قبض برق خود را موشک وار رفتن خواهد شد در این تابستان. خانه هوشمند با تکنولوژی کمک می کند.

تابستان است که در اینجا و برای بسیاری از ما که خبر خوبی است. اما برای بسیاری از ما که خودمان را به کار از خانه در تابستان نیز به معنی صورتحساب برق در حال رفتن به موشک وار رفتن — در حال حاضر بیشتر از همیشه با خانواده در ادامه به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. با درجه حرارت گرم روز دیگر و بسیاری از فعالیت های تابستانی لغو هزینه های در حال رفتن به افزایش می یابد.

وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده پیش بینی افزایش هزینه های برق در تابستان امسال است. خانه نیاز به خنک ماندن برای دیگر کامپیوتر ها را در دیگر چراغ خواهد بود ، اگر شما مراقب باشید نه می توانید آن را به دور از شما.

اضافه کردن توهین به جراحت نرخ برق تمایل به بالا رفتن در طول ماه های تابستان. همانطور که مردم با استفاده از برق بیشتر تقاضا بالا می رود و قیمت ها را دنبال کنید. این منصفانه نیست اما چیزی است که وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد. خانه هوشمند با تکنولوژی می تواند به شما کمک کند با استفاده از قدرت کمتر و استفاده از قدرت خود را دقیق.

اقامت در بالا از شما مصرف انرژی

انرژی مانیتور مانند حس می تواند به شما یک ایده از آنچه که با استفاده از قدرت خود را در خانه. حس نصب به طور مستقیم به تابلوی برق خود را می خواند و این جریان را به خانه خود. با توجه به زمان — و آن را برخی از زمان — حس تشخیص و شناسایی دستگاه های جدید. من تا به حال احساس نصب شده در خانه من برای حدود یک هفته و اطلاعات من در حال حاضر محدود به این است که “شراب یخچال”, “پمپ”, “همیشه” و “دیگر”.

در طول زمان حس را شناسایی دستگاه های دیگر مانند ماشین ظرفشویی, ماشین لباسشویی, خشک کن, کوره, و بیشتر. که “دیگر” حباب کوچک خواهد شد در حالی که دیگران تا موسیقی پاپ به عنوان حس می شود آشنا با چگونه خانه من کار می کند. پس از آن همه چیز نمیفهمد حس قادر به تشخیص دستگاه با شناسایی منحصر به فرد خود سیگنال های الکتریکی.

همراه با برنامه نشان می دهد که با استفاده از قدرت در آن لحظه و در طول زمان است. شما می توانید روند در استفاده از قدرت و حتی اطلاعات در زمان واقعی. که برنامه به روز رسانی خواهد شد هر زمان یک دستگاه ضربات را روشن یا خاموش. آن را شسته و رفته به تماشای. بیشتر چه, به سادگی وارد کنید و در هزینه برق (که شما می توانید از صورتحساب برق خود را) و حس را به شما بگویم چقدر پول که شراب یخچال هزینه ها به قدرت است.

حس به شما می دهد تمام داده ها

گذشته از اطلاعات-ماهواره عامل این می تواند به شما یک پا تا در مصرف برق استراتژی. آموزنده داده قدرتمند است. حس می تواند با دیگر دستگاه های هوشمند خود را در خانه کمک می کند که حس به سرعت آنها را شناسایی. اوایل حس متوجه شده است که من تا به حال یک Philips Hue هوشمند تنظیم نور و از من خواست به جفت حساب من. فقط می خواهم که نه تنها می توانم کنترل من و چراغ من از حس برنامه اما من نیز می دانم که چه مقدار برق هر لامپ استفاده می کند. این یک smorgasbord داده است.

Sense gives you a real-time look at how your house is using power.
آدم دود/Digital Trends

که داده ها نیز کمک می کند تا حس درک چگونگی این خانه به طور متوسط است با استفاده از قدرت است. برای مثال حس متوجه این بهار که مصرف انرژی شات تا راه درست در این زمان است که کار از خانه تبدیل شد به طوری که شایع است. در واقع داده ها نشان می دهد روزانه تقاضای برق افزایش 22% از مارس 10 تا 10 آوریل در مقایسه با مدت مشابه از سال قبل.

هنگامی که تابستان می آید در نوسان کامل خنک کردن خانه خود را در حال رفتن به یک مقدار زیادی از انرژی خود را. حس و دستگاه های دیگر مانند آن را به شما یک ایده خوب در مورد چه چیزی با استفاده از قدرت خود را در خانه. وقتی که می آید به صرفه جویی در قدرت در طول ماه های تابستان که زمانی که درست خانه هوشمند می توانید شروع به صرفه جویی در شما برخی از سکه است.

گرد کردن خانه های هوشمند

حالا که شما می دانید چه خبر است در خانه شما, خانه هوشمند می تواند کمک به اتوماسیون فرایندهای و به شما داده و حتی بیشتر برای کار با. ترموستات هوشمند, هوشمند, چراغ هوشمند و شمع کمک به شما در بهینه سازی مصرف انرژی خود را. در اینجا چند راه خود را به خانه های هوشمند را می توان دقیق.

خنک نگه داشتن دقیق

یک ترموستات هوشمند مانند لانه یا Ecobee است یک راه عالی برای اقامت در بالا از مصرف انرژی خود را. شما می توانید زمان برای زمانی که نیاز خانه خود را سرد به علاوه بار شما می دانید شما می شود دور. اگر شما خانه خود را ترک و فراموش نکنید که به نوبه خود تا ترموستات (وجود دارد هیچ دلیلی برای نگه داشتن خانه خالی سرد) شما می توانید کنترل ترموستات خود را با یک برنامه. به علاوه برخی از ترموستات را در واقع انجام این کار توسط خود. هنگامی که آنها را ببینید هیچ کس به خانه آنها را تبدیل به انرژی پسند حالت برای کمک به شما صرفه جویی در برخی از قدرت بیشتر.

توقف خون آشام قدرت خواران

این روزها خانه های ما پر انرژی الکتریکی با خون آشام ها. این دستگاه که با استفاده از مقدار نسبتا کوچک برق, اما آنها به استفاده از آن به طور مداوم. آن را اضافه می کند تا در طول زمان است. برقی خون آشام ها دستگاه های مانند شارژر, قهوه, گلدان, set-top box و تلویزیون و تقریبا هر چیزی را با یک حالت آماده به کار. حالت آماده به کار مصرف برق کمتر حالت اما آنها در مصرف برق. یک قدرت هوشمند نوار می تواند کمک به کاهش میزان انرژی استفاده می کنند با خاموش کردن این رسانه ها زمانی که آنها در حال استفاده نیست.

اجازه درخشش خورشید در

خورشید یک راه فوق العاده به نور خانه خود را هوشمند پرده می تواند به شما کمک کند به طور خودکار آن است. چه تر است, شما می توانید نصب کنید با نام تجاری جدید هوشمند پرده و یا اغلب شما می توانید مقاوم سازی موجود خود پرده. شما کنترل آنها را با یک نرم افزار یک دستیار صوتی و یا فقط اجازه دهید آنها را از انجام کار باز هنگامی که خورشید بالا می آید و بسته شدن وقتی که شب از راه برسه. آن را فوق العاده آسان راه برای صرفه جویی در روشنایی داخل ساختمان در طول ماه هنگامی که روز بلند.

نور آن را!

همانطور که گفته شد حس ادغام با Philips Hue و دیگر هوشمند روشنایی اجازه می دهد شما را به کنترل چراغ های خود را از هر نقطه و نظارت بر مصرف انرژی. بهتر است یک هوشمند سیستم روشنایی اجازه می دهد تا شما را به طور خودکار زمانی که چراغ های خود را خاموش و روشن کنید و به طوری که آنها تنها زمانی که مورد نیاز است.

هوشمند خانه هوشمند, پول

خانه هوشمند در حال یک تحول رده طراحی شده است که مفید تقریبا تحت هر شرایطی. ترکیبی از راحتی و اتوماسیون می تواند یک راه طولانی به ارائه کمک در آن صورتحساب برق هنگامی که تابستان در آن داغترین. لانه و به خصوص حس بازو می تواند شما را با اطلاعات شما نیاز به دانستن چگونه برای مدیریت مصرف انرژی خود را.

در پایان روز اطلاعات چیزی است که کمک خواهد کرد که شما را از طریق تابستان است. هنگامی که شما می دانید آنچه اتفاق می افتد در خانه خود را, شما می توانید با اعتماد به نفس قدم به جلو برای اصلاح هر گونه کمبود. خانه هوشمند با تکنولوژی کمک می کند تا شما در پر کردن شکاف. که بالاتر از همه خود را در خانه های هوشمند انرژی-صرفه جویی در خانه به عنوان به خوبی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>