بله اپل در نهایت یک گوشی تاشو اما Dear God No, آن را نمی خواهد این یکی


I will eat my hat if Apple releases a dual-screen iPhone that looks anything like Microsoft’s Surface Duo.

من کلاه من اگر اپل منتشر دوگانه روی صفحه نمایش آی فون است که به نظر می رسد چیزی شبیه به مایکروسافت Surface اواز یا موسیقی دو نفری.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

اپل تا به مدت طولانی است که شایعه به کار انعطاف پذیر گوشی های هوشمند که رقیب برخی از دستگاه های تجربی ما دیده ایم از سامسونگ و موتورولا—هر چند احتمالا بیشتر تصفیه شده یکی از امید. اما امروز در اپل شایعاتی که شما را “…چه فاک ؟ ” تاشو, آی فون ممکن است دو صفحه نمایش از هم جدا شده توسط یک لولا به جای واقعی صفحه نمایش انعطاف پذیر. هیچ با تشکر از شما.

تبلیغات

که با توجه به تازگی برجسته (?) اپل leaker و YouTuber جان Prosser, توییتی که روز یکشنبه برخی از جزئیات در مورد foldable: یعنی که اپل در حال کار بر روی یک نمونه اولیه است که دارای دو صفحه نمایش به جای پلاستیکی و قابل انعطاف آنهایی که در حال حاضر در بازار است.

تبلیغات

احتمالا این جزئیات آمده از همان منبع(ع) که به بیرون درز حلال اطلاعات به Prosser مورد اخیر محصولات اپل راه اندازی شد. اما شایعات او مشترک در مورد آینده دستگاه های مانند اپل عینک واقعیت افزوده (از جمله کاملا مسخره صدایی استیو جابز نسخه ویژه) صدا کمی shakier. آن را فقط باعث می شود هیچ حس برای اپل به طور کامل underwhelming گوشی که در اصل فقط دو اپل از هم جدا شده توسط یک لولا.

برای اینکه عادلانه اپل به تازگی ثبت یک درخواست حق ثبت اختراع پوشش یک مفهوم مشابه به آنچه Prosser توصیف—a Microsoft Surface Duo-مانند دستگاه با دو صفحه نمایش است که زمانی که تخت, کار, بنابراین یکپارچه با هم به عنوان یک. (اگر چه این شرکت اختراع ثبت شده یک تن از مفاهیمی است که هنوز به نور روز را مشاهده کنید.) و آن را بسیار به احتمال زیاد است که اپل دارای یک تنوع از foldable نمونه در مراحل مختلف توسعه را که یکی از چوب. یکی از آنها را به خوبی می تواند یک گوشی با دو صفحه نمایش.

اما پس از دنیا را تماشا سامسونگ و موتورولا فشار انعطاف پذیر صفحه نمایش رو به جلوالبته با شکست های کوچک و بزرگ, این امر می تواند فوق العاده عجیب و غریب برای اپل به حل و فصل در یک گوشی تاشو است که واقعا فقط…دو گوشی انباشته در بالای هر یک از دیگر. آن ممکن است نگاه مناسب و معقول اما من متقاعد شده است که این امر تعجب و یا لذت هر کسی—به ویژه در یک یا دو سال از زمانی که گوشی های هوشمند سازان خواهد پالایش, انعطاف پذیر, صفحه نمایش, برای از بین بردن لولا مسائل و چین (انگشتان عبور). اپل ممکن است برای جلوگیری از این مشکلات به طور کامل با یک سطح Duo-طراحی مانند اما صدا نمی مانند اپل رویکرد است. به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که این شرکت از نشستن چند تکرار از foldables به کار با تامین کنندگان خود را به صفحه نمایش انعطاف پذیر.

تبلیغات

اگر شما می دانید هر چیزی در مورد اپل و برنامه های آینده به صورت تاشو,آی فون, و سپس رها کردن ما یک خط. شما می توانید به من در [email protected] و یا تماس با ما ایمن از طریق SecureDrop.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>