در زمستان سال گذشته, من پیدا کردم خودم را در درد و رنج از فقدان آفتاب متوجه نیست که چگونه خوش شانس من بود که نا آشنا با واژه “دولتی شده است.” به دنبال یک راه حل من تصمیم به اتمام مجازی دوچرخه سواری برنامه Zwift.

من شنیده بودم در مورد Zwift قبل از, اما, دوچرخه سواری, بازی های ویدئویی صدا کمی مسخره به من. بازی های ویدئویی برای حماسه بده و باد تا ارواح نه برای تناسب اندام. به علاوه بهترین بخشی از دوچرخه سواری گرفتن خارج است. بودن در عناصر بوییدن بوی و دیدن این سایت شگفت انگیز است. به فکر می کنم من می تواند جایگزین همه که با اپل و مضحک بود.

اما بیرون رفتن نبود جذاب است یا نه. یکی سرد و بارانی روز من تصمیم گرفتم به 30-day free trial بروید. من رو دوچرخه من تا به ثابت مربی پر از آب بطری به لبه و اخراج کردن یک فن به من ضربه بلوز زمستان دور.

سپس من شروع به چرخش.

به طور معمول در حال چرخش به دور یک توربو مربی در حالی که خیره در دیوار است که در میان خشن ترین ورزش تلاش شما می توانید در کشتی سوار است. ذهن بیحس کننده خستگی مجموعه در عرض چند دقیقه و پس از شروع یک حماسه جنگ داخلی که حداقل برای من نتایج در یک ناسزا رنگ و لعاب داخلی تک صدایی را که به جنوب پارک بچه ها سرخ شدن.

اما با Zwift همه چیز متفاوت بود. به جای یک دیوار من از تماشای آواتار من چرخش خود را مجازی کوچک, پاهای, حق با من است. وقتی که من را متوقف او متوقف شده است. پس شروع فوری رفاقت بود که انگیزه ای برای در رفتن نگه دارید. در حال حاضر من دوچرخه سواری برای دو نفر! مانند یک افتخار جدید پدر من نمی تواند اجازه دهید من کمی دوچرخه سواری دوستان نشان داده شده توسط D. Smith از انگلستان به دلیل … خوب بازی های ویدئویی? من مطمئن هستم که روح رقابتی که من نگه داشته در حال چرخش است و هیچ تفاوتی ندارد که از علاقهمندان به بازی که قرار عظیم ساعت در بازی مانند بازی World of Warcraft. من فقط می خواستم کمی دوچرخه سوار بر روی صفحه نمایش را به نفع خود.

من مطمئن هستم که روح رقابتی که من نگه داشته در حال چرخش است و هیچ تفاوتی ندارد که از علاقهمندان به بازی که قرار عظیم ساعت در بازی مانند بازی World of Warcraft.

من بلافاصله در مکیده. در حالی که من هنوز هم از دست رفته در خارج از منزل Zwift تا به حال قدرت پردازش. من نمی باید برای مقابله با ترافیک چراغ و علائم توقف و نیمه کامیون ها و ارسال پیامک به رانندگان است. من نیز می تواند یک جامد ساعت تمرین است که اگر من قرار بود در خارج خواهد بود کتاب به پایان رسید معمول دوچرخه چک کیت تصمیم گیری و دیگر کارهای کوچک است که به نظر می رسد به خوردن تا ساعت ناهار در هیچ زمان.

من می توانم هاپ بر من سوار شدن و رفتن با روز من احساس reinvigorated چون من فقط خرد رکورد شخصی من بر روی شن و ماسه و Sequoias مسیر در یکی از Zwift دنیای مجازی را Watopia.

پس از یک ماه از انجام هیچ چیز, اما, انفرادی, سواری, من شروع به حفاری به همه چیز که Zwift ارائه شده بود. در علاوه بر این به کرات و مسیرهای که ارائه یک تغییر از مناظر مانند دایناسورها در Watopia یا پل برج در لندن Zwift دارای یک میزبان کامل از اختصاصی تمرینات, روزانه, گروه, سواری, حوادث, و نژادها است.

