شما هرگز دیده می شود سیاره میمون ها مانند قبل از این


An illustration from Folio Society’s Planet of the Apes.

یک تصویر از برگ های جامعه سیاره میمون ها.
تصویر: تصاویر ©David د لاس حرس برای Folio جامعه نسخه Pierre Boulle سیاره میمون ها.

ما دیدن میمون افزایش Muir Woods, سلطنت عالی در میان treetopsو حتی سفر به عقب در زمان به واقعیت ما. اما ما اغلب فراموش می کنند که سیاره میمون ها است که بر اساس یک رمانو Folio جامعه نسخه جدید از این رمان پر از تصاویر زیبا که به تصویر بکشد سیاره میمون ها در یک راه کاملا جدید.

تبلیغات

Folio جامعه به تازگی منتشر شده ویژه نسخه گردآورنده از Pierre Boulle را نیمه طنز رمان سیاره میمونها (در اصل لا هفت روز در این سیاره des singes). Bouelle را sci-fi داستان فرض می یک جهان موازی که در آن میمون ها و میمون های تکامل یافته بود سریع تر از انسان است که بشریت مجبور به محل نماز توسط فکری و فن آوری برتر میمون.

تبلیغات

این برنامه ویژگی های تصاویر از دیوید ده لاس حرس که سبک نگارش تشابه میمون’ تاریخچه (و آینده) با خود ما—از جمله قدرتمند تصویر به تصویر می کشد میمون در یک شکار است که به نظر می رسد مانند آن را پاره پاره مستقیم از امپریالیسم عصر. در اینجا این است که یک نمایش اسلاید از چند تا از تصاویر برجسته در کتاب:

سیاره میمون ها نادر است midcentury رمان آن را به عنوان تا به حال سازگاری پراکنده در طول هر نسل است. 1963 رمان برای اولین بار تبدیل به یک فیلم با بازی چارلتون هستون که خود باعث چند قسمت از جمله یکی که در آن آنها به معنای واقعی کلمه منفجر سیاره در پایان به دلیل فاکس استودیو سر نمی خواهید را به هر گونه بیشتر از آنها (آنها به پایان رسید تا بیشتر). پس از آن وجود دارد Tim Burton انطباق است که ما نمی صحبت کردن در مورد در اینجابه دنبال تحسین سه گانه که در اطراف محور سزار میمون, بازی های برگزار شده توسط Andy Serkis. در حال حاضر مذاکرات ادامه حق رای دادن و حتی فراتر از آن ، همیشه وجود دارد برای برخی از میمون japes.

تبلیغات

شما می توانید ببینید Folio جامعه سایت در اینجا برای اطلاعات بیشتر در این نسخه از سیاره میمون ها, از جمله یک تجزیه و تحلیل از تم ها در Bouelle کار و اطلاعات بیشتر در مورد این هنرمند در پشت تصاویر.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر