خرید رپورتاژ

YouTube optimized for Samsung's Galaxy Z Flip

سامسونگ

اگر شما splurged در یک کهکشان Z تلنگر شما خواهید بود خوشحال به شنیدن این که آن را در حال حاضر بهتر مشاهده ویدیو ماشین. گوگل نورد از به روز رسانی برنامه یوتیوب برای آندروید است که پشتیبانی از تاشو گوشی های هوشمند انعطاف پذیری حالت. سرپا نگه داشتن Z تلنگر برتر نیم و شما می توانید به تماشای کلیپ hands-free و با نظرات و ویژگی های دیگر تحت فشار قرار دادند به پایین به طوری که آنها نمی خواهد تجربه خود را قطع. مربع و عمودی ویدئوها را پر کنید مقدار از صفحه نمایش بیش از حد.

سامسونگ مشتاق است به استرس کلاه برنامه دوباره طراحی شده بود “از این سیستم عامل در سطح” برای ایجاد این اتفاق می افتد از جمله یک کراوات با اندیشه حمایت از کتابخانه.

هیچ سوالی است که شما هنوز هم در ساخت برخی از سازش با استفاده از حالت فلکس. پهن ویدئوها هنوز کوچک بود و شما نمی خواهد که اتاق های زیادی برای اضافه کردن نظرات هنگامی که شما تنها با استفاده از نیمی از صفحه نمایش برای تایپ و نمایش متن. هنوز هم این می تواند بسیار مفید اگر شما می خواهم به نگه داشتن گوشی خود را از طریق تمامیت طولانی تصویری.

در این مقاله: یوتیوب, گوگل, Galaxy Z, تلنگر, سامسونگ, گوشی های هوشمند, نرم افزار, تاشو گوشی تاشو اندروید, جریان, خبر, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو