یوتیوب سرزنش اشکال برای سانسور نظرات به چین و حزب حاکم

TikTok has exploded in popularity over the past two years, becoming a rare Chinese internet success story in the West. (Getty Images)
آناتولی Sizov via Getty Images

برای شش ماه گذشته یوتیوب شده است به طور خودکار حذف دو عبارات چینی است که اغلب استفاده می شود به انتقاد از حزب کمونیست چین (CCP). گوگل می گوید در حال بررسی این موضوع است که آستانه در میان اولین به گزارش.

به نوبه خود گوگل می گوید: سانسور یک اشکال است. “این به نظر می رسد به یک خطا در اجرای سیستم و ما در حال بررسی. کاربران می توانند گزارش مشکوک مسائل به رفع اشتباهات و کمک به ما را بهبود محصول” یک سخنگوی یوتیوب گفت: Engadget. سخنگوی نمی گویند که چگونه این خطا ساخته شده راه خود را به پلت فرم اما توجه داشته باشید که آن را ناشی از تغییر سیاست.

یکی از عبارات یوتیوب سانسور است “五毛 (wumao)” که تقریبا ترجمه برای “50-درصد, حزب,” یک موضوع موهن با هدف آنلاین سانسور که دولت چین می پردازد به طور مستقیم گفتگو به دور از انتقاد از حزب حاکم است. با توجه به آستانهآنچه یوتیوب نیست انجام است حذف ترجمه انگلیسی از آن عبارات و نه خود خونگرم معادل.

یوتیوب ممکن است اضافه شده 五毛 و دیگر ممنوع چینی عبارت “共匪 (کمونیست راهزن)” به صورت خودکار محتوا سیستم فیلتر که اسکن نظرات اسپم و توهین آمیز متن. سیستم حذف نظرات که شامل عبارات در عرض 15 ثانیه حتی اگر کسی با استفاده از آنها در یک زمینه مثبت. در ماه های اخیر این شرکت بوده است و بیشتر با تکیه به شدت بر روی این ابزار با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

هر چه راه خطا ساخته شده راه خود را به YouTube, Google آهسته بوده است به آن آدرس. یوتیوب پشتیبانی از صفحه خال خال توسط آستانه نشان می دهد پلت فرم بوده است سانسور های خاص عبارات چینی به عنوان دور برگشت به عنوان اکتبر 2019. اخیرا فعال حقوق بشر جنیفر Zeng مستند این رفتار ممکن است. روز دوشنبه Oculus VR بنیانگذار Palmer Luckey توییتی در مورد وضعیت نیز هست.

این قسمت به احتمال زیاد دوباره انتقاد از چیزهایی که گوگل — و به طور گسترده تر بزرگ با تکنولوژی به طور کلی در — انجام داده است به جای چین و حزب حاکم است. در سال گذشته شرکت های متعددی از جمله سیب و کولاک آمد و تحت بررسی برای رکوع به فشار دولت چین که آن را به تظاهرات طرفداران دموکراسی در هنگ کنگ.

در این مقاله: سیاست au/سرمایه گذاری/پول یوتیوب, امنیت, گوگل, چین, اینترنت, سانسور, محتوا, اعتدال, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>