یوتیوب را ‘تقویت’ سیاه سازندگان با 100 میلیون دلار صندوق

Millennial african hipster man blogger recording vlog on digital camera sit on sofa in living room, confident young guy vlogger influencer shooting social media video blog on camcorder talk at home
fizkes via Getty Images

در تلاش برای “تقویت” سیاه صداها و دیدگاه های یوتیوب ایجاد 100 میلیون, چند, سال, صندوق, اختصاص داده شده به سازندگان و هنرمندان و داستان های خود را. روشن نیست که دقیقا چگونه است که پول صرف خواهد شد اما یوتیوب قصد دارد به “بالا بردن” محتوا مانند “گواهى خود را به زندگی می کنند جریان رویداد جمع آوری کمک مالی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 13th. پلت فرم نیز متعهد به برجسته نژادی مسائل عدالت در آن نور افکن کانال از طریق ماه ژوئن.

“ساختمان در کار ما بیش از چند سال گذشته ما در حال گرفتن این لحظه به بررسی سیاست ها و محصولات در حال کار برای همه — اما به طور خاص برای جامعه سیاه و سفید — و بستن هر شکاف” مدیر عامل Susan Wojcicki نوشت: در اواسط سال به روز رسانی اعلام $100 میلیون صندوق. “و به طور گسترده تر ما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود سیاه و کاربران و هنرمندان و سازندگان می توانید به اشتراک گذاری داستان های خود را و محافظت از نفرت سفید supremacist و قلدری محتوا.”

در سال گذشته یوتیوب تصویب سختگیرانه تر سیاست های ضد آزار برای جلوگیری از سخنرانی نفرت و تهدید به طور خاص محتوا که “بدتر توهین” مردم بر اساس هویت و نژاد و گرایش جنسی. سه ماهه گذشته به تنهایی Wojcicki می گوید یوتیوب حذف بیش از 100,000 ویدئوها و 100 میلیون دیدگاهها برای: نفرت و آزار و اذیت.

“اما ما می دانیم که ما نیاز به کار بیشتر به ویژه با جامعه سیاه و سفید,” Wojcicki نوشت.

شنبه رویداد “گواهى اقدام” خواهد بود 90 دقیقه ای ویژه به میزبانی مشترک و Keke پالمر با مهمانان از جمله کارملو آنتونی, Sterling K. Brown, Roxanne, گی, Alicia Graza, Jemele Hill, John Legend, Tey Songz و بیشتر. این مراسم شامل اجرای موسیقی میزگرد بحث و پانل و بینندگان را تشویق به کمک به مساوی عدالت ابتکار.

اوایل امروز اپل همچنین قول داد 100 میلیون دلار برای تقویت نژادی عدالت و برابری. گوگل وعده داده است جداگانه 12 میلیون دلار به صندوق حمایت از سازمان های کار به آدرس نژادی و نابرابری و Facebook و آمازون مرتکب شده اند 10 میلیون دلار در هر.

در این مقاله: youtube, نژاد, نژاد پرستی, صندوق, سیاه, سازندگان 100 میلیون نژادی, عدالت, برابری, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>