خود محرک پرداخت ممکن است مانند یک کلاهبرداری

درست زمانی که همه گیر کلاهبرداری کرده اند به اوج خود رسید به نقطه ای که آن را مناسب برای سوزاندن تمام ایمیل های دولت است ارسال تاثیر اقتصادی پرداخت بینام, پاکت, با, بسیار مشکوک آدرس بازگشت.

افراد مختلف شده اند به اشتراک گذاری عکس از پاکت که مانند قبل از تایید ویزا کارت اعتباری ارائه می دهد در واقع حاوی کارت اعتباری بدهی تا $3,400 از دولت; پاکت مشخص شده است که تنها با شوم صدایی “پول دارنده کارت شبکه خدمات است.” به نظر می رسد مانند یک کلاهبرداری!

این FTC, IRSو مقامات دولتی قرار داده اند از اعلامیه توضیح داد که این یک کلاهبرداری است. شما باید برای تماس با یک شماره 1-800 موجود در دستورالعمل (1-800-240-8100) برای فعال کردن کارت خود را و به شما شماره امنیت اجتماعی. برای تلفن های موبایل مانند یک کلاهبرداری!

FTC هشدار می دهد که شما باید پاسخ به هر گونه ناخواسته و پیام های شما درخواست در مورد کارت. “[U]nless شما خواسته برای کمک هیچ کس تا به حال تماس با شما در مورد EIP کارت” FTC می نویسد. “و هیچ کس را در متن ایمیل و یا درخواست شما را به کلیک بر روی یک لینک آنها فرستاده می شود برای فعال کردن این کارت یا پول خود را دریافت کنید. اگر کسی می کند ، این یک کلاهبردار. همین حالا آنها را به امنیت اجتماعی یا شماره کارت بانکی و یا هر گونه اطلاعات دیگر. سپس گزارش آن را به FTC در ftc.gov/complaint.”

با توجه به IRSنزدیک به چهار میلیون نفر از مردم در حال گرفتن پرداخت های خود را در قالب کارت های, به جای چک. چگونه آنها تصمیم گیری می شود که کارت به جای چک? “تعیین که مالیات دهندگان دریافت یک کارت اعتباری ساخته شده توسط دفتر خدمات مالی بخشی از وزارت خزانه داری که با این نسخهها کار با IRS برای رسیدگی به توزیع پرداخت” به FTC می نویسد. برای تلفن های موبایل لعنتی سایه!

Gizmodo رسیده به دفتر خدمات مالی بپرسید که چگونه آن را در انتخاب این گروه خواهد شد و پس از به روز رسانی زمانی که ما گوش به عقب. اگر شما فکر می کنم شما ممکن است پرتاب این کارت شما می توانید تماس بگیرید 1-800-240-8100 به درخواست بررسی خواهد شد و پس از آن نیاز به تماس با آنها را برای فعال کردن بررسی کنید.

اگر شما بر روی دسکتاپ, تصاویر به صورت خودکار از مرده رها کردن ادامه در صفحه بعد پس از سر و صدا که فلش.

تازه جهنم

Illustration for article titled Your Stimulus Payment Might Look Like a Scam

تصویر: گتی

QAnon ارتش خود را ساخته است ستون گه تمام راه را به بهشت و در حال حاضر وجود دارد یک QAnon کلیسا. آنها خود را امگا پادشاهی وزارتخانه ها و تشویق پیروان به شکل محلی غیر 501c3 جناح به نام “ekklesia.” آنها مقدر وزرا که موعظه نبوت س از در بالا (یوتیوب).

با توجه به روزانه نقطهکه شکر خدا با حضور سه ساعته خدمات پس ما لازم نیست که در, خطبه های نماز تمرکز بر “کور معنوی جنگ با استفاده از QAnon به عنوان نقشه به دشمن محل و [“شبان”] واگنر و بوشی به عنوان افسران جلسه توجیهی نیروهای نظامی است.”

“زمانی که در کنار هم قرار, آن را می دهد احساس متمایز است که شما داده می شود یک بحث پپ برای تمام دیجیتال جنگهای صلیبی است که در نهایت به شما شامل قرار دادن یک کافر به الگوی رفتاری شمشیر” روزانه نقطه می نویسد.

Liketh و subscribeth شما.

سئول ترافیک برج معترض صعود از 82-پا برج پس از 355 روز

Illustration for article titled Your Stimulus Payment Might Look Like a Scam

تصویر: کیم یونگ-hee (AP تصاویر)

باور نکردنی: سامسونگ عذرخواهی کرد.