این تمرینات به شما اجازه تمرکز بر خاص و معیارهای تناسب اندام و شماره گیری که در آن شما نیاز به بهبود در حالی که با معرفی شما را به خود عملکردی آستانه قدرت و یا FTP. این وات شما می توانید بیش از یک ساعت. وات به برق ؟ بله که اساسا درست است. وات استفاده می شود به عنوان یک اندازه گیری از قدرت شما ایجاد زمانی که رکاب زدن. آن را برای تلفن های موبایل درس خوان (و آن را) اما من غرق شد توسط چگونه بسیاری از وات من می تواند پرتاب کردن و با تمام معیارهای Zwift فراهم می کند.

پیگیری پیشرفت خود را با وات یکی از, اگر نه بیشتر راه دقیق برای ارزیابی تناسب اندام خود را. بر خلاف ضربان قلب خود را که می تواند به پرش در اطراف به علت کشت از عوامل محیطی خود را قدرت خروجی بتن راه اندازه گیری که چگونه به خوبی شما را پشته تا در برابر رقابت.

من نمی خواهم خودم را بیش از حد رقابتی فرد است. من بازی برخی از ورزش است اما در پایان روز, نگرش من نسبت به اکثر بازی ها این است که بی بند و عدم مداخله. در عین حال Zwift غول خفته را بیدار از جاه طلبی برای دریافت سریع تر و قوی تر است. در حالی که به دنبال به دست آوردن امتیاز بیشتر برای ارتقاء مجازی من و دوچرخه من انداختن پوند مانند کسب و کار هیچ کس و پاهای من شروع به نگاه کمی کمتر مرغ-ish.

Zwift غول خفته را بیدار از جاه طلبی برای دریافت سریع تر و قوی تر است.

من تازه کشف تناسب اندام و دوچرخه سواری وسواس بود و علاوه بر خوش آمدید به روال هر هفته. حتی به عنوان آب و هوا تبدیل گرم من هنوز هم خودم را داخل خانه, روش سوارکاری در Zwift یک یا دو بار در هفته به خاطر من از آن لذت می برد که بسیار. هنگامی که آب و هوای سرد بازگشته پاییز گذشته من آماده با gameplan به نگه داشتن در دیدن سود در تمام طول زمستان در آماده سازی برای دنیای واقعی مسابقه من رفتن به انجام در سال 2020 است. با این حال همه گیر بود و دیگر برنامه ها و رویدادهای من برنامه ریزی شده بود در سوار شده اند دوباره داده و یا لغو در دسترس نباشد.

اما من هنوز Zwifting و در هر لحظه پس از هزاران نفر از دیگر دوچرخه سواران. در واقع در ماه گذشته Zwift بزرگترین سود نبوده است, تناسب اندام, معیارهای اما جامعه از سواران. شرکت در هفته ناهار و تعامل با مردم از سراسر جهان شده است بسیار مورد نیاز بویژه اجتماعی مثبت خروجی. از پدر و جوک کلمات تشویق اجتماعی سواری ارائه یک ارتباط است که ممکن نیست در غیر این صورت با توجه به آب و هوای فعلی.

همه دوچرخه سواران در Zwift جو Schmos. تن از سواران حرفه ای با استفاده از Zwift و حتی برخی از میزبان ، این ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای رفتن به چرخش چند دور با جوانب مثبت مانند مارک کاوندیش و چوپان Dygert و یا در تاریکی مانند وگان دوچرخه سوار. و این جامعه است که باعث می شود Zwift بیش از فقط یک آموزش مجازی برنامه.

وجود دارد دیگر آموزش مجازی برنامه های خارج وجود دارد که من سعی کردم مثل Rouvy, TrainerRoad یا SufferFest اما در حال حاضر من داشتن راه سرگرم کننده بیش از حد در Zwift را به یک تغییر دهید. جفت که با این واقعیت است که من در شکل بهتر در حال حاضر از من تا کنون بوده است و من سوپر پمپ در نهایت به Tron دوچرخه من فکر نمی کنم من به تغییر در هر زمان به زودی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو