شما هرگز حدس می زنم که بالا نتیجه زمانی که شما جستجو ‘نژادپرستانه’ در توییتر


Illustration for article titled Youll Never Guess Whos the Top Result When You Search Racist on Twitter

عکس: Saul لوئب (گتی ایماژ)

این است آنچه که او به معنای “امریکا برای اولین بار”?

روز شنبه, توییتر, کاربران متوجه شده است که هنگامی که در جستجوی کلمه “نژادپرستانه” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب نشان می دهد تا برای اولین بار در میان نتایج. شما همان نتیجه اگر شما جستجو “نژاد پرستی” بیش از حد هر چند متاسفانه شرایط دیگر تبدیل شده اند که مترادف با امریکا commander-in-chief مانند “سفید supremacist,” “نارنجی” و یا “Oompa Loompa” با مته سوراخ کردن هیچ نتیجه ای.

تبلیغات

زمان این کشف احساس می کند فوق العاده بموقع با توجه به توهین به نظرات و تهدیدات علیه مردم معترض به مرگ 46 ساله جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا در ماه گذشته. در حالی که بسیاری از کشور در حال حاضر در نظر گرفته مغلوب ساختن پیشی جستن یک supremacist (در هر یک 2019 خودی نظرسنجی)او خصمانه واکنش به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در هفته های اخیر به ارمغان آورده خود تعصب به استارک امداد.

“این نتیجه برای نژادپرستانه در توییتر رئیس جمهور ایالات متحده” توییتی تام وارنیک سردبیر ارشد در آستانه و یکی از اولین برای جلب توجه به این واقعیت است که توییتر الگوریتم با قاطعیت اعلام کرد آنچه که بسیاری از ترد-mouthed, اخبار رسانه های محافظه کار و حامیان نوک پنجه در اطراف.

تبلیغات

توییتر سخنگوی بعد از آن روشن است که نه این است و نه یک “مارپیچ” لحظه ای برای نظریه پردازان توطئه که با بیحوصلگی حرف زدن در مورد شبکه های رسانه های اجتماعی خود قرار, ضد محافظه کار دارد. پلت فرم الگوریتم باعث شده است توسط کاربر و رفتار و بنابراین تنها کسی که تهمت به سرزنش برای خود نام شکوه توییتر نژاد پرستی جستجو نمودار است که به خوبی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر یک حساب کاربری است که اغلب ذکر شده در کنار شرایط خاص آن می تواند تبدیل به algorithmically ظاهر با هم به عنوان یک توصیه” این سخنگو گفت: کسب و کار خودی.

به وضوح الگوریتم باید اشتباه, اما, به عنوان رئیس جمهور قبلا اعلام شده خود را “حداقل نژادپرستانه فرد در جهان است.”

تبلیغات

در حالی که تهمت نشده است بر کشف نظر من فرض کنید او می تواند بیش از حد خوشحال در مورد آن. هر چند او در ادامه به استفاده از توییتر به عنوان خود را عملا ریاست جمهوری منبر این شرکت در نهایت شروع به هل دادن در برابر خود گمراه کننده و ستیز اظهارات توسط برچسب توییتهایی هستند که “ستایش خشونت” یا spouting واقعی در اشتباهی.

در تلافی تهمت صدور یک فرمان اجرایی در ماه گذشته با هدف محدود کردن قدرت از توییتر و دیگر شبکه های رسانه های اجتماعی. کارشناسان حقوقی از سراسر راهرو هشدار داده اند که این پیشنهاد که تهدید متمم اول قانون اساسی حقوق از این شرکت های خصوصی است که تقریبا قطعا خلاف قانون اساسی است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de