شما احتمالا باید جست و خیز خرید جدید ایکس باکس یا پلی استیشن در این سال


Illustration for article titled You Should Probably Skip Buying a New Xbox or PlayStation This Year

عکس: مایکروسافت

حالا که هر دو سونی و مایکروسافت منتشر کرده اند رسمی مشخصات خود را در آینده کنسول وجود دارد مقدار زیادی به هیجان زده در مورد این که فصل تعطیلات—شاید. در مصاحبه اخیر خود با CNBC, مایکروسافت, ایکس باکس رئیس فیل اسپنسر گفت که در حالی که او انتظار دارد که ایکس باکس سری X تولید باقی می ماند در برنامه covid-19 همه گیر ممکن است تاخیر بازی از راه اندازی بر روی کنسول جدید در همان زمان از انتشار آن.

تبلیغات

همانطور که در حال حاضر مایکروسافت تنها رسما متعهد به راه اندازی هاله بی نهایت در کنار ایکس باکس سری X با توجه به آستانه. Senua است Saga: Hellblade 2 یکی دیگر از مایکروسافت اول با عنوان تاریخ انتشار دسامبر سال 2020 است. تا کنون وجود داشته است هیچ گزارشی از تاخیر اما این یکی از بازی های اسپنسر بود ارجاع همراه با ناظر (سیستم Redux), Outridersو خدایان و هیولاها که همه در حال حاضر ایکس باکس سری X تاریخ انتشار برای تعطیلات سال 2020 است.

بزرگترین مشکل اسپنسر گفت: این است که توسعه دهندگان در حال حاضر از راه دور. که می افزاید: چالش های جدید برای کل بازی روند توسعه مانند های بسیار زیادی فایل های بیش از صفحه اصلی قابلیت اتصال به اینترنت که ممکن است سریع ترین. (خدا رو شکر بسیاری از Isp ها باید چشم پوشی داده ها کلاه.) اگر به اندازه کافی بازی با تاخیر دریافت کنید بر روی هر دو پلت فرم وجود دارد ممکن است بیشتر از یک دلیل برای عجله کردن و خرید جدیدترین و بهترین کنسول. (و شاید منتظر به روز رسانی کامپیوتر شما بیش از حد.)

تبلیغات

چند با مشخصات بالا بازی ها در کنسول دیگر تاخیر شد قبل از همه گیر رسید. Cyberpunk 2077 قرار بود برای بیرون آمدن ماه گذشته اما توسعه دهنده CD Projekt Red به تاخیر افتاد که به سپتامبر. 17. Vampire: The Masquerade—Bloodlines 2 قرار بود برای راه اندازی در سه ماهه اول سال جاری (تا پایان مارس) اما خالق Hardsuit آزمایشگاه تحت فشار قرار دادند که به عقب تا زمانی که برخی بعد, تاریخ اعلام نشده. این امکان وجود دارد که این شرکت ها می تواند به فشار در بازی برگشت بیشتر با توجه به همه گیر اما نه علنا چیزی گفت. نه به عنوان یک ایکس باکس سری X و نه پلی استیشن 5, منحصر به فرد, هر چند, و CD Projekt Red نشده گفت یا نه Cyberpunk 2077 در دسترس خواهد بود در PS5 (هر چند آن را قطعا در آینده به سری X).

توسعه دهنده بازی Naughty Dog گفت: در ماه گذشته آن را به تأخیر انداختن انتشار The Last of Us 2 “نامحدود” در پلی استیشن. این بازی در اصل مجموعه ای به بیرون آمدن در ماه فوریه بود اما پس از آن به تاخیر ممکن است. این covid-19 همه گیر ساخته شده تدارکات از ادامه کار بر روی این بازی دشوار است. اما پس از یک های اخیر عمده نشت از محتوای بازی شیطان سگ مجموعه ای جدید و تاریخ انتشار برای 19 ژوئن. اینکه آیا یا نه آن را در واقع در این تاریخ باقی مانده است دیده می شود.

اگر آن را ندارد که یکی از دلایل انتخاب کنید تا یک پلی استیشن 5 در پایان این سال با فرض آن بیرون می آید با توجه به برنامه. اگر کنسول نمی اغاز تا پایان سال آن را تقریبا قطعا منجر به از دست دادن عظیم فروش تعطیلات برای هر دو شرکت است. اما حتی اگر هر دو کنسول اولین و اگر وجود دارد یک مناسب و معقول گسترش بازی های موجود چگونه بسیاری از کسانی که به عنوان خواهد شد در واقع استفاده از کنسول ری قابلیت ردیابی? ما دیده ایم که چه ray tracing به نظر می رسد با Minecraft بر روی Xbox سری X و شرکت Square Enix منتشر شد یک نسخه ی نمایشی تصویری از آنچه ری ردیابی می تواند مانند نگاه کنید به بیشتر های گرافیکی فشرده بازی ها در ایکس باکس سری X و PS5. اما ما شنیده ایم چیزی جز جیرجیرک می آید که بازی در دسترس خواهد بود با ری ردیابی بر روی هر دو کنسول در راه اندازی.

Bloober Team آیا به تازگی انتشار اوج دزدکی حرکت کردن از تمام تغییرات آن ساخته شده به آن سال 2017 بازی ناظرکه شامل ری ردیابی. (تاپیک دوست داشتنی فن ساخته شده در مقایسه تصویری در اینجا.) در صورتی که در واقع چیزی ray tracing را مانند نگاه در ایکس باکس سری X و PS5 پس از آن ، اما دوباره آن را در زمان ؟

تبلیغات

این می تواند یک وضعیت مشابه به Nvidia با انتشار اولیه آن RTX کارت گرافیک وجود دارد تنها یک یا دو بازی در این زمان است که پشتیبانی از آن را در راه اندازی اما شده است وجود دارد آهسته افزایش مداوم در ray tracing-سازگار با بازی های پس از آن. Cyberpunk 2077 و Vampire: The Masquerade—Bloodlines 2 خواهد هر دو را ری ردیابی بر روی کامپیوتر زمانی منتشر شد, به طوری که آنها باید در جدید کنسول بیش از حد.

اگر Cyberpunk 2077 بازدید آن سپتامبر تاریخ انتشار و در دسترس است برای سری X وقتی که کنسول راه اندازی است که می تواند به اندازه کافی از یک دلیل برای زمان Xbox صاحبان ارتقاء حداقل کسانی که در مورد مراقبت از ری ردیابی بر روی کنسول بازی. (بدون قضاوت; من PS4 فقط به خاطر اینکه من می خواستم به بازی دیترویت: تبدیل شدن به انسانو وجود دارد هیچ چیز در تمام که در مورد ویژه که کنسول.) که برگ PS5 در سرما گرافیک-دانا پس ما را دیده اند هر دزدکی حرکت کردن قله و یا حتی مورد تایید ray tracing بازی های آینده کنسول. اما آن ذخیره سازی SSD ارتقاء سفارشی 825GB SSD در حال اجرا بر روی PCIe 4.0 اتصال و توانایی به استفاده از خارج از قفسه-Ssd ها برای گسترش فضای ذخیره سازی قطعا در مفید آمده است برای آخرین ما 2است که طول می کشد تا یک 100GB.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>