در عین حال یکی دیگر از آمازون کارگر درگذشت Coronavirus


Illustration for article titled Yet Another Amazon Worker Has Died of Coronavirus

عکس: گتی

یک انبار دیپلم در JFK8—آمازون عظیم مرکز پاسخگویی در استاتن آیلند نیویورک—درگذشت از رمان coronavirus در آنچه که حداقل سوم از جمله مرگ و میر در میان شرکت رتبه.

تبلیغات

JFK8 یکی از قابل رویت ترین امکانات در شبکه از اواخر زمانی که کارگران راه می رفت خاموش کار در پایان ماه مارس تا حد زیادی در اعتراض به آنچه که آنها احساس بود پاسخ ناکافی در این شرکت به این بیماری همه گیر. با توجه به آستانه که اولین گزارش این تازه ترین مرگ حداقل 29 کارگران در این مرکز باید قرارداد covid-19. انبار همکاران نگرانی بودند لنت اضافی اعتبار زمانی که دولت دادستان کل Letitia جیمز توصیف استانداردهای ایمنی در JFK8 به عنوان “ناکافی.”

در حالی که آمازون که در ابتدا برخی از سیاست های موسسه به آدرس آن کارگران نیاز در این وضعیت بی سابقه ای کوچک—افزایش پرداخت هیچ جریمه پرداخت نشده زمان—آن را در حال حاضر شروع به رول برخی از این سیاست ها. بیشتر نگران کننده کارکنان در صفوف آن شده اند که انتقادی از آمازون در بر داشت خود را از یک شغل از جمله دو که مشغول به کار در JFK8. شرکت حتی به عنوان یک کمپین اسمیر در برابر کریس Smalls یکی از سازمان دهندگان اعتصاب با اشاره به او را به عنوان “نه هوشمند و یا بیان.

تبلیغات

هیچ اطلاعات رسمی ساخته شده است عمومی که چگونه بسیاری از آمازون کارگران قراردادی این ویروس تا کنون هر چند کارگران شده اند اقدام به فروشگاه این موارد خود را. قبلا آمازون کارگران در هاوتورنکالیفرنیا و تریسیکالیفرنیا تحقق مراکز درگذشت coronavirus به عنوان یک کل غذاهای کارگر در پورتلند. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا یا نه شده اند وجود دارد دیگر مرگ و میر.

با توجه به شرکت JFK8 کاردانی که درگذشت گذشته در سایت مارس 5, و از طریق نقد و بررسی فیلم, آمازون باور ندارد دیگر افراد در معرض این شرکت-کارمند متوفی و نه او را در معرض دیگران است. دیپلم آزمایش مثبت در آوریل 11 و دیروز درگذشت. در حالی که آمازون ارائه می دهد دو هفته از پرداخت به کارگران تحت قرنطینه آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر این کارمند بود دریافت هر نوع درآمد در طول هفته گذشته از زندگی خود را.

در بیانیه ای به مطبوعات آمازون سخنگو نوشت: “ما عمیقا غمگین از دست دادن یک همکار در سایت ما در استاتن آیلند ، خانواده و عزیزان در افکار ما و ما در حال حمایت از همکار خود همکاران.”

در نیویورک و میر ناشی از کروناویروس در حال نزدیک شدن 20,000در حالی که در سراسر جهان همه گیر تاکنون بیش از 250.000 زندگی می کند.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>