شما می توانید خرید ‘شبیه ساز پرواز مایکروسافت در 10 دی وی دی اگر شما می خواهید

Microsoft Flight Simulator

Aerosoft

زمانی که مایکروسافت شبیه ساز پرواز می آید در آگوست 18th, طرفداران این سری طولانی در حال اجرا در اروپا این شانس را به خرید یک کپی فیزیکی از بازی های آینده. معمولا که نمی تواند یک معامله بزرگ اما شبیه ساز پرواز خواهد آمد در عظیم 10 دیسک. بسته آمدن حسن نیت ارائه میدهد از یک ناشر به نام Aerosoft که زده یک معامله با مایکروسافت برای توزیع بازی در این قاره است.

10 دو لایه دی وی دی شامل حدود 90GB از دارایی های بازی از جمله تمام بافت و مدل های هواپیما ویژه در بازی. که تقریبا 100GB از اطلاعات مردم با اتصال به اینترنت آهسته نمی خواهد که برای دانلود می باشد. هیچ جسمی انتشار خواهد بود کامل بدون یک کتابچه راهنمای کاربر. خوشبختانه به نظر می رسد شبیه ساز پرواز خواهد آمد با یک سنگین است. کل بسته نیز می آید در یک فانتزی به دنبال جعبه. همانطور که با نسخه دیجیتال از بازی آنها خواهید بود چندین نسخه از جسمی آزاد کند. خرید گران تر €130 را به بازیکنان دسترسی به اضافی هواپیما و فرودگاه ها. هر دو خواهد شد در 10 دی وی دی.

به عنوان یوروگیمر یادداشت آن را سخت به می گویند اگر 10 دیسک است که یک رکورد برای یک رسانه های فیزیکی انتشار بازی. زمانی که من در اصل خریداری baldur’s Gate 2: Shadows of Amn در سال 2000 آن در آمد چهار دیسک. نصب Monkey Island 2: Le چاک انتقام در آمیگا سیستم های معروف درگیر 11 3.5-inch فلاپی دیسک — اما این مقایسه دو چیز بسیار متفاوت است. آن را به ارزش اشاره به شبیه ساز پرواز می کنند تا کمتر Blu-ray, دیسک, اما واقعیت آن است حمل و نقل در دی وی دی کمک می کند آن را قابل دسترس بیشتر را.

در این مقاله: مایکروسافت, video games, pc, شبیه ساز پرواز, aerosoft, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>