامات و سپس اقدام به پیگیری کردن 7,200 افرادی که تا به حال بازدید پنج کاباره ها که در آن virus ممکن است گسترش یافته است.

تبلیغات

کره جنوبی اعلام کرد که این امر آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل و اجازه می دهد تا کسب و کار است که تا به حال باقی مانده بسته دوباره باز در مراحل آغاز on May 6. حتی اگر دولت بود و آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل های مردم مورد نیاز خواهد بود برای حفظ فاصله تا شش و نیم پا از دیگران ماندن در خانه به مدت سه یا چهار روز اگر آنها تبدیل به بیمار دست خود را بشویید و ماسک پوشیدن کره هرالد گزارش داد.

تبلیغات

دولت برنامه ریزی شده بود در شل شدن آن, دستورالعمل که در آن موفق به دریافت شیوع بیماری تحت کنترل است. این کشور وزیر بهداشت پارک داد neung-هو نگهداری می شود که کره جنوبی خواهد بازگشت به آن تقویت اجتماعی فاصله کمپین “در هر زمان در مورد وضعیت بدتر.”

با قضاوت بر اساس چگونه به سرعت سئول تعطیل کاباره ها و کافه های دولت بسیار جدی بود. اگر چه کره جنوبی تحسین است در سراسر جهان برای چگونه آن را به طور چشمگیری کاهش عفونت و شامل بیماری, همه چیز دور از کسب و کار به عنوان معمول در کشور است.

تبلیغات

این بار اشاره می کند که در کاباره ها و استخر شنای سرپوشیده گرفتن درجه حرارت هر کسی که وارد. در ضمن دانش آموزان پوشیدن ماسک در کلاس و مجاز به بازی با ورزش. مقامات دولتی می گویند که موج دوم از موارد اجتناب ناپذیر است. هدف آنها این است که به سرعت گسترش و جلوگیری از انفجار به صدها یا هزاران نفر از موارد.

تبلیغات

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO), کره جنوبی تا به حال 10,874 covid-19 موارد بیماری ناشی از ویروس و 256 مرگ و میر ناشی از یکشنبه.

[نیویورک تایمز]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de