یوتیوب به ارمغان می آورد کمپ تابستانی خانه به بچه ها

YouTube اگر بچه ها را نمی توان در یک IRL اردوگاه تابستانی در این سال پس از آن یوتیوب در تلاش

توسط DOSTEMANSALAM در 3 تیر 1399
streaming
YouTube

اگر بچه ها را نمی توان در یک IRL اردوگاه تابستانی در این سال پس از آن یوتیوب در تلاش است تا آنها را به بهترین چیز بعدی با #CampYouTube. از امروز شروع بچه ها و پدر و مادر می توانید دسترسی به بیش از 1200 ساعت برنامه ریزی شده برنامه نویسی با "آتش مذاکرات" پروژه های DIY و سفرهای مجازی. سرگرم کننده طول می کشد از طریق جولای 5th.

پدر و مادر و مراقبان به دنبال راه هایی برای سرگرم نگه دارید و تحصیل کرده در این تابستان به عنوان جستجوهای گوگل به صورت "مجازی اردوهای تابستانی" باید مشخصی در هفته های اخیر با توجه به یوتیوب وبلاگ. "شما دائم کار و زندگی و بچه ها و دولت های جهان امروز است. مبارزه واقعی است" یوتیوب exec ملک Ducard نوشت. این است که چرا او گفت: اردوگاه یوتیوب ارائه ابزار مورد نیاز برای ایجاد یک مجازی تجربه اردوگاه در خانه.

A gif showing the Camp YouTube screen.
YouTube

را انتخاب کنید از اردوگاه یوتیوب چهار تم: بنیادی هنر, ورزش و ماجراجویی است. هر تم دارای دو سرپرستی لیست پخش ویدئو: یکی راستای ساله و دیگری برای بچه های جوان. برای مثال, نوجوان تجربه بنیادی اردوگاه خواهد شد به کارگردانی به فیلم مانند "سیستم های خورشیدی 101" از نشنال جئوگرافیک "همه چیز شما نیاز به شروع به برنامه نویسی!" و "چگونه به یک لیمو باتری" آموزش. جوان بنیادی علاقه مندان را به دیدن فیلم در یوتیوب کودکان و نوجوانان برنامه مانند برنامه نویسی درس های از شرکت اسباب بازی Goldieblox و "چگونه به لجن" تصویری از PBS کودکان و نوجوانان.

تم های دیگر در حال حاضر مربوط به ویدئوها و فعالیت های. اردوگاه ماجراجویی "به ارمغان می آورد در آموزش بچه ها در مورد طبیعت و حیات وحش است. هنر اردوگاه را پوشش می دهد, تاریخ هنر, نوشتن, رقص و موسیقی و سایر حرفه های خلاق. ورزشی اردوگاه ویژگی های ویدئوها در چندین ورزش و سلامتی, موضوعات, اما دوستداران بسکتبال در هیجان اضافی -- NBA WNBA و جونیور NBA با همکاری اردوگاه یوتیوب برای توسعه بسکتبال تمرینات و دریل. اطلاعات بیشتر را می توان در اردوگاه یوتیوب سایت.

در این مقاله: PBS Kids, یوتیوب, یوتیوب, کودکان و نوجوانان, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن