زوکربرگ می گوید Facebook را بررسی محتوای سیاست های پس از کارمند خشم

پس از یک هفته پر سر و صدا, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: این شرکت قصد دارد به نقد و بررسی آن “محصولات و سیاست” پس از کارکنان بسیار عموم شورش بارها تصمیم به ترک یک پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

زوکربرگ گفت: در یک پست در Facebook که تصمیم به بررسی سیاست های خود اجازه داده است که مغلوب ساختن پیشی جستن “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” ارسال به ماندن تا پس از “بازخورد از کارکنان, حقوق مدنی کارشناسان و کارشناسان موضوع داخلی است.”

او گفت: Facebook نگاهی به سیاست های که به بررسی “تهدید دولت استفاده از زور” و همچنین نحوه رسیدگی به پست های که ممکن است تحریک رای دهندگان سرکوب — دو موضوع رسانه های اجتماعی شرکت آمده است به شدت زیر 2016 را کمبریج Analytica رسوایی.

زوکربرگ را پست می آید فقط یک هفته پس از او دفاع Facebook تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی پست تا حتی پس از توییتر برچسب مسدود و آن را به صورت “ستایش خشونت است.” در روز زیر Facebook کارکنان خود را ابراز خشم و انزجار بیش از زوکربرگ را به انفعال به حذف پست و بیش از 5000 صحنه مجازی به راه رفتن کردن.

از Facebook موسس جمعه پست شامل یک لیست از هفت حوزه از سیاست های این شرکت قصد دارد به نقد و بررسی از جمله “طرح برای پیشبرد نژادی عدالت و نامزدی رای دهندگان.”

“[…] ما قصد داریم به نقد و بررسی این که آیا ما نیاز به تغییر هر چیزی از لحاظ ساختاری به مطمئن شوید که حق گروه ها و صداها را در جدول,” او نوشت. “نه تنها در هنگام تصمیم گیری موثر از یک گروه خاصی هستند که ساخته شده اما زمانی که تصمیم گیری های دیگر که ممکن است مجموعه ای از رویه ها در حال ساخته شده و همچنین. من متعهد به بالا بردن نمایندگی از تنوع ورود و حقوق بشر در فرآیندهای ما و تیم مدیریت بحث و من را دنبال خواهد کرد تا به زودی با افکار خاص در مورد چگونه ما می توانیم ساختاری بهبود این.”

او همچنین گفت: Facebook خود را فرایند تصمیم گیری شفاف تر — اما نه به وضوح رئوس مطالب چگونه — و همچنین این شرکت گزینه های (ترک بالا و یا پایین) وقتی که می آید به محتوا است که نقض یا “تا حدی” نقض, جامعه, دستورالعمل به عنوان دیده می شود در هفته گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن پست.

“من می دانم که بسیاری از شما فکر می کنم ما باید با برچسب رئیس جمهور پست ها در برخی از راه در هفته گذشته” نوشت: “مارک زاکربرگ. “ما در حال حاضر سیاست این است که اگر محتوای است که در واقع تحریک به خشونت و سپس به راست کاهش است که محتوای پایین — اجازه نمی دهد مردم همچنان از دیدن آن پشت یک پرچم. وجود دارد بدون استثنا برای این سیاست را برای سیاستمداران یا newsworthiness.”

یکی از قابل توجه موضوع به ظاهر چپ از زوکربرگ را به انجام لیست است ؟ اطلاعات غلط. به دلیل سهل انگاری دستورالعمل اطلاعات نادرست اغلب در سراسر Facebook سریع تر از دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. نگاهی به عنوان مثال coronavirus توطئه “Plandemic” که در آنجا ماند تا در سایت برای بیش از یک هفته قبل از آن پایین گرفته شده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>