گوشی خود را پنهان داده ها, خطرات ناشی از گاز اشک آور و Cowboy Bebop: بهترین Gizmodo داستان این هفته


Clockwise from top left: Chandan Khanna (AFP via Getty Images), Jose Luis Magana (Getty Images), Sunrise Animation, and Jim Cooke (Gizmodo).

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: Chandan خناس (خبرگزاری گتی ایماژ), Jose Luis Magana (گتی ایماژ), Sunrise, انیمیشن و جیم کوک (Gizmodo).
تصویر: نگاه کنید به بالا.

من نمی دانم در مورد خانواده اما شده است وجود دارد بسیاری که در روزهای اخیر. در حالی که مغز من است که قصد یادگیری در مورد جنگ از سال 2020 از جمله آنهایی که در برابر coronavirus و برای عدالت نژادی, گاهی اوقات آن را فقط نیاز به یک استراحت از اخبار. در آن زمان من شراب خواری در تلویزیون در حالی که برای. این چند هفته گذشتهمن binged در Mozart in the Jungle. 

تبلیغات

پس از سقوط در عشق با, نشان می دهد, من قلب من شکسته وقتی که من ناگهان متوجه آن لغو شده بود. چرا آمازونچرا. 

به عنوان من لرزش و درد که لغو اجازه دهید آن را دریافت کنید. Gizmodo تا به حال برخی از داستان های شگفت انگیز این هفته ما برای انتخاب بهترین آنهایی که فقط برای شما!

تبلیغات

برای کسانی از شما که از رفتن به تظاهرات علیه خشونت پلیس و برای عدالت نژادی در این هفته, من به شدت توصیه ما قطعه ای است که توضیح می دهد چرا که گوشی شما یک goldmine از داده های پنهان برای پلیس. اگر چه آن را رک و پوست کنده ترسناک برای دیدن چقدر مقامات می توانند یاد بگیرند که در مورد شما از فقط تلفن خود را وجود دارد راه هایی برای محدود کردن دیجیتال خود را قرار گرفتن در معرض. 

تظاهرات و هولناک تاکتیک های مورد استفاده برای متفرق کردن آنها نیز الهام گرفته از وبلاگ دیگری در گاز اشک آور که یکی از این مواد که توسط پلیس استفاده می شود. گاز اشک آور توسط یک سلاح شیمیایی است که ممنوع برای استفاده در جنگاما آن را هنوز هم در حال استفاده در برابر معترضان. علاوه بر این برخی از کارشناسان می گویند این می تواند بدتر coronavirus بیماری همه گیر.

برای پایان دادن به در یک سبک توجه داشته باشید من واقعا لذت بردم از وبلاگ ما چگونه Netflix بکشد Cowboy Bebop مربوط به اصلی. من استفاده می شود به تماشای نشان می دهد که به عنوان یک بچه و من خیلی کنجکاو برای دیدن آنچه در این نسخه جدید خواهد بود. طرفداران می توانید بقیه مطمئن: Ein برگزار خواهد شد توسط یک corgi.

خواندن تمام این وبلاگ ها و بیشتر زیر!

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>