بنابراین معلوم می شود مراسم کمک شده است با استفاده از تشخیص چهره در صدها فروشگاه


A Rite Aid in Chinatown, January 2018.

مراسم کمک در محله چینی ها, ژانویه 2018.
عکس: Bryan A. Smith/AFP (گتی ایماژ)

مناسک کمک با استفاده از تشخیص چهره برای اسکن چهره هر مشتری که راه می رفت به صدها نفر از فروشگاه های خود را در یک برنامه شامل بسیاری از دهه گذشته رویترز گزارش روز سه شنبه.

تبلیغات

این برنامه به طول انجامید و هشت سال دو فروشندگان و اجرا شد 200 فروشگاه—نامتناسب تعداد که واقع شد در غیر سفیدکم درآمد محله. دوربین های مدار بسته ضبط هر کس وارد آن فروشگاه. سپس چهره خود را خواهد بود تجزیه و تحلیل شده و اضافه شده به یک منحصر به فرد “پروفایل” هر چند مشتریان شد به احتمال بسیار زیاد غافل از وجود آن است. مدیران همچنین می تواند تایید Rite Aid پیشگیری از دست دادن (امنیت) کارکنان برای اضافه کردن افراد به آنها مشکوک باشد و یا به طور بالقوه درگیر در فعالیت های جنایی به لیست سازمان دیده بان. هر بار که یک فرد سیستم شناخته شده به عنوان در لیست سازمان دیده بان وارد فروشگاه و همچنین درخواست برای بررسی دقت و صحت. آنها پس از آن می تواند اقدام مانند درخواست فرد به ترک.

ایسنا بازدید همه 75 Rite Aid مکان در منهتن و مرکزی لس آنجلس از اکتبر 2019 به جولای سال 2020 پیدا کردن تشخیص چهره سیستم در 33 از آنها. فروشگاه واقع در محله های فقیر یا که بالا جمعیت غیر سفید نفر از مردم چندین برابر بیشتر احتمال دارد به دوربین:

فروشگاه ها در بیشتر مناطق فقیر بودند حدود سه بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان کسانی که در مناطق ثروتمندتر به تشخیص چهره دوربین. هفده 25 فروشگاه در مناطق فقیر تا به حال این سیستم است. در مناطق ثروتمند شد 10 از 40. (ده از فروشگاه ها در مناطق که ثروت وضعیت روشن بود. شش نفر از کسانی که در فروشگاه ها تا به حال تجهیزات.)

… از 65 فروشگاه های خرده فروش هدفمند در آن بزرگ اجرای, 52 در مناطق که در آن بزرگترین گروه سیاه بود یا لاتین به گزارش رویترز’ تحلیل یک Rite Aid برنامه ریزی سند از سال 2013 بود که با صدای بلند خوانده به یک خبرنگار توسط کسی که با دسترسی به آن است. رادیو فردا تایید کرد که برخی از این فروشگاه بعد از مستقر تکنولوژی اما نه تایید حضور خود را در هر محل در لیست.

تبلیغات

تشخیص چهره تکنولوژی است که آشکارا نژادپرستانه: تحقیقات نشان داده است که سیستم های با تکیه بر آن اغلب دارای نرخ خطای بالا و کرایه بدتر زمانی که تلاش برای شناسایی و افراد دیگر از رنگ به خصوص زنان است. حتی اگر توسعه دهندگان به نوعی مدیریت برای از بین بردن تعصب نژادی در به رسمیت شناختن نیست که از بین بردن تعصب از طرف اپراتور پس از این تکنولوژی می توانید به راحتی weaponized به هدف قرار دادن مردم رنگ, فعالان, مهاجران و پناهندگان, بی خانمان هاو یا گروه های دیگر. کلر Garvie یک نویسنده از دو گزارش توسط جورج تاون مرکز قانون در حریم خصوصی و فناوری گفت: نیویورک تایمز در سال گذشته که بیش از 2800 نفر دستگیر شده بود از سال 2010 تا 2016 بر اساس تشخیص چهره و اسکن و این که تکنولوژی استفاده شده در بیش از 8000 مورد در سال 2018 است.

با وجود آشکار بالقوه است که در صورت تشخیص می تواند در خدمت به عنوان یک خودسرانه بهانه ای برای پلیس وجود دارد هیچ قانون فدرال حاکم بر آن استفاده کنید. که به معنی آن را به طور کامل غیر قابل تنظیم به جز در تعداد انگشت شماری از کشورها که گذشت بیومتریک قوانین حفظ حریم خصوصی و در شهرستانها است که باید ممنوع استفاده از تشخیص چهره توسط مقامات دولتی.

