زاک اسنایدر نظر خود را Justice League قطع می شود عمدتا مستقل


Get it, because she’s “standing alone”?

آن را دریافت کند چرا که او “به تنهایی ایستاده”?
تصویر: Warner Bros.

تغییر یک فیلم که در حال حاضر منتشر شده است باعث می شود بسیاری از جذاب چالش است. در مورد زاک اسنایدر لیگ عدالت, یکی از این چالش ها این واقعیت است که دیگر DCEU فیلم در زمان چه اتفاقی در تئاتر برش به عنوان انجیل. پس کجا که ترک “اسنایدر برش“? اسنایدر خود دارای چند افکار.

تبلیغات

“تئاتر نسخه از لیگ عدالت تنگ تر در تداوم به آنچه [برادران وارنر] انجام شده است در حال حاضر در DCU,” اسنایدر گفت: در یک مصاحبه جدید با فراتر از تریلر. “اما به این دلیل و به دلیل برادران وارنر انجام داده است که نوع و حالت ژست گفت:”زاک رفتن پایان چشم انداز خود را,’ رفتن به واگرا در برخی از راه, فقط از خود طبیعت است. و من فکر می کنم چیزی که شما می خواهید دلیل آن اجازه می دهد تا بیشتر و بیشتر و بیشتر است.”

تبلیغات

در خصوص اسنایدر اشاره James Wan را میلیارد دلار رسید Aquamanطول می کشد که پس از لیگ عدالتو همچنین آینده در تعجبم که زن 1984است که قبل از اما بر اساس شخصیت قبلی دو ظاهر خواهد شد و حداقل تا حدی بود مدیون به اتفاقاتی که رخ می دهد در تئاتر برش لیگ عدالت. Shazam نیز وجود دارد که فیلم در ذهن هر چند اسنایدر نیست به آن اشاره کرد.

برای بهتر توضیح دهید که چگونه است که شما کار اسنایدر در مقایسه با این نسخه جدید از لیگ عدالت به نوع اجرا محدود کمیک که در آن خاص هنرمند یا نویسنده طول می کشد بیش نیست چیزی که خود را و پس از آن برگ است. “قدرت DC و یکی از آن سرد نقاط قوت این نوع از فرضیه چندجهانی مفهوم” اسنایدر گفت. “و همچنین آنها قرار داده فیلمسازان اول و می گویند:” شما می دانید چه ؟ ما می خواهیم به شنیدن صدای فردی. نگاهی به این شخصیت و کار خود را اجرا و…را در مرتب کردن بر اساس سنت بزرگ کتاب طنز نوشتن.'”

که بیشتر در مورد در حال حاضر—با فیلم هایی مانند مت ریوز’ بتمن و “اسنایدر برش” از لیگ عدالت—از آن با فیلم Suicide Squad یا بتمن v Superman اما این تغییر قطعا کار کرده است. فیلم هایی مانند Shazam و Aquaman تبدیل شده اند بازدید های بزرگ در حالی که دیگران مانند پرندگان شکاری, گرفته اند, بزرگ, جالب, خطرات بدون اینکه گرفتار کسانی که فیلم های دیگر.

اما اگر اسنایدر قطع نمی خواهد که مستقیم با تداوم این فیلم که دنبال مدیر می کند توضیح دهد که او احساس می کند او اجرا از مردی از فولاد Batman v Superman: Dawn of Justice و لیگ عدالت خواهد شد که تداوم آن به خود. “آنچه که شما با لیگ عدالت وجود تداوم در سراسر این سه فیلم که واقعا [منسجم],” اسنایدر گفت. “که من تمرکز اصلی را برآورده سازد که ساختار روایت.”

تبلیغات

وجود دارد خیلی بیشتر در مورد این فیلم در فراتر از تریلر مصاحبه تا سر وجود دارد اگر شما کنجکاو هستید. اسنایدر همچنین وعده به فاش کردن اطلاعات بیشتر و یک کلیپ در یک فن-اجرای رویداد به نام “عدالت Con” این آخر هفته. شما می توانید بررسی کنید که از روی عدالت باهم یوتیوب.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de