زاک اسنایدر را غیر SDCC لیگ عدالت رویداد بود… فوق العاده عجیب و غریب

معلوم می شود که در San Diego Comic-Con نیست فقط دیجیتال رویداد اتفاق می افتد در این آخر هفته. نیز وجود دارد “عدالت باهم” فن-اجرای کنوانسیون اختصاص داده شده به زاک اسنایدر لیگ عدالتبود که اخیرا اعلام کرد به آینده را برای HBO حداکثر. این رویداد جانبی تا به حال برخی از جدی انرژی داد و طرفداران یک نگاه جدید در اسنایدر آینده چشم انداز, اما نه همه آن فرود آمد.

من پیوست توسط خود ما ژرمن Lussier به چت در مورد اسنایدر پانل در عدالت باهمwhich در حالی که آن زمان محل در SDCC سالگی مرتبط است. بزرگ نشان دهد البته بسیار مختصر تیزر های سوپرمن و آلفرد. این پنل برای فیلم آزمایشی به نام “زاک اسنایدر لیگ عدالت” نیز ذکر شده چه خبر ما می توانیم انتظار از آینده DC FanDome رویداد در ماه اوت است. اما اسنایدر صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد تی شرت و آن را احساس نمی مانند و مردمی دیگر در پنل وجود دارد به انجام بسیاری دیگر از تشویق او را در.

تبلیغات

مطمئن باشید که برای تماشای ویدئو ما در بالا به گوش ما واکنش به اسنایدر پنل و آینده لیگ عدالت reimagining. همچنین فریاد به اسنایدر چشمگیر زوم بازی. او و بقیه از ما نگاه بد!

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>