طبق گزارش رویترز از 2012 تا 2017 مناسک کمک سیستم مستقر در یک سیستم به نام FaceFirst که نرخ خطای بالا و تف کردن صدها نفر از بازدید که با وادار fuzzy عکس.

“آن را نمی کند و انتخاب مردم خوب” یکی از کارکنان که مشغول به کار در یک محل در محله سیاه و سفید در دیترویت به رویترز گفت. “اگر چشم خود را در راه همان, و یا اگر شما در حال پوشیدن خود را شیرازه مانند فرد دیگری است که با پوشیدن یک پیشانی بند, شما در حال رفتن به یک ضربه.”

تبلیغات

در سال 2018 مراسم کمک شروع به انتقال به فن آوری های ارائه شده توسط DeepCam که کارکنان به این خبرگزاری گفت عکس گرفت هر بار که یک فرد پا در جلو از یک دوربین برای ساخت پروفیل های منحصر به فرد از چهره خود را با استفاده از یادگیری ماشین و به طور قابل توجهی دقیق تر. DeepCam نیز تا به حال یک رابطه کسب و کار با یک شرکت چینی بود که به نوبه خود عمدتا با حروف بزرگ توسط دولت چین صندوق با توجه به انتخاب. این خبرگزاری گزارش آن را نمی تواند پیدا کردن هر گونه شواهدی وجود دارد که اطلاعات منتقل شده است به چین است.

مراسم دستیار سخنگو گفت: انتخاب دوربین به وضوح با برچسب “علامت” اما رویترز در بر داشت بیش از یک سوم از 75 فروشگاه ها ندارد, علائم نشان مشتریان و کارکنان تحت نظارت است. این سخنگو همچنین گفت که این سیستم تنها تا کنون در نظر گرفته شده برای جلوگیری از جرم و جنایت و تکیه بر “لایه های چندگانه معنی دار از انسان, بررسی,” اما این خرده فروش در حال حاضر خاموش DeepCam در تمام فروشگاه های خود را.

تبلیغات

“این تصمیم بود در قسمت بر اساس یک بزرگتر صنعت مکالمه” سخنگوی گفتگو کرد. “بزرگ دیگر شرکت های فن آوری به نظر می رسد پوسته پوسته شدن پشت و یا تجدید نظر در تلاش های خود را در اطراف صورت تشخیص داده شده و افزایش عدم اطمینان در اطراف فناوری سودمند است.”

“ما نمی تواند ایستاده به صورت نژادی و بی عدالتی از هر نوع از جمله در ما تکنولوژی” FaceFirst مدیر عامل پیتر Trepp گفته رویترز گفته است که اطلاعات خود را تا به حال “گسترده واقعی اشتباهی” بود و نه بر اساس “منابع معتبر است.”

تبلیغات

در حالی که برخی از شرکت ها در حال حمایت به دور از تشخیص چهره—در حال حاضر به هر حال—این روند به نظر می رسد در حال حرکت در جهت دیگر در سطح ملی. فرودگاه در هاوایی با استفاده از تشخیص چهره صفحه نمایش برای افرادی که ممکن است coronavirus, تشخیص چهره دوربین شروع به مستقر در مدارسو دولت فدرال و ادارات پلیس در سراسر شهرستان در حال استفاده از آن تا حد زیادی با هیچ پادمان دیگر از شرایط قرارداد گذاشته شده توسط فروشندگان.

زیر اعتراضات گسترده علیه نژادپرستی پلیس و پلیس قتل مرد مینیاپولیس جورج فلوید, IBM اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد کار بر روی چهره تکنولوژی تشخیص. همه در همه ، اما مایکروسافت تنها گفت: آن را حفظ یک مهلت قانونی برای پلیس فروش تا زمانی که قوانین فدرال تنظیم استفاده از آن ها گذشت. آمازون که دارای روابط نزدیک با وزارتخانه های دفاع و امنیت گفت: در ماه ژوئن آن را تنها توقف پلیس فروش برای یک سال. متعدد کوچکتر نظارت شرکت کرده اند ادامه داد: برای ارائه چهره شناخت ابزار به پلیس.

تبلیغات

[ایسنا]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im