در واقع شما می توانید خرید Cooking Mama: Cookstar در Kohls و این که یک معامله در کتاب من

بهترین بازی های معاملاتبهترین بازی های معاملاتبهترین معاملات در بازی های کنسول های بازی و لوازم جانبی از سراسر

توسط DOSTEMANSALAM در 25 فروردین 1399
بهترین بازی های معاملاتبهترین بازی های معاملاتبهترین معاملات در بازی های کنسول های بازی و لوازم جانبی از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

مامان پخت و پز: Cookstar با RDS مورد | $60 | Kohls

گاهی اوقات معامله شکار است که کمتر در مورد پیدا کردن تخفیف و اطلاعات بیشتر در مورد پیدا کردن محصولات خود است. این نمی تواند واقعی تر از مامان پخت و پز: Cookstarموجود در Kohls—با یک شامل RDS نینتندو سوئیچ مورد -- برای $60. این بازی شکست اینترنت در هفته گذشته زمانی که آن را بی سر و صدا از راه اندازی در Nintendo eShop قبل از اینکه به سرعت و به طرز مرموزی در حال حذف در همان روز.

تبلیغات

گزارش بعد از ظاهر این ادعا که مامان پخت و پز: Cookstar بود مهار قدرت تبدیل به معدن برای cryptocurrency (نبود). به تاریخ آن هنوز در دسترس در فروشگاه الکترونیکی, اما. در حال حاضر بهترین شرط بندی شما این است برای گرفتن یک کپی از Kohls, همراه با تعریف مورد سفر قبل از منابع اجرا شود. این می تواند در نهایت بسیار در پی پس از جمع آوری آیتم روزی.

مامان پخت و پز: Cookstar قرار بود برای انتشار در مارس 31 سال 2020 است. در حالی که به احتمال زیاد حدس و گمان امتیاز به استفاده از آن بدون مجوز موسیقی کشیده از یوتیوب حقیقت گم شده مادر است و هنوز به کشف شود. فروخته شده در آن رسمی Shopify سایت, سیاره, سرگرمی می گوید بازی باز خواهد گشت در 15 آوریل. در ضمن Kohls به نظر می رسد بهترین گزینه است.

توسعه دهندگان از مامان پخت و پز: Cookstar در زمان خانه PETA را "Proggy" جایزه در ماه اوت سال گذشته برای ورود به آن از یک حالت های گیاهی با توجه به خواهر ما سایت Kotaku.

تبلیغات
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن