زوم فقط 600 قرص فقط برای استفاده از زوم چرا که این نسخه خاص از جهنم زندگی می کنیم از طریق در حال حاضر

زوم عملا همه گیر تصویری-نرم افزار کنفرانس شرکت از انتخاب شدن به سخت افزار بازی. امروز این شرکت اعلام کرد زوم برای صفحه اصلی—DTEN من 27 اینچی است که همراه با زوم از پیش نصب شده است. این 600 دلار.

تبلیغات

ابزار ایجاد شده در همکاری با DTENکه باعث می شود تصویری-کنفرانس سخت افزار. این همه در یک دستگاه مستقل با چند لمس صفحه نمایش 1080p و سه زاویه های هوشمند دوربین های دیجیتال و هشت کاهش سر و صدا میکروفن. آن را نیز دو برابر به عنوان یک تخته سفید و شما می توانید لینک آن را به تقویم خود را به طوری که جلسات به نظر می رسد در نوار کناری. با توجه به TechCrunch, آن را نیز پشتیبانی خواهد کرد “سونوگرافی جفت شدن” بین DTEN من و یا یک لپ تاپ و یا گوشی های هوشمند در صورتی که شما نیاز دارید برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را. ظاهرا که کار می کند با انتشار صدا بین 18 و 22kHz که نامفهوم به گوش بسیاری از افراد. (این به نظر نمی رسد و به نظر می رسد در هر نقطه از ورق تنظیمات برای دستگاه اما.)

مطمئن OK. فقط یک سوال—چه کسی است که به درخواست برای این کار ؟

تبلیغات

در مصاحبه با TechCrunch, جف اسمیت رئیس زوم اتاق گفت: کل schtick است که به کارگران از راه دور یک دستگاه ساده است که آنها به راحتی می توانید با استفاده از حق خارج از جعبه—فقط به نوبه خود چیز در, را وارد کنید یک جفت کد و که این. که تمایلات تکرار در زوم را آزادی مطبوعات که همچنین بر زوم برای صفحه اصلی دستگاه با این نسخهها کار برای هر کسی که با زوم مجوز و سازگار با زوم اتاق لوازم.

“پس از تجربه کار از راه دور خودمان در چند ماه گذشته روشن شد که ما نیاز به نوآوری یک بخش جدید اختصاص داده شده به کارگران از راه دور,” زوم مدیر عامل Eric S. یوان در بیانیه ای گفت. “من بسیار افتخار از این تیم برای ادامه فکر می کنم خارج از جعبه و ثابت کند چرا زوم بهترین ارتباطات یکپارچه پلت فرم است که می تواند نیازهای همه نوع از کاربران.”

برای اینکه عادلانه تماس های تصویری می تواند آزار دهنده بخشی از کار از راه دور. کسی ضعیف وای فای تا ویدئو های خود را به طور مداوم کاهش صدا می شود تاب کسی که فراموش می کند به قطع خود را و پس از آن همیشه وجود دارد بی دست و پا از چه کسی صحبت می کند بعد. دانلود و راه اندازی انواع ویدئو کنفرانس نرم افزار دقیقا نمی سرگرم کننده است. من آن را دریافت کنید. اما آن را نیز که سخت نیست و یا خیلی از بدون هیچ زحمتی است که من مایل به سیلی پایین 600 دلار و فریاد “نگاهی به پول من!” و من سمت eyeing یوان نظر در مورد چگونه این چیزی است که شواهدی وجود دارد که زوم است که فکر کردن خارج از جعبه در اینجا.

در واقع من سوال است. مانند شما می توانید با استفاده از این بوق 27-inch tablet برای به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری ؟ اگر نه که اضافی فضای میز برای 27-اینچ, تک-استفاده بیش از اندازه قرص است که هیچ کاری نمی کند اما زوم تماس? اگر شما و شریک زندگی خود را هر دو با استفاده از زوم? این پشتیبانی از چندین حساب ؟ برگه مشخصات نشان می دهد که در حالی که وجود یک پورت HDMI آن اجرا می شود نرم افزار اختصاصی به نام DTEN سیستم عامل. TechCrunch writeup نشان می دهد که بلوتوث-esque “سونوگرافی جفت شدن” اجازه خواهد داد که برای صفحه نمایش-های, اما این همان اتصال این چیزی که به عنوان یک مانیتور اضافی هر زمان که شما نه در یک تماس. Some روز من لازم نیست تک زوم تماس اما am رقص بین Lifesize گوگل ملاقات Bluejeans و برخی دیگر بدون توضیح نام نرم افزار پخش ویدئو. من شک این حمایت را از دیگر تصویری-خدمات کنفرانس.

تبلیغات

مطمئن شوید که این چیزی است که قابلیت همگام سازی با تقویم شما و تماس با ما, اما آن پشتیبانی از هر نرم افزار دیگر? یا این فقط یکی از کسانی که به دیوار نصب شده روی صفحه نمایش خود را در دفتر اتاق کنفرانس که هیچ کس می داند که چگونه به استفاده از زمانی که می آید زمان برای یک جلسه ؟

من رسیده به زوم با همه این سوالات اما بلافاصله دریافت پاسخ. متاسفانه, وجود ندارد, زیادی به رفتن از زوم رسمی مواد.

تبلیغات

راستش این ابزار را حس در یک شرکت تنظیم آن به نظر می رسد به یک repurposed نسخه از زوم اتاق های سخت افزاری این شرکت در حال حاضر به فروش می رساند برای کسب و کار. (تعجب, تعجب, DTEN یک زوم اتاق شریک زندگی نیز هست.) اگر من به خطر حدس شرکت سخت افزار ممکن پررونق در حال حاضر که بسیاری از یقه سفید ساختمان های اداری باقی می ماند بسته به پیروی از محلی stay-at-home سفارشات. یا شاید این یک حرکت طراحی شده برای سرمایه گذاری در این واقعیت است که بیشتر آمریکایی ها می خواهم برای ادامه کار از خانه در آینده است. اما حتی اگر هر کدام از این حالات است که در مورد این هنوز هم به نظر می رسد مانند یک slapdash تلاش برای به دست آوردن کارگران از راه دور به overpay برای چیزی است که یک لپ تاپ و یا قرص خود را—شما می دانید که کاملا چند منظوره دستگاه های است که بسیاری از ما استفاده از هر روز می توانید انجام دهید بدون هیچ هزینه اضافی. مگر اینکه شرکت برای پرداخت این ویژه تبلتمن فکر نمی کنم.

شاید من اشتباه می کنم و فاقد تخیل است. اگر شما می توانید پیشسفارش این چیزی که تا به امروز و به من بگویید که چگونه احمق من زمانی که این کشتی در ماه اوت سال 2020 است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de