زوکربرگ می گوید او را ‘نقد و بررسی’ سیاست های پس از کارمند واکنش

Facebook Chairman and CEO Mark Zuckerberg testifies at a House Financial Services Committee hearing in Washington, U.S., October 23, 2019. REUTERS/Erin Scott
ارین اسکات / ایسنا

مارک زوکربرگ مشترک هفت بخش طرح زیر انتقاد گسترده از کارکنان بیش از دست زدن به او از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook پست های هفته گذشته است. به روز رسانی می آید پس از یک هفته به طور فزاینده ای آوازی مخالفت از درون شرکت.

در توجه داشته باشید زوکربرگ گذاشته چند تغییرات بالقوه چگونه این شرکت روش خود را در سیاست و تصمیم گیری و همچنین به عنوان ایده برای محصول تغییرات. او وعده داده شده بیشتر “شفافیت” و گفت که او “متعهد به بالا بردن نمایندگی از تنوع گنجاندن حقوق بشر در فرآیندهای ما و تیم مدیریت بحث.”

زوکربرگ گفت: Facebook خواهد “نقد و بررسی” سه سیاست مناطق اما متوقف کوتاه از ارتکاب به تغییرات خاص. در میان آنها: “تهدید دولت استفاده از نیروی” سرکوب رای دهندگان در زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس و این که آیا Facebook باید اضافه کردن برچسب به “نقض یا بخشی از نقض محتوا.”

“من می دانم که بسیاری از شما فکر می کنم ما باید با برچسب رئیس جمهور پست ها در برخی از راه در هفته گذشته,” او نوشت. “ما در حال حاضر سیاست این است که اگر محتوای است که در واقع تحریک به خشونت و سپس به راست کاهش است که محتوای پایین — اجازه نمی دهد مردم همچنان از دیدن آن پشت یک پرچم. وجود دارد بدون استثنا برای این سیاست را برای سیاستمداران یا newsworthiness. من فکر می کنم این سیاست اصولی و منطقی اما من نیز احترام بسیاری از مردم که فکر می کنم ممکن است وجود داشته باشد بهتر جایگزین, بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که ما می شنویم همه آن ایده ها.”

در همان زمان زوکربرگ — که قبلا با انتقاد توییتر برای اضافه کردن برچسب به ناروا توييتها — روشن ساخته او است که هنوز هم طرفداران این ایده. “من نگران است که این رویکرد است خطر ابتلا به ما منجر به editorialize در مطالب ما را دوست ندارند و حتی اگر آن را نقض نمی کند سیاست های ما, بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به ادامه با دقت بسیار.”

او همچنین وعده داده شده “واضح تر و شفاف تر فرایند تصمیم گیری” و “به نقد و بررسی این که آیا ما نیاز به تغییر هر چیزی از لحاظ ساختاری به مطمئن شوید که حق گروه ها و صداها را در جدول هستند.”

دو ترین پیشنهادات در اطراف بودند تغییرات Facebook محصول. او وعده داده جدید “رای دهندگان ایرانیان” شبیه به شرکت coronavirus مرکز اطلاعات که ارائه اطلاعات معتبر در مورد رای گیری. او همچنین گفت: برخی از این شرکت محصول جدید آزمایش تیم خواهد کار بر روی پروژه برای ترویج عدالت نژادی, اما نمی استادانه درست شده.

زوکربرگ را پست می آید پس از یک هفته زمانی که ده ها تن از Facebook کارکنان برگزار مجازی اعتصاب در اعتراض به تصمیم این شرکت را و برای عموم نوشته شده در مورد مخالفت خود را در رسانه های اجتماعی. برخی از کارکنان را تهدید به ترک بیش از موضوع و یک مهندس نرم افزار publicly استعفا داد, گفته, Facebook حال تبدیل شدن به “همدستی در انتشار weaponized نفرت است.”

مدیر عامل شرکت نیز رو فشار خارجی. یک گروه با نفوذ از کارکنان سابق از جمله یکی که کمک به شکل دادن به شرکت در محتوای سیاست ناودان Facebook در نامه منتشر شده توسط نیویورک تایمز. و رهبران حقوق مدني گفت: آنها “نا امید و مبهوت از علامت غیر قابل درک توضیحات برای اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پست باقی می ماند تا” پس از ملاقات با او و دیگر مقامات.

در این مقاله: Facebook, Mark Zuckerberg, رسانه های اجتماعی, اینترنت, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>