کره جنوبی فعال Kim Yong-hee که گزارش شده است به دنبال عذرخواهی از سامسونگ را برای 25 سال به پایین صعود از 82-ترافیک پا برج در سئول شلوغ ترین تقاطع بعد از 355 روز است.

به گزارش آسوشیتد پرس 60 ساله که ادعا می کرد از کار اخراج شده از این شرکت در سال 1995 برای اتحادیه بسیج کرده بود تصمیم به پایین آمدن پس از سامسونگ وارث Lee Jae-yong وعده داده شده برای جلوگیری از اتحادیه متلاشیکننده در این شرکت است. سامسونگ مدیران پدید آمده از جنایت و فساد به اتهام صدمه ندیده برای سال—مهمترین Lee Kun-hee گرفتن از رشوه خواری به اتهام دو بار با هیچ زمان زندان–اما به تازگی برگزار شده است به حساب آورد. Lee شده است تمرکز از یک رسوایی فسادو سامسونگ الکترونیک’ رئیس هیئت مدیره Lee Sang-hoon به تازگی از سمت خود استعفا داد و پس از او محکوم به زندان برای اتحادیه خرابکاری با 25 تن از متهمان دیگر متهم در همان دادگاه.

نیویورک تایمز گزارش که سامسونگ موافقت کرده است به برخی از کیم خواسته در توافقنامه است. این معلوم نیست چه خواسته بودند ملاقات کرد اما سامسونگ هم علنا می گویند آن بود ببخشید.

یک نظامی چینی برج ایفل رمز و راز

Illustration for article titled Your Stimulus Payment Might Look Like a Scam

تصویر: گتی

این درایو دارای تصاویر از یک پایگاه نظامی در مغولستان داخلی شامل, در میان چیزهای دیگر کمتر-از-پر-اندازه-اما-بسیار-بزرگ برج ایفل, ماکت. چین با این ایده از طوفان فرانسه ؟ Epcot?

شاید. درایو می نویسد که چین گرفته شده یک نشانه از ایالات متحده به “آماده سازی نیروهای خود را برای انواع محیط های آنها می شود به احتمال زیاد در طول درگیری های آینده.” بیشتر نگران کننده این پایگاه همچنین گزارش خانه “بزرگ اندازه نمونهای از بخشی از مرکز شهر تایپه.”

یادآوری برای مطابقت با

روزنامه نگاران نیویورک تایمز به عنوان یک سیاست قرار نیست برای کمک به مبارزات سیاسی شرکت در تظاهرات و یا قرار دادن حزبی سپر تابلوچسبها در اتومبیل های خود را. پس از آن خوب بود برای دیدن آنها را بیرون کیف پول خود را امروز و تراشه در توییتر صندوق رانندگی در همبستگی با تظاهرات جورج فلوید.

آغاز شده روز گذشته هزاران نفر را از پیوست این روند برای مطابقت با هر یک از دیگران’ کمک های مالی به, مینه سوتا, آزادی, صندوق, یک سازمان است که قرار می دهد تا پول نقد وثیقه. در نهایت MFF به دنبال پول نقد در پایان به قید وثیقه و استفاده از آن به عنوان یک مکانیسم برای حبس پیش از محاکمه. خیلی دیر نیست! و یا کمک به اصلاح بلوک و سند چشم انداز جمعی.

Another one bites the dust

اگر شما در حال حاضر نمی بازی را فشار دهید در بالای ویدئو حدس می زنم که یکی از این چیزها دیگر وجود دارد:

  • یک ایستگاه رادیویی SiriusXM اختصاص داده شده 24/7 به بازی های قدیمی Phish کنسرت
  • یک سرویس است که چاپ عکس های سلفی در پنکیک
  • مد ربات طراحی شده توسط آمازون بود که به اجرا در Calvin Klein فروشگاه ها و برجسته در GQ و رواج

هستند…

…شما…

…آماده اید ؟

آینده Phish و عکاسی از ماکارونی. The Verge گزارش که بازار ظاهرا هیچ جایی برای آمازون اکو نگاه دوربین که با استفاده از یادگیری ماشین به مقایسه عکس دو لباس و انتخاب برنده. در واقع این کسب و کار خودی قطعه باعث می شود آن را بسیار مفید است. من موافق با احکام آن. من از دست رفته را در بازی Cher از Clueless به مدت سه سال. این یک آمازون دستگاه پس… من می توانم با آن زندگی می کنند.

وجود دارد یک گوزن شمالی در استخر

صحبت از Phish شاید وجود یک عنوان آلبوم در آن هد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>