Illustration for article titled Your Nintendo Account May Have Been Exposed, So Heres How to Enable 2FA

عکس: Gizmodo

پس از یک رشد تعداد گزارش های نینتندو کاربران ادعا خود را به حساب های هک شده بود نینتندو تایید کرده است که حدود 160,000 ممکن است دیده و در معرض اطلاعات شناسایی شخصی در مورد آن دسته از کاربران است.

تبلیغات

در یک بیانیه در آن, ژاپنی, پشتیبانی سایت, نینتندو روز جمعه گفت که در حال حاضر جلوگیری از کاربران از ورود به سیستم در خود نینتندو حساب با Nintendo Network IDs پس از یادگیری است که اعتبار شد “به دست آمده به طور غیر قانونی توسط برخی از وسیله ای دیگر از خدمات ما.” (NNIDs استفاده شد برای نینتندو 3DS و Wii U و متفاوت از نینتندو حساب.) قبلا کاربران گزارش شده بود که حساب خود را تا به حال استفاده شده است برای خرید اقلام از نینتندو مغازه ها از جمله بازی در ارز برای Fortnite.

با توجه به نینتندو اطلاعات که ممکن است در معرض نشت شامل نام کاربری و جنسیت و تاریخ تولد, محل سکونت و آدرس ایمیل. (با وجود اینکه مورد استفاده قرار گیرد به خرید نینتندو گفت: هیچ اطلاعات کارت اعتباری ذخیره شده در فایل می شده اند قادر به مشاهده شود.) نینتندو گفت: این اولین آگاه شد از این موضوع در اوایل ماه آوریل. نینتندو گفت: آن را به اطلاع کاربران را تحت تاثیر قرار توسط ایمیل و گفت: آن را در حال حاضر آغاز شده بازنشانی NNIDs.

تبلیغات

کاربران با استفاده از همان رمز عبور برای خود NNID و نینتندو حساب خواسته شده است که به تغییر کلمه عبور خود و فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت برای جلوگیری از بد بازیگران از دسترسی به هر گونه اطلاعات پرداخت ذخیره شده در فایل.

نینتندو را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر. اما در یک نسخه ترجمه شده از آن متوجه خود ژاپنی پشتیبانی سایت این شرکت اعلام کرد که آن “را به تلاش بیشتر برای تقویت امنیت و اطمینان از ایمنی به طوری که حوادث مشابه رخ نمی دهد.”

این یک ایده خوب برای استفاده از 2FA در هر نقطه که در آن در دسترس—و بله, این بدان معناست که برای بازی های خود را اعتبار نیز هست. برای انجام این کار سر خود را به نینتندو حساب کاربری صفحه با کلیک بر روی ورود به سیستم و تنظیمات امنیتیرا انتخاب کنید 2-Step Verification تنظیمات در پایین صفحه. از آنجا نینتندو ارسال خواهد شد به شما یک کد تأیید و ارائه دستورالعمل برای استفاده از Google Authenticator را, و همچنین به عنوان لینک کلیک کنید برای دسترسی به این برنامه اگر شما در حال حاضر نیست آن را داشته باشد.

و برای عشق به خدا با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور و رمز عبور منحصر به فرد برای هر یک از حساب های منحصر به فرد. برش گوشه تنها تا کنون به علت مشکلات بیشتر در دراز مدت است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو