شما هم اکنون می توانید از چت تصویری با 32 نفر در گوگل Duo

گوگل یک بار دیگر پیاده روی تعداد زیادی از مردم شما می توانید از چت تصویری با دو — سه ماه پس از به روز رسانی محدود به 12 از 8 در اوایل این سال در ماه مارس ، در گوگل کروم برای دسکتاپ کاربران هم اکنون می توانید به عنوان بسیاری از 32 نفر در یک گروه دو نفری تماس بگیرید.

جدید 32-فرد تماس باقی خواهد ماند و محدود به خود گوگل مرورگر در حال حاضر از آنها اهرم آخرین شماره از یک تکنولوژی به نام WebRTC برای ارائه پایان به پایان رمزگذاری — که تنها موجود در آخرین نسخه از کروم است. گوگل نه اظهار نظر در مورد اینکه آیا این طرح به سرانجام رول آن را برای سیستم عامل های دیگر است. ما رسیده ایم به این شرکت برای همان ها و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

به تماس ویدیویی گروهی همه کاربران نیاز به انجام است به دو وب سایت نرم افزار ورود به سیستم با حساب گوگل خود را و شیر “ایجاد لینک” کلیک کنید. شما می توانید به اشتراک گذاری این لینک به طور مستقیم با شرکت کنندگان و یا دعوت آنها را به صورت دستی.

در یک صدای جیر جیر, Sanaz آهاری, یک مدیر ارشد محصول و طراحی در گوگل گفت: این گروه جدید تماس محدود خواهد رسید برای دو آندروید و برنامه های iOS “در طول چند هفته آینده”. به روز رسانی جدید به ارمغان بیاورد گوگل Duo در تاریخ همتراز با FaceTime 32-فرد محدود به عنوان به خوبی.

به عنوان تقاضا برای مکالمه تصویری سیستم عامل خوشه در سراسر جهان گوگل است به طور فعال نورد از به روز رسانی خود را برای مصرف کننده-مواجهه با دو پلت فرم. دو ماه پیش گوگل ادعا Duo میزبانی از 10 میلیون ثبت نام های جدید-یو پی اس در هر هفته وجود دارد که 8x افزایش تماس تصویری استفاده در “مناطق ویژه نهفته اجتماعی فاصله.”

در اواخر ماه آوریل این شرکت ساخته شده تماس قابل اعتماد تر با کدک های ویدئویی تکنولوژی و افزود سریع دکمه برای گرفتن یک عکس فوری از ویدئو تماس بگیرید. آن را نیز حذف اجباری شماره تلفن مورد نیاز و کاربران می توانند در حال حاضر باید این گزینه برای ثبت نام با حساب کاربری گوگل است. ماه گذشته آن را نورد از یک “خانواده mode” است که اجازه می دهد تا شما را به درخواست مسخره واقعیت افزوده اثرات و ابله زندگی در یک در یک چت گروهی. علاوه بر این گوگل گزارش شده است که در حال توسعه توانایی برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را در تماس های تصویری برای هر دو تلفن همراه و وب سایت مشتریان است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>