زوم توضیح می دهد که چرا کاربران رایگان دریافت نخواهد شد رمزگذاری تماس های تصویری

View over businesslady shoulder seated at workplace desk look at computer screen where collage of many diverse people involved at video conference negotiations activity, modern app tech usage concept
fizkes via Getty Images

زوم تایید کرده است نمی توان آن را ارائه پایان به پایان رمزگذاری بر روی حساب های رایگان. هفته گذشته شرکت امنیت مشاور Alex Stamos نشان داد که قصد دارد برای تشدید امنیت در پرداخت حساب شد در خط لوله — امروز زوم مدیر عامل اریک یوان آن را تایید کرده است. قابل پیش بینی حرکت زده است بسیاری از بحث یعنی چون یوان داده است با این تصور که در انجام این کار زوم می خواهد به نگه داشتن مقامات شیرین است.

در این شرکت آخرین نتایج مالی اعلام یوان گفت: “کاربران رایگان برای مطمئن شوید که ما نمی خواهیم به آن [end-to-end encryption]. چون ما همچنین می خواهم به کار با آن همراه با FBI و محلی اجرای قانون در مورد برخی از افراد استفاده از زوم برای بد هدف است.” برخی از آنها پس از آن متهم زوم از “kowtowing به پلیس.”

اما Stamos تأکید کرد که یوان بیانیه روشن شد (و همچنین به یک زبان-در-گونه اشاره ای به رابطه اش با سابق خود مارک زوکربرگ مدیر عامل) و سپس در زمان به توییتر برای جزئیات بیشتر توضیح دهید که چرا زوم ساخته شده است این تصمیم. با توجه به Stamos, زوم چهره یک “تعادل دشوار است” تلاش در جهت بهبود حفظ حریم خصوصی تضمین می کند در حالی که “کاهش تاثیر انسان از سوء استفاده از آن محصول است.” در اینجا او با اشاره به سخنرانی نفرت قرار گرفتن در معرض به کودکان و دیگر رفتارهای غیر قانونی که رنگ باخته زوم در زمان های اخیر. کسانی که درگیر در این نوع از فعالیت را عمدتا با استفاده از یک حساب کاربری رایگان با اتفاقی آدرس ایمیل – یک سطح پایین تر از رمزگذاری خواهد شد اجازه می دهد زوم با کمک از اجرای قانون به اقدام مجرمین.

عقد Stamos, یادداشت ها “را این از بین بردن تمام سوء استفاده ؟ اما از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق آسیب می آید از سلف سرویس کاربران با هویت جعلی را ایجاد اصطکاک و کاهش آسیب است.” او همچنین تصریح کرد که زوم نمی فعالانه نظارت بر محتوا در جلسات و “نمی خواهد در آینده است.” و نه آن را و یا آن را ضبط جلسات در سکوت.

این شرکت مواجه شده است و یک قایق از چالش ها در سال های اخیر تا حد زیادی تسریع آن افزایش جذب با توجه به کروناویروس بحران است. و در حال حاضر به عنوان پلت فرم است که به طور فزاینده ای در حال استفاده توسط افراد شریر برای فعالیت های غیر قانونی زوم — مانند دیگر شرکت های فن آوری — باید اعتصاب تعادل بین امنیت را برای کاربران مورد اعتماد و مکانیزم برای وجین کردن بازیگران بد. زوم نشده و در عین حال با توجه به یک تاریخ انتشار جدید قابلیت رمزگذاری.

در این مقاله: زوم, امنیت, Alex Stamos, